Aktualny czas: 20.04.2018, 01:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Anime Chart 2018
Autor Wiadomość
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,074
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Anime Chart 2018
Mnie n pewno zainteresuje Full Metal Panic i Golden Kamui.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
19.03.2018 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,677
Poziom ostrzeżeń: 10%
Nowe SAO o dziwo

Mahou Shoujo Ore, trochę mniej Mahou Shoujo Site

Steins;Gate 0 oczywiście

BNHA, skoro już zacząłem

Golden Kamuy

Hisone to Maso-tan - strzelam, że to będzie mój cichy hit sezonu który okaże się niesamowicie dobry i zdobędzie popularność w fandomie. Ostatnie dwa sezony trafiłem z moimi typami w takie serie. Houseki no Kuni i Place Further than the Universe.

[Obrazek: giphy.gif]
19.03.2018 23:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
epidemia aids Offline
Член Стекловаты
Pirat

*
Liczba postów: 117
Powiedzenie, że ten sezon zapowiada się wyśmienicie to byłoby jak nazwanie Roberta Lewandowskiego mocnym punktem reprezentacji Polski. Zdecydowane niedocenienie go. Pogrupuję sobie te serie wedle moich oczekiwań i nadziei. W nawiasach też je ustawiłem sobie w ranking tego, na co mam największy hype, ale jednak wcale nie musi hype pójść w parze z jakością.

1. Serie które nawet gdyby tylko jeden odcinek z całości był udany, a reszta byłaby fatalna, to i tak byłoby warto oglądać. Materiał jest tak dobry, że naprawdę ciężko będzie z tego zrobić szajs.
(1) Golden Kamuy, (2) Piano no Mori, (5) Steins;Gate 0

2. Serie, które powinny utrzymać poziom z poprzednich sezonów, a jeśli tak będzie, to chętnie będę oglądać. Z taką uwagą, że poziom pierwszego tytułu w kolejnym sezonie się wzniósł, a drugiego jednak opadł, ale i tak jest do zdzierżenia.
(4) Boku no Hero Academia, (8) Shokugeki no Souma

3. Serie, które na pewno zacznę oglądać, ale jest kilka powodów, dla których mogą być złe.
(3) Hinamatsuri - materiał źródłowy to genialna komedia, ale studio może wyciąć za wiele scen, albo reżyseria może położyć niektóre żarty. (6) Gura zeni - ciekawa koncepcja, ale nie znam mangi na tyle, by się nie bać, że nie będzie to po prostu nudne. (9) Tokyo Ghoul:re - w poprzednich sezonach chyba już zrealizowano wszystkie pomysły, by tę serię zepsuć.

4. Serie, które na pewno będą warte uwagi i jeśli będzie mi się chciało, to je obejrzę. Nie mam oczekiwań, więc nie mogę się na nich zawieść, a wszystko wskazuje na to, że będą całkiem znośnie zrobione.
(7) Megalo Box, (10) Wotaku ni Koi wa Muzukashii

Jako punkt 5. powinienem jeszcze dodać jakieś anime, o których nic nie wiem (Megalo Box w sumie trochę się liczy, resztę skądinąd znam - czytałem kilka rozdziałów mangi bądź oglądałem inne inkarnacje animowane), ale niczego sobie dotąd nie upatrzyłem.

[Obrazek: TC4JuRs.jpg]
22.03.2018 02:12
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 458
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wiosenny sezon zapowiada się ciekawie. Ostatnio bardzo wyrywkowo oglądam nowe produkcje (Overlorda 2 obecnie tylko dokańczam) ale z nadchodzącego sezonu na pewno skuszę się na:
-Stein;s Gate 0 (-nie wiem co ma to być ale i tak obejrzę wszystko co pod tą nazwą się pokaże),
-Shokugeki no soma (- po ostatnim odcinku 3 sezonu wyczekuję wznowienia),
-Boku no hero academia (-zacznę jeżeli skończę oglądać w końcu 2 sezon...),
-Tokyo Ghoul:re (-czemu nie?).

Poza powyższymi seriami zapewne zobaczę jeszcze nowego Majora i Kapitana Jastrzębia. Bardziej z sentymentu niż ze szczerej chęci.

Na więcej raczej zapału nie znajdę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2018 00:41 przez Zoro.)
23.03.2018 00:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama