Aktualny czas: 23.10.2017, 06:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Anime Chart 2013
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
Anime Chart 2013
Przyjrzyjmy się nadchodzącym seriom:

http://i4.minus.com/iboOuL5DzBjZow.jpg

Większość to, niestety, moeshit ze sparklującymi się jak psu jajca kawajaśnymi dziewczętami, ale parę ciekawych tytułów można wyłuskać. Jak na razie moją uwagę przykuły:

Suisei no Gargantia - Nowe anime Gena Urobuchiego (scenarzysta Madoki, Fate/Zero, Psycho-Pass), to mi wystarcza.
Shingeki no Kyojin - Łedżeł się tym jara (a ogólnie zazwyczaj się z nim zgadzam co jest dobre, a co nie), opis brzmi ciekawie, screen ładny. Chyba warto zobaczyć
Higurashi no Naku Koro ni Kaku Outbreak - Cykady wracają na poważne tory? Mam nadzieję, że seria z powodzeniem zmyje hańbę, jaką była Kira.
Toaru Kagaku no Railgun S - Lubię Misaki. Są urocze. A tutaj będzie cały wątek "sióstr" skoncentrowany na Misakach, więc trzeba obejrzeć. Zwłaszcza, że cała seria "Toaru", mimo swoich nielogiczności i przerysowania, jest naprawdę przyjemnym szonenem.
Aiura - "Trzy dziewczyny bez motywacji nie robią nic" - opis mnie kupił. Akurat na wypełnienie luki po Minami-ke jako "lekkie okruchy życia z domieszką komedii", mam nadzieję.
Yuyushiki - Brzmi Lakistarowato, a więc może być fajnie.
Devil Survivor 2 The Animation - Znowu Łedżeł się tym jara, i na papierze nie wygląda źle. Tyle tylko, że adaptacja gry, a te mają swoje wady... Zobaczyć nie zaszkodzi.
Asian Risshiden no Shima Kousaku - Nigdy nie zagłębiałem się w ten japoński fenomen salaryamanów. Może to mnie przybliży do tego, czym to w ogóle jest.
Iron Man: Rise of the Technovoire - Seria TV nie stała na jakimś specjalnie wysokim poziomie... Ale to pieprzony Iron Man!

A Was co z tej listy zainteresowało? Smile

[Obrazek: Z6ihek4.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.06.2013 12:26 przez Gociak.)
28.02.2013 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
RE: Anime Chart - Wiosna 2013
Jeżeli cokolwiek będe miał ochotę obejrzeć to tylko, z tego co widzę, Shingeki no Kyojin i Asian Risshiden no Shima Kousaku. Reszta raczej na plasterki, o ile coś nagle wyskoczy z ultra wysokimi ocenami i nie będzie jednocześnie przesłodzone.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
28.02.2013 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Mnie raczej nic nie interesuje Big Grin Może jak w końcu skończę Higurashi (który poszedł w daleką odstawkę) to Outbreak mnie zainteresuje, ale aktualnie nie ma nic ciekawego.

[Obrazek: c2DKloo.png]
28.02.2013 18:11
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Poziom ostrzeżeń: 0%
Myślałem, że jak zwykle nic ciekawego nie ma, ale w ostatniej chwili przydybałem Death Billiard. Może się skuszę.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

01.03.2013 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Shingeki no Kyojin - dam szanse Smile

na marginesie: Dansai Bunri no Crime Edge - ale plot, skad ludzie biora takie pomysly xD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
02.03.2013 02:23
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
(02.03.2013 02:23 )okiren napisał(a):  Shingeki no Kyojin - dam szanse Smile

na marginesie: Dansai Bunri no Crime Edge - ale plot, skad ludzie biora takie pomysly xD

NIe wydaje mi się, aby konstruowanie świata wokół fryzjerstwa było głupszym pomysłem, niż to co serwuje nam np. Toriko czy Phi Brain.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
02.03.2013 11:03
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Tak sobie patrzę...
Shingeki no Kyojin - zgadzam się, że wygląda ciekawie XD
Suisei no Gargantia - mam wrażenie, że to zbierze spore noty, ale boję się, że fabuła będzie dość przewidywalna, a tego w seriach nie znoszę :/

Ooo! Kindaichi Shounen no jikenbo OVA... że to jeszcze wydają Big Grin mam do tej serii spory sentyment, z pewnością obejrzę Big Grin
Nurarihyon no mago - bo mam słabość do historii o samurajach >.>"
Ryo... nie wiem nawet co to i o czym, ale plakat przyciągnął wzrok XD
Death Billiards? Hum. W sumie jak wyżej XD
Iron maaan~! Nie wiem, czy wytrzymam Iron Mana z japońskim seiyuu (niektóre rzeczy po prostu do siebie nie pasują...), ale sprawdzić nie zawadzi Big Grin

HAHAHA nowy film Dragon Balla XD Ciekawe, czy wciąż ci sami seiyuu przy tym pracują Big Grin
Kotonoha no niwa - hm...
Plakat do Uchuu Sekan Yamato wygląda czadersko, ale to już piąty film, czyli jakaś dłuższa seria... zna to ktoś? Może nadrobię zanim wyjdzie XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.03.2013 12:05
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Anime Chart - Summer 2013

http://i7.minus.com/iNB2TEjWLguo7.jpg

Nikt chyba nie wsadził jeszcze, to stwierdziłem, że ja to zrobię. Coś interesującego znaleźliście dla siebie?

Osobiście za wiele typów nie mam, ale coś tam się znajdzie:
- Inu to Hasami wa Tsukaiyou - opis wyborny. Naprawdę mam ochotę po przynajmniej sprawdzić, bo zapowiada się materiał na naprawdę dobrą komedię,
- Kamisama no Inai Nichiyoubi - wygląda to interesująco i wszystko niby cacy, tyle że główną bohaterką jest 12-letnia dziewczynka, a tego mogę nie znieść. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS: Może niech jakiś mod zmieni nazwę tematu na bardziej ogólną, nie będzie trzeba zakładać nowych tylko tutaj periodycznie będą leciały zapowiedzi nowości.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
24.06.2013 11:49
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Blood Lad wygląda zabawnie, Uchotuen Kazoku też, Silver spoon... przecież to wygląda identycznie jak FMA! pewnie ta sama autorka. Definitywne to:watch. Albo przynajmniej to:read, skoro na podstawie mangi.
Kamisama no Inai Nichiyoubi zapowiada się naprawdę fajnie.

Czy ktoś wie coś na temat Crowds: Gatchaman? Miniaturyzacja plakatów zawsze mnie pociągała, takie "i tak wiemy, że was przyciągniemy, nie widzimy sensu we wrzucaniu cycków czy bishów na plakat" XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
24.06.2013 12:25
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*
Liczba postów: 231
Na pewno zobaczę Danganronpa no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation, moje klimaty. Nie zauważam na tej liście nic innego, co mogłoby mnie jakoś mocno zainteresować, więc raczej sezon na tej jednej serii przelecę.
24.06.2013 12:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama