Aktualny czas: 23.11.2017, 01:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
After 14/15 – You Can Advance! :D
Autor Wiadomość
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Poziom ostrzeżeń: 0%
After 14/15 – You Can Advance! :D
Głosowanie na fb zakończone, a co za tym idzie, mamy NOWĄ DATĘ IMPRY! To 3-4. stycznia Smile

Zaczynając od konkretów: tego sylwestra nie spędzę ze wszystkimi osobami, z którymi chcę go spędzić. Przez pewien czas mnie to smuciło.
Aż w końcu zrozumiałam, że każdy chciał dobrze, zrobił to, co mógł, najlepiej, jak był w stanie to zrobić.

Niemniej najbliższego sylwestra nakama będzie podzielona. Niczego nie da się zrobić.

Dlatego też postanowiłam, że wymyślę coś na pewno!

Już nie odnośnie 31. grudnia – tutaj karty zostały rozdane, a czarna dziura wchłonęła swoją towarzyszkę. Trudno zatem nie zauważyć, że plany zmieniły się permanentnie. Zawsze jednak można zrobić coś więcej!

Także teraz proszę o uwagę Big Grin Przyjrzyj się w skupieniu poniższym pytaniom, a potem przez chwilę zastanów i odpowiedz konkretnie w swojej głowie lub napisz na kartce.

Co jest Twoim największym marzeniem? Co jest Twoim trochę mniejszym marzeniem? Co jest rzeczą, którą chcesz zrobić od bardzo dawna, jednak wcześniej nie miałeś czasu/pieniędzy/odwagi, by się tego podjąć? Już wymyśliłeś? Świetnie! Teraz zrób to!!

Oto bowiem, co pomyślałam: wszystko jest jasne, proste i z góry ustalone. Na Święta dostajemy od innych prezenty, z których cieszymy się mniej lub bardziej. Na Nowy Rok lub tuż po nim niektórzy składają samemu sobie obietnice, znane szerzej jako obiecanki-cacanki, z których być może co dziesiąta jest realizowana.

A gdyby tak odmienić ten porządek?

Gdyby tak nie czekać, aż ktoś nam coś da, a dać samemu sobie, to, czego naprawdę pragniemy i potrzebujemy? Coś, co będzie na tyle zadowalające, jak tylko bardzo się postarasz. Nie czekać na Nowy Rok, jutro, które nigdy nie nadejdzie, a założyć ochraniacze i rzucić się w wir walki jeszcze w tej chwili!

Przed północą 3. stycznia, każdy z nas pochwali się pokrótce, czego dokonał. Może to być jedna rzecz, dwie lub więcej. Może to być coś naprawdę drobnego, jak posprzątanie w pokoju, jak również coś wielkiego, co sprawi, że zarówno Tobie, jak i nam, słuchającym o Twoim osiągnięciu, owa historia zaprze dech w piersiach.

Wersja dla hardcorów: weź najtrudniejszą rzecz, którą chcesz i potencjalnie jesteś w stanie zrobić, jednak nie wierzysz, że to się uda, boisz się, etc. Zrób właśnie to. Żeby nie chciało Ci się tak bardzo, że olaboga. Najgorzej, jak jest to możliwe. Żebyś potem do końca życia wspominał/a, co ja takiego absurdalnego zrobiłem/łam. Tak, żeby ktoś, kilka osób, wszyscy się z Ciebie śmiali. My nie będziemy. Pogratulujemy Ci, dumni z Ciebie, ponieważ będziemy wiedzieć, ze udało Ci pokonać najtrudniejszego z przeciwników – samego siebie.

Jeśli nie będziesz chciał wykonać zadania – nie przejmuj się. Będziemy szczęśliwi tylko dlatego, że chciałeś do nas dołączyć i wspólnie się bawić Smile

Pamiętaj! Ważne, by wybrać coś, co realnie jesteś w stanie wykonać w ciągu 15 dni, które do daty imprezy pozostały.

Zaproszeni są ludzie z całej Polski (a nawet kilkoro spoza ^^). Super będzie, gdy uda się wpaść Wam wszystkim, choć na kilka godzin (na stojąco zmieści się tu całkiem sporo osób xD) Dla tych zaś, którzy nie będą mogli przyjechać: wyzwanie skierowane jest również do Was! Big Grin Opowiecie mi o nim przy najbliższej okazji, kiedy się spotkamy Smile

Zapraszam wszystkich serdecznie! Dołącz do nas i Ty! Będzie zabawnie! Big Grin

PS Po adres imprezy proszę pisać na PW.

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2014 01:47 przez Eihnaren. Powód: Poprawiona ortografia)
16.12.2014 06:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Before 2015 – You Can Advance! :D
Eihnaren napisał(a):Niemniej najbliższego sylwestra nakama będzie podzielona. Niczego nie da się zrobić.

Ojojoj wielka nowość, jakby część Nakamy co roku nie świętowała oddzielnie Tongue

A co do samej akcji - dobry plan. Co prawda hardcorem nie jestem, ale coś postaram się zrobić Smile

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
16.12.2014 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,146
Juz myslalam ze robisz lepszego sylwka xD
Ja nie mam jakich wyzwan sobie rzucac, wszystko robie co mam zrobic :<

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
16.12.2014 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
No właśnie, ja też :/ Dalsze plany mam na to jak młode wreszcie pójdą na studia, bo do tego czasu mam związane ręce.
No i na żadną imprezę nie idę ^^' Ale hmm... Może coś się wymyśli i tak. Odkładałam jedną małą rzecz od dłuższego czasu.
Czy nawet jak się coś zrobi, ale się nie idzie na imprezę, żeby się pochwalić, to można wrzucić tutaj? Ot tak w ramach zabawy?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.12.2014 12:22
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja tam odpuszczam, bo mnie taka zabawa nie interesuje.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2014 12:28 przez fuszioms.)
16.12.2014 12:28
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Okay, to specjalnie dla Ciebie - można też zdać referat z cofania się, zamiast robienia postępów.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.12.2014 12:40
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,621
Ja nie zrobię, bo to o czym pomyślałem jest nie do zrobienia, a już na pewno nie w tym roku Tongue Trudno.
Ale na Twoim miejscu Eini nie dawałbym jednak adresu publicznie, lepiej niech krąży pomiędzy samymi zainteresowanymi. To w końcu internet, miejsce zła i występku Wink

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

16.12.2014 12:45
Kratos Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
(16.12.2014 12:45 )Szczery napisał(a):  Ale na Twoim miejscu Eini nie dawałbym jednak adresu publicznie, lepiej niech krąży pomiędzy samymi zainteresowanymi. To w końcu internet, miejsce zła i występku Wink
Otóż to, dzięki temu wiem gdzie mogę jechać (+kilkaset innych użytkowników lub gości) ,,posprzątać,, Dom Smile
16.12.2014 14:32
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,006
Podobnie jak Nami myślałem, że robisz normalnego sylwka xD.

Na imprezę nawet jeślibym chciał i nawet jeśli mieszkam blisko, przez kasę nie dam rady przyjechać, ale dzięki za zapro Big Grin, odwdzięczę się.

W samą zabawę zaś może i bym się pobawił, ale własnie to co da się teraz robię i realizuje na bieżąco, zaś te kilka zaplanowanych rzeczy jest niemożliwe w 11 dni, no chyba, że zdarzyłby się cud.
Sam zaś pomysł jest ciekawy, bo o ile ludzie mają możliwości to może ich to zmotywować.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
16.12.2014 16:39
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
Hmmmmmmmmmmmm coś zaczęło mi chodzić po głowie.. Co prawda nigdzie nie pojadę (Kraków daleko, piniundza szkoda), ale zastanowię się nad zrobieniem czegoś. Choćby od tak, żeby udowodnić sobie, że potrafię Big Grin

[Obrazek: RvSoN0h.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2014 19:47 przez Gatana.)
16.12.2014 19:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama