Aktualny czas: 21.09.2017, 12:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Absurdy PKP
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,255
Poziom ostrzeżeń: 5%
Absurdy PKP
Wczoraj odprowadzaliśmy Hoti i Hime na PKP. Hoti miała pociąg 1,5 godziny dłużej, to poszliśmy na górę, rozsiedliśmy się na podłodze, bo przecież ławek nie ma i graliśmy w kowbojów czy taką grę na koordynację ruchową, że trzeba było pokazać jedną ręką jak tniesz nożyczkami, drugą jak się wachlujesz i jeszcze bujasz do tego. No siedzieliśmy sobie tam około godziny. Schodzimy na dół zobaczyć z którego ma być peronu a tu się okazuje, że jej pociąg jest całkowicie odwołany. Wbrew pozorom to jednak nie to jest tym absurdem. Poszliśmy na spacerek z szajbką i wróciliśmy w to samo miejsce.
Dziś idę odprowadzić Wocha. Znów mamy no tak 30 minut lekko licząc no to wracamy w tamto miejsce. Ja sobie siadłem, bo mi się stać nie chciało i się tak bujam trochę. No i potem normalnie jakaś tam gadka, a tu jak gdyby nigdy nic nagle podchodzi do nas strażnik kolei i mówi do mnie "synu, czy musisz siedzieć na podlodze? "Ja sobie tak myślę no nie muszę, ale o co chodzi?" Tamten potem pyta, czy widze kamerę, w sumie dopiero wtedy coś tam zauważyłem. No i tak chwilę gadamy z czego się dowiedzieliśmy, że usiadłem no, pod kamerą. Wochu już nie wytrzymał i pyta, czy na ziemi nie można siedzieć, no i tamten że może sobie regulamin zobaczyć PKP, a do mnie, że jak chcę sobie siedzieć to 200 metrów stąd, żeby mnie kamera nie chwytała. choper8
No i musieliśmy sobie iść, po prostu w to nie wierzę. Za kij nie potrafię zrozumieć nie tyle tego, że "nie wolno siedzieć na podłodze (pod kamerą)" , choć to przechodzi pojęcie, ale jakim cudem WCZORAJ łaził jakiś strażnik i ni cholery nic. Jak wczoraj machaliśmy na opak rękami, bujając się i robiąc rowerek nikt się nie czepiał a wyglądaliśmy co najmniej dziwniexd Graliśmy w kowbojów i się nie dopieprzyl! A tu siedzę sobie kulturka na podłodze, bo przecież ni ciula żadnej ławki, krzesła NIC na tej górze na dworcu nie zrobili i się dopieprza służbista jeden.
Po prostu zaniemówiłem. Zeszliśmy na dół i zaczęliśmy to głośno odgadywaćxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2014 15:21 przez Komimasa.)
22.01.2014 01:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,095
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Absurdy PKP
Sorry, taki mamy klimat.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

22.01.2014 01:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,759
Też kiedyś zebrałam burę na stacji, ale za to że przysnęłam. Miałam godzinę czekania, bo się spóźniłam na swój pociąg. Był jakiś mocno późny wieczór, 2 wielkie torby na plecach i koszmarne zmęczenie. Na ławkach nie było miejsca, to siadłam na ziemi i się oparłam o murek przejścia podziemnego. No i oczy mi się skleiły. Obudziło mnie kopnięcie w buta "HALO! TO NIE HOTEL! TU SIĘ NIE ŚPI!". Pana nie obchodziło, że mam godzinę czekania i jestem zmęczona - musiałam się podnieść. Chodziłam z tymi dwiema torbami w te i we wte jak na spacerniaku żeby nie usnąć Tongue

Edit: Warszawa Zachodnia \o/

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2014 02:35 przez okiren.)
22.01.2014 02:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,187
Jadę sobie pociągiem z moją Szajbką i od praktycznie 2 lat, rozkładam jej kocyk/płaszcz na fotelu i ona sobie grzecznie leży na miejscu i śpi nikomu nie przeszkadza, nie brudzi, no i oczywiście dookoła pełno wolnych miejsc. No i przychodzi kontrolek i, że pies ma zejść z fotela, no to ja, ale dlaczego, przecież nic nie robi, no to ja, że jak będzie na ziemi to będzie niegrzeczna i będzie przeszkadzać innym, na to on, że ma zejść i tyle, a on mi regulamin zaraz przyniesie. Nosz myślałam, że mnie strzeli, inni pasażerowie w obronie, że przecież jest grzeczna na płaszczu i tak dalej.
W efekcie wzięłam ją na kolana, a ten do mnie z regulaminem przylazł.
Szczerze, regulamin, regulaminem, ale chyba należy też patrzeć na drugiego człowieka, tudzież psa, nie jako na potencjalne zło, które na pewno coś zniszczy, tym bardziej jak nikomu to nie przeszkadza.

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
22.01.2014 03:56
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,104
Hotarubi napisał(a):Jadę sobie pociągiem z moją Szajbką i od praktycznie 2 lat, rozkładam jej kocyk/płaszcz na fotelu i ona sobie grzecznie leży na miejscu i śpi nikomu nie przeszkadza, nie brudzi, no i oczywiście dookoła pełno wolnych miejsc. No i przychodzi kontrolek i, że pies ma zejść z fotela, no to ja, ale dlaczego, przecież nic nie robi, no to ja, że jak będzie na ziemi to będzie niegrzeczna i będzie przeszkadzać innym, na to on, że ma zejść i tyle, a on mi regulamin zaraz przyniesie. Nosz myślałam, że mnie strzeli, inni pasażerowie w obronie, że przecież jest grzeczna na płaszczu i tak dalej.
W efekcie wzięłam ją na kolana, a ten do mnie z regulaminem przylazł.
Szczerze, regulamin, regulaminem, ale chyba należy też patrzeć na drugiego człowieka, tudzież psa, nie jako na potencjalne zło, które na pewno coś zniszczy, tym bardziej jak nikomu to nie przeszkadza.

No niestety, ale psy nie mogą siedzieć na siedzeniach, nawet jakbyś własny pokrowiec na nie przyniosła : P Sama jeźdźę z Ryszem i po prostu NIE i koniec, no tak jest w regulaminie, trzeba przyznać ;d Tak samo jak musi mieć kaganiec, no nie powiem "ale pies jest grzeczny"... Ma mieć i koniec. Takie zasady : P

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
22.01.2014 07:37
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Tyle, że ja tak Namiś od 2 lat praktycznie jeździłam i nigdy, nikt się nie przyczepił, niestety ten przepis jest bzdurny i absurdalny Tongue
Lepszy grzeczny pies na fotelu, czy niegrzeczny na podłodze Tongue
Na szczęście kagańca nikt nigdy nie kazał mi jej zakładać, to byłby foch i prezentacja złości XD
Tylko pytają czy jest, a ja zawsze mam go ze sobą ^^

Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
22.01.2014 09:20
Wochu Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 210
Nic nie mówię ale specjalnie przeczytałem regulamin dworca pkp i tam nic nie ma że nie wolno siedzieć na ziemi. Mogłem jednak powiedzieć temu ochroniarzowi żeby mi pokazał ten regulaminTongue
22.01.2014 09:31
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,507
Poziom ostrzeżeń: 10%
Moim zdaniem to dobry przepis. Wiem, że wiele właścicieli dba o swoje psiaki, ale większość łapy ma brudne i cały ten syf zostaje na siedzeniu. Zwłaszcza w taką pluchę, jak mamy obecnie.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
22.01.2014 10:40
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Orzi, przeczytaj dokładnie Tongue kocyk/płaszcz nigdy na siedzeniu bez zabezpieczenia, ja nie wiem w jaki sposób miałby pies w takim wypadku nabrudzić Tongue

22.01.2014 10:42
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,095
Skoro pies musi według regulaminu być na podłodze, to czemu płaci się za niego bilet :c

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

22.01.2014 11:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama