Aktualny czas: 19.11.2017, 19:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aion
Autor Wiadomość
Kotu Online
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 409
Poziom ostrzeżeń: 5%
Aion
Miałem dylemat czy napisać to w darmowych grach, ale jednak założyłem temat.

Gra nie jest młoda, bo już ma 7 lat, sam gram tyle w nią. Jest tych samych twórców co Blade & Soul.
Ogólnie gra jest PvPvE, z naciskiem na PvP, chociaż ostatni większy patch(5.0) zmieniający grubo fabułę, zrobił z tej gry PvE...gdyż zmienił się poziom z 65 na 75...Przedtem można było max lvl wbić w 2-3 dni, teraz na to potrzeba od 3 do 6 miesięcy, co dla mnie to negatywnie wpłynęło na grę ;P bo nie lubię no life'ić jak kiedyś.

Mnie do gry przyciągnął motyw latania postaci beż używania mountów, co w tamtych czasach żaden(chyba) MMORPG nie dawał takich możliwości, teraz takie tytuły wychodzą jak grzyby po deszczu.

Sama gra jest bezpłatna, ale żeby mieć coś szybciej niż zwykły gracz, to ładuje się kasę w item shopa(ja w całym okresie grania wydałem 1500zł)

Są europejskie serwery, nawet Polska ma swój własny serwer, gdzie średnio jest 2k graczy dziennie i mogą rywalizować między sobą, poprzez arenki/battlegroundy międzyserwerowe.

Mógłbym pisać i pisać, ale napisze tylko to że polecam, aczkolwiek trzeba poświęcić nie mało czasu i albo sam grindzisz ostro, albo zacznij grać z kimś, bo samemu to ciężko znaleźć kogoś w samej grze.

A ten trailer 7 lat temu przyciągnął mnie do gry:

A to battleground w moim wykonaniu, ale ustawienia graficzne miałem na minimum, więc trochę słabo to wygląda Tongue akcja od 2:30

Jak coś więcej chcecie wiedzieć, to śmiało postaram się pomóc Smile nawet w samej grze zawsze na początek mogę wrzucić parę milionów Smile

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2016 02:13 przez Kotu. Powód: Poprawiona ortografia)
02.12.2016 02:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Aion
p2w, dodatkowo klikacz. Nigdy nie słyszałam o tej grze nic dobrego, każda osoba, która mi o niej opowiada, zawsze mówi w negatywach.

Nawet nie wiedziałam, że to Ci sami twórcy co BnSa. Wychodzi na to, że po prostu robienie gier im nie wychodzi xDD

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
02.12.2016 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Online
I Oficer
Pirat

*
Kwestia gustu Tongue A gra skillowa, bo trzeba się naprawdę spiąć, by ogarniać wszystkie skille na klawiaturze, bo jeśli bijesz skillami klikając myszką, to mówią żeś nub, a nie lubię gier MMORPG, gdzie masz 2-3 skille na krzyż i heja.

p2w na angielskich serwerach, na polskim ujdzie grać i bez płacenia(ale mnie było stać, to coś tam sobie kupowałem).

W jakichś tam bardziej znanych rankingach z przed lat, to gra była top 5 mmorpg tuż za WoWem, ale od patcha 4.5 zaczęło się psuć...chociaż PvP dalej jest dobre, mało która gra ma tak dynamiczne.

A co do B&Sa, to z tego co słyszałem, to na end game nie ma co robić, a w Aionie właśnie gra zaczyna się od end game, chociaż teraz mało kto ma ten 75, ale od 70+ już się ok gra, no ale jak ktoś nie grał kiedyś, to teraz się ludzi nie przekona, bo każdy ma swoje przyzwyczajenia.

02.12.2016 08:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ja osobiście polecam amerykańskie serwery, które naprawdę są F2P, nie to co te europejskie, na których bez gold packa nic nie zrobisz. Też jestem wieloletnią weteranką Aiona, który nadal pozostaje w moim top 5 gier mmo Tongue

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
02.12.2016 08:18
Kotu Online
I Oficer
Pirat

*
No NA są dobre pewnie z tego co słyszałem, w końcu Eu należało do NCsofta, a potem zmiana na Gamefail, tylko jestem ciekaw jak tam z onlinem jest, no i ten ping...Aktualnie tak popsuli tę grę...na barusie w czasie siega w reshancie to tak z 600-700 osób bywa, fajna jatka. Jednak przez ten 5.0 patch odechciało mi się grać, bo ten 75 lvl, to jednak nie na aktualny brak czasu...

A gold pack czyli premka, to kwestia 10zł w media markt, a w grze na to uzbierać, to też nie tragedia Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2016 08:28 przez Kotu.)
02.12.2016 08:22
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ja zawsze miałam problem ze zbieraniem kasy w grach, a w grze za GP chcą czasem i po 300 kk xD gold pack za 10 zł z MM działa tylko raz na nowym koncie, więc później jest to kwestia 50 zł co miesiąc.
Ja na US nie mam ani lagów ani innych problemów technicznych Tongue

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
02.12.2016 08:35
Kotu Online
I Oficer
Pirat

*
No chyba, że nie masz problemów Smile ja to mam średni ping 120-160 na barusie xD 300kk za GP...hmm największą cenę widziałem 120kk, normalna to 100kk,a na niemieckich to i po 60kk są, dlatego ludzie czasem tam robią alty po 3-4 sztuki pod eventy, co by kasę na GP trzepać. Ja gram na barusie ze względu na przyjaciół, których poznałem w starej grze, bądź na becie Aiona w 2009 i potem grałem do 2014 na angielskim serwie, a potem barus razem z nimi, nieważne gdzie gram, ważne że z moimi nakama Smile

(02.12.2016 08:35 )Rika napisał(a):  więc później jest to kwestia 50 zł co miesiąc.

http://allegro.pl/aion-gold-pack-30dni-w...72517.html pierwszy lepszy link Tongue zresztą teraz na gold packa idzie w 1 dzień uzbierać, moby tak sypią eternalami i miticami, że to kwestia 2-3 godzin farmy, no może ciut dłużej Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2016 14:17 przez Kotu.)
02.12.2016 14:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama