Aktualny czas: 24.11.2017, 11:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Age of Man
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Poziom ostrzeżeń: 0%
Age of Man

Anime: 5 Centimeters per Second (Movie), Angel Beats (TV), CANAAN (TV), Clannad After Story (TV), Code Geass - Lelouch of the Rebellion (TV), Ef - a tale of melodies. (TV), Gosick (TV), Hanasaku Iroha (TV), Kimi ni Todoke (TV), Kobato. (TV), Macross Frontier (TV), Macross Frontier: Sayonara no Tsubasa (movie), Melancholy of Haruhi Suzumiya, The (TV), Myself ; Yourself (TV), NANA, No.6 (TV), Phantom ~Requiem for the Phantom~ (TV), Toradora! (TV)

Audio:Hans Zimmer "Time"

Creator: Siny
projectSurge2012

Tym razem amv zupełnie innego typu. Bardzo je cenię za przesłanie, uważam, że jest bardzo ładne. Dominuje w nim spokojny klimat, a muzyka jest ładnym odzwierciedleniem tego co pojawia się na ekranie.

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
10.10.2013 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
RE: Age of Man
O, podoba mi się. Przyjemnie się oglądało. Ładna muzyka komponująca się ze scenami, fragmenty odzwierciedlające poprzedzające je słowa i przede wszystkim kolory, to, że ta pierwsza, raczej dołująca część była w odcieniach szarości, a ta weselsza, "dająca nadzieję" kolorowa.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2013 10:42 przez Murgrabia.)
10.10.2013 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Przepraszam, idę upolować tego ninje, co gdzieś tu w kącie siedzi i kroi cebulę...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
11.10.2013 01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Prześliczne! ;___;

Gociak, Twój ninja jest u mnie teraz skubaniec.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
11.10.2013 13:49
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870
Poprzednie AMV przemilczałam, więc może napiszę coś o tym. Właściwie nie przepadam za zestawieniami. Jak widzę zestawienia to mam ochotę wyłączyć animację^
Pomysł jest dość ciekawy, zwłaszcza kolory o czym wspomniała Grabka^

Sam początek jest dobrym wprowadzeniem do całości. Zwykłe szare życie.
Muzyka bardzo dobrze pasuje do animacji, nie dominuje a jakby podkreśla każdą informację. Jest nie tyle reflektorem, który oświetla napis, sytuację, co ciemnością. Z której widać tylko to, co chce przekazać. Podoba mi się również dodanie innych dźwięków, co sprawia że AMV wydaje się bardziej "realne" mniej "teledyskowe".
Cytat jest idealnym zwieńczeniem przekazu tej animacji. Co tu dużo mówić: refleksyjne.

Chyba nabrałam trochę znieczulicy, albo ninja od cebuli zrobił sobie wolne...

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
15.10.2013 00:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama