Aktualny czas: 19.11.2019, 02:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Aborcja
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,244
RE: Aborcja
No wiedziałem że coś się dzieje. Te aborcje to wydmuszka, w obliczu powyższego temat można całkowicie zlać. Te GMO to hardkor gdyby o tym była dyskusja to by były protesty, a o tym Zusie to już w ogóle. Podnoszą składkę w momencie gdy tą instytucję trzeba zlikwidować jak najszybciej. Chyba się za bardzo podjarali faktem że w tym roku tak dużo urodzeń, ale nie ma bata żeby to przetrwało. No pozwolenie na pozywanie naszego państwa? WTF i co będziemy się sądzić z McDonaldem i płacić odszkodowania z naszych podatków? Żal...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.09.2016 11:25 przez Redrey.)
24.09.2016 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,970
Poziom ostrzeżeń: 5%
Otwieram ten wątek, wyciągając go z archiwum, bo i tak nie wiem, jakie będzie zainteresowanie tematem. A wracam do tego, by między innymi odpowiedzieć na to:

Cytat:Poza tym w kwestii aborcji, działa proste: „nie rób drugiemu co tobie nie miłe”, nie chciałbyś chyba by Ciebie matka twoja aborcją wykończyła, czyż nie?

To ja może powiem tak. Miałbym to w nosie? Zacznijmy może od tego, że nie byłbym tego w ogóle świadomy. Nie należy patrzeć na to z perspektywy dorosłego, który dobrze wie, czym jest aborcja, bo płód nawet 6 miesięczny no tego raczej nie wie. Znalazłem informacje, że początki świadomości pojawiają się po jakimś 5 miesiącu ciąży, może trochę wcześniej, a to i tak daje nam 20 tygodni. Poza tym ja wierzę w karmę. Dla mnie to tylko szybszy restart. Mógłby powiedzieć, że wolałbym szybciej zacząć od nowa niż męczyć się przez życie nie będąc w pełni władz umysłowych czy coś, ale tutaj zbyt trudno jest mi postawić się na miejscu takich osób. Nie jest powiedziane, że nie znając innej perspektywy i tak nie kochałbym życia. Wydaje mi się jednak, że dla rodziców to duże wyzwanie. Może nawet doprowadzić do tego, że będę przez to kłótnie w małżeństwie? Nie wiem, za daleko tutaj wybiegam myślami do przodu, ale jedno jest pewne tutaj zasada "nie czyń drugiemu", kompletnie nie ma zastosowania.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2019 18:38 przez Komimasa.)
15.04.2019 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 402
Poziom ostrzeżeń: 0%
Temat kontrowersyjny może i był, w średniowieczu. Bóg nie żyje! Każdy sobie... dziecko skrobie. Białym rycerzom moralności polecam się zająć własnym życiem, tym bardziej że gdyby słuchać co tam opowiadali to by tego forum nie było, a ludzkość dalej by żyła w Matrixie Ziemi w centrum wszechświata.

Cytat:Poza tym w kwestii aborcji, działa proste: „nie rób drugiemu co tobie nie miłe”, nie chciałbyś chyba by Ciebie matka twoja aborcją wykończyła, czyż nie?

Nie chciałbym aby ktoś mnie rodził bez mojej zgody. Ja wolałbym się nie urodzić, ale żyć trzeba bo algorytmów nie przeskoczysz.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
15.04.2019 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama