Aktualny czas: 17.11.2018, 15:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
Anime na Polsat Games
Autor Wiadomość
Jarek Bachanek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Anime na Polsat Games
W programach TV na necie, nie zaznaczyli że to 2 seria, dlatego myślałem że to powtórki. Do tego pierwszy wyemitowany odcinek był tak naprawdę wielką retrospekcją 1 serii. Na szczęście Szczery napisał mi że to to 2 seria bo odpuściłbym oglądanie.

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2018 17:03 przez Jarek Bachanek.)
04.11.2018 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,931
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mbie tez programy tv zmylily, bo tam stalo ze to 1/13 leci, czyli tak jakby od nowa (co raczej typowa praktyką jest). Nie spodziewalem sie deuguej serii i sam bym to przeoczyl, gdybym nie wlaczyl dla dragon balla.

Aczkolwiek przyznam się, że już przegoniłem polsat i zaczalem oglądać z neta... Tlumaczenie (jak sie okazało, Okirenowe) wydaje się być ciekawsze i zabawniejsze.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.11.2018 19:15 przez Szczery.)
04.11.2018 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,146
Poziom ostrzeżeń: 15%
Szczere xD puszczanie w nowym kanale serii od poczatku to byłby strzał w kolano, widać po waszym zachowaniu, myslę, ze to przewidzieli xD Troche mnie to bawi. Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
04.11.2018 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama