Aktualny czas: 21.11.2017, 00:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
[AKROSS] Różne AMV
Autor Wiadomość
Nocte Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
Poziom ostrzeżeń: 0%
[AKROSS] Różne AMV
>dział z AMV
>żadnej wzmianki o jednym z najstarszych konkursów AMVkowych z bardzo wysokim poziomem
Co tu się
ja nawet nie

Dobra, przechodząc do rzeczy. Akross, a właściwie AkrossCon, to międzynarodowy konkurs AMV, odbywający się co roku (na początku 2015 były wybierane najlepsze AMV z 2014 i tak dalej).
Oprócz tego, że jest to świetna okazja dla nowych twórców, aby się pokazać, to także dobre miejsce dla tych doświadczonych już AMV makerów, łasych na 1 miejsce.
Zacznę może od kilku bardziej znanych (przynajmniej za takie je uważam) oraz tych, które zajęły wysokie miejsca.

Na pierwszy ogień leci świetne, komediowe AMV, które zajęło 1 miejsce na AkrossConie 2014.
Spoiler :

Link do pobrania w lepszej jakości: http://www.akross.ru/index.cgi?act=video;id=4389;l=e (jutiub zaniża jakość)
Kolejne AMV - jedno z moich ulubionych - z genialną edycją (szczególnie jak na 2009 rok!), dobrym dopasowaniem scen z amino i odpowiednią muzyką. Miodzio.
Na sam koniec wrzucę AMV od mojego ulubionego twórcy, którego chyba każda praca jest majstersztykiem, czyli Nostromo. Co prawda nie brało udziału w AkrossConie, ale wygrało mu wiele innych nagród. Auriga!
To na razie tyle, co jakiś czas pewnie będę wrzucał jakieś inne, ciekawe anime mjuzik wideło, na które natrafię.
17.08.2015 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 717
RE: [AKROSS] Różne AMV
To pierwsze jest straszne !! Big Grin Oczywiście mówi to człowiek, który zawsze bierze wszystko, bardzo na poważnie. Nocte!! Upominam, Cię perwersie!! Tu są nieletni! Ale zasadniczo to nie wiem, czy podobny dział gdzieś nie jest... tu się trzeba wywiedzieć od maniakalnych forumowiczów, albo poczekać aż zieloni przekują Smile Pomysł jednak fajny, bo osobiście nawet jak coś takiego jest, ja nie trafiłam Big Grin
17.08.2015 19:41
Nocte Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
(17.08.2015 19:41 )Rudzish napisał(a):  To pierwsze jest straszne !! Big Grin Oczywiście mówi to człowiek, który zawsze bierze wszystko, bardzo na poważnie. Nocte!! Upominam, Cię perwersie!! Tu są nieletni!
Oj tam oj tam, nieletni nie potrafią w język angielski. A nawet jeśli, to... Jakoś to przeżyją ;^)

(17.08.2015 19:41 )Rudzish napisał(a):  Ale zasadniczo to nie wiem, czy podobny dział gdzieś nie jest... tu się trzeba wywiedzieć od maniakalnych forumowiczów, albo poczekać aż zieloni przekują
Używając "szukaj" na forum nic takiego nie znalazłem.

Przy okazji wrzucę kolejne AMV, D-ON!
Połączenie Detroit Metal City, K-ON! i Tenacious D? Taaaaak, to musi być dobre.
Spoiler :

(Akcja od 0:35)
Strona Akrossu aktualnie nie działa, więc nie mogę podesłać linku do pobrania sadface.jpg
18.08.2015 15:07
Wochu
Unregistered

Te ostatnie jest świetne, reszta mi się średnio podoba, ale te z K-ON jest po prostu genialne.
19.08.2015 16:01
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 717
Zgadzam się z opinią brata mego. Jak on coś mówi, to wiem, że już nie muszę oglądać, bo i tak to widzę przed oczami. Smile Wrzuciłabym tu filmik jeden, ale już się pojawił w innym temacie Smile A mianowicie Anime got Talent Big Grin Genialny
19.08.2015 17:52
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
Pierwsze i najlepsze AMV do dzisiaj :3

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
21.08.2015 11:55
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Jest wypas Big Grin
23.08.2015 16:24
Nocte Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Nie myślcie sobie, że zniknąłem, o nie!

Tym razem coś dużo z nutą romansu:
Umika - Sincerity
Spoiler :

http://akross.ru/index.cgi?act=video;id=3414;l=e
Genialna piosenka Halou i amino Hyouka tworzą świetne połączenie, które chwyta za serce (o ile ktoś je ma).
27.08.2015 23:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama