Aktualny czas: 24.10.2017, 07:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Który chcecie scenariusz do mafii (o ile chcecie)?
"Klątwa pejsołaka (latopirza)"
"Mroczne czasy Equestrii"
Wolimy kogoś bardziej doświadczonego/ Nie chcemy nowej mafii
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
ankieta do Mafii 5
Autor Wiadomość
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
ankieta do Mafii 5
Siemanko,

Po sporym namyśle postanowiłem spróbować swoich sił jako mafijny moderator. Przyznaję szczerze, że nie mam z tą rolę doświadczenia, a w samą mafię grałem tylko raz w życiu (i to w najprostszą wersję, nawet bez dodatkowych ról). Jednak sporo czytałem o zasadach i obserwowałem grę tutaj na forum, więc myślę, że poradzę sobie z tym zadaniem. Wymyśliłem nawet 2 scenariusze. Ankieta ta ma na celu wybranie jednego z nich który zostanie wcielony w życie po skończeniu obecnie trwającej Mafii 4. Oto krótkie opisy scenariuszy:

"Klątwa pejsołaka" - przepraszam jeśli tytuł kogoś obraża, alternatywna nazwa to "Klątwa latopirza". To dosyć prosta mafia, opierająca się na znanym systemie walki z wilkołakami. Historia będzie humorystyczną opowieścią o pewnej wiosce zmagającą się z klątwą nadmiernego owłosienia oraz paroma innymi problemami. Stan gotowości w chwili pisania tych słów: właściwie gotowa choć zastanawiam się jeszcze nad dorzuceniem czegoś extra.

"Mroczne czasy Equestrii" - tytuł pewnie podpowiada wam z czym będzie związany ten scenariusz. Tą mafię wymyśliłem ja, ale nie miałem okazji żeby jej przetestować, zresztą nie wszystkie role są jeszcze gotowe. To będzie ciekawy scenariusz, z dużą ilością ról (choć niektóre bazują na tych znanych z innych mafii), ale może być nieco skomplikowany i chaotyczny (choć staram się, żeby nie był). No i temat nie każdemu musi pasować. Scenariusz jest prawie gotowy, choć muszę jeszcze doszlifować parę ról.

Oczywiście wszystko będzie gotowe po zakończeniu ankiety. Ankieta zaś dobiegnie końca po zakończeniu Mafii 4 (tzn. kiedy ja zauważę, że się skończyła. Bez obaw, zauważę dość szybko Smile). No chyba że się nie wyrobimy do października, to wtedy pałeczkę przejmie Vegi albo kto inny, w każdym razie ja wtedy nie będę zaczynał nowej mafii (Ale będę kontynuował jeśli będzie już trwała, więc się martwcie).

Jeśli jednak wolicie kogoś bardziej doświadczonego lub po prostu nie chcecie następnej mafii - daję taką opcję w mojej ankiecie.

Głosujcie jak uważacie. Jeśli macie pytania - napiszcie je poniżej. No to zaczynamy...

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
27.06.2012 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,541
RE: ankieta do Mafii 5
Wybacz Guybrush, ale mi osobiscie chwilowo się przejadła całkiem Mafia - już teraz obecna rusza się jak muchy w smole. A poza tym, i tak chyba jakaś kolejka już jest, Vegi miał chyba robić Mafię 5 a i tak pewnie będzie musiał poczekać, aż ludziom się znów zachce.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

27.06.2012 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Vegi sam mi pisał, że będzie robił nową mafię dopiero w październiku. Jeszcze Stepi chciał robić nową, ale też mi napisał, że mu się nie chce.

Serio jak mucha w smole? Z tego co tam widziałem, to wy tam chyba najprawdziwszą epopeję piszecie! Choć w sumie rzadko oddajecie głosy, wolicie bardziej się wczuć w zabawę chyba.

No nic, ankieta jest, zobaczymy jak będzie.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2012 14:29 przez Guybrush T. Wood.)
27.06.2012 14:28
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No to jest dobry pomysł by zrobić dłuższą przerwę w mafiiBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
27.06.2012 14:48
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Zresztą ta do października to się ledwo zdąży skończyć [:

[Obrazek: h3sygn.png]
27.06.2012 14:52
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,420
Poziom ostrzeżeń: 10%
Przerwa przynajmniej do stycznia. A jak ktoś chce pograć, to zostaje forum mafijne (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
27.06.2012 14:57
epidemia aids Offline
Член Стекловаты
Pirat

*
Liczba postów: 99
Na którym Painiac miał teraz prowadzić mafię, ale nie był łaskaw nawet na nie wleźć ;o
27.06.2012 15:02
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,635
Poziom ostrzeżeń: 10%
Guybrush - jak Ci pisałem na PW, wątpie aby po BYOR był popyt na tę zabawę

[Obrazek: Z6ihek4.png]
27.06.2012 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jak już nie raz podkreślałem, mnie w byor zniechęca koszmarna długość fazy dnia, która jest przedłużana ile tylko się da. Gdybym wiedział, że np za 4 dni o 20:00 przyjdzie generał kogoś stracić i wiedział, że do tego czasu musimy uzbierać odpowiednią ilość głosów, bo inaczej dupa, to rozgrywka wyglądałaby zupełnie inaczej. Powinny być też upomnienia oficjalne, byśmy widzieli, że jest w tę stronę jakieś działanie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.06.2012 15:39
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 797
Też póki co spasuję z mafią. Zresztą BYOR zapewne potrwa tak do końca wakacji i sądzę że po nim wielu ludzi zacznie odczuwać "zmęczenie materiału"

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
27.06.2012 16:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama