Aktualny czas: 13.12.2017, 14:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admirałowie Aokiji/ Kizaru
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%
Admirałowie Aokiji/ Kizaru
Poznaliśmy już dwóch admirałów. Trzeba przyznać, że za normalni, to oni nie są. Zachowują się dość ekscentrycznie, ciekawe typki. Śmiało mogę powiedzieć, że Oda stworzył genialnych admirałów, tych dwóch no nie da się nie lubić, chyba, że ktoś myśli inaczej ;-)
Ich moc również jest bardzo fajna, ale ja chciałbym się skupić na ich wyglądzie, zachowaniu podejściu do życia.

Choć Aokiji jest naprawdę fajnym gostkiem, taki luzak trochę to Kizaru tym swoim sposobem gadania wdrapał się u mnie na wyższe miejsce. Sam jego wygląd też jest wykozaczony, idealnie się komponuje z ciekawym charakterem. Wygląda jak jakiś Elvis czy coBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.05.2009 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Poziom ostrzeżeń: 0%

Prawda b]Komimasa[/b], a ich moce fajnie do nich pasują, nie wyglądają jak przeciętni admirałowie czy marines, mają swoje to coś, że ich się nie da lubić.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.05.2009 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

Aokiji to leń i niewiele go obchodzi. Jego podejście jest na odwal się, ale potrafi też skutecznie zadziałać. Mimo, iż zabił Saula, który był jego przyjacielem, to puścił wolno Robin. Tak więc słucha się rozkazów ale zdarza się mu też od nich odstąpić.

Kizaru to gamoń. Nie jest zbyt bystry, trochę luzak, ale po prostu jest zbyt nierozgarnięty by było inaczej. Kozaczy bo ma wypasioną moc a bez niej już by tak nie cwaniakował. Jednak jest też trochę śmieszny więc go nie przekreślam.

Akainu to ostatni drań, dupek i menda. W imię swojej chorej sprawiedliwości skazał na śmierć wszystkich uchodźców z Ohary. Nie wiem jaką tam moc mu dali, ale na pewno należy do tych złych marines.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.05.2009 09:07
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Kizaru też raczej nie zalicza się do tych "dobrych". Mam wrażenie, że jest osobą, która dla władzy i siły zrobi wszystko.
Jakoś mnie irytuje, w końcu nie da się go pokonać...
:?:

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
26.05.2009 10:51
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Ao Kiji, to postać, którą niewątpliwie bardzo lubię. Jest wyluzowany, ma luźne podejście do życia i nie wykonuje ślepo rozkazów z góry. Kizaru natomiast jest postacią, która strasznie mnie denerwuje. Poza mocą nie ma w nim nic fajnego, kozaczy bo nie da się go pokonać, wygląda jak małpa i dodatkowo jest tępy jak cholera. Mam nadzieję że w najbliższej przyszłości, ktoś skopie mu dupsko.

26.05.2009 17:00
Levski Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1

Muszę przyznać, że Ao Kiji i Kizaru mają w sobie to coś. Ao Kiji ma niezłą moc, bo potrafi władać lodem. Z charakteru też jest fajny, nie jest jednym z tych złych i niedobrych, którzy muszą wypełnić rozkaz za wszelką cenę. Natomiast Kizaru ... praktycznie nie do pokonania (Blackbeard mógłby jedynie z nim konkurować, bo ciemność jest naturalnym wrogiem światła), podejście do życia, zachowanie ... po prostu kozak, chociaż torchę irytuje tym swoim podejściem.

[Obrazek: levskikopia.png]
26.05.2009 19:18
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Niektórych denerwuje Kizaru za jego podejście, że kozaczy bo ma moc. Ale tacy są ludzie przecież. Prosty przykład. Zostaje się modem, osoba zaczyna się czasem "wozić" podświadomie górować nad resztą. Mimo, ze to nie jest nic wielkiego. A jak Kizaru jest przepotężny i z łatwością załatwia 4 rekrutów, to i jego zachowanie pewnie uległo zmianie.
Nie ze wszystkimi tak jest ale bywa.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.05.2009 02:05
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Powiem jedno. Kizaru i Ao Kiji sa nie do przebicia, oryginalne postaci ,których ja nie mógłbym nie lubić Wink Fajne charakterki, genialne i potężne moce, czego chcieć więcej, a do tego fajny imidż Big Grin
Ostatnio Kizaru jeszcze bardziej mi się spodobał, dzięki numerom z den den moshi XD Nie mogłem przy tym.
Nie uważam ,że jest głupi jak mówicie, myślę, ze jest jednym z tych ,którzy są antytechnologiczni :0 Stąd jego zachowanie Big Grin

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
27.05.2009 17:47
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,281

BlackKuma napisał(a):Nie uważam ,że jest głupi jak mówicie, myślę, ze jest jednym z tych ,którzy są antytechnologiczni :0 Stąd jego zachowanie Big Grin
To na pewno. Jednak kiedy atakował go Apoo to nie do końca jarzył co się dzieje. Zanim się zorientował że jest atakowany to już leżał w kawałkach.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
27.05.2009 17:50
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Ale po co miał jarzyć, skoro wie, że nic mu nie będzie, a jest tak szybki, że każdego dogoni, żeby mu oddać (:

[Obrazek: h3sygn.png]
27.05.2009 18:14

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama