Aktualny czas: 23.11.2017, 13:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Ankieta: W jakim konkursie wziąłbyś/łaś udział?
Fanfik mały
Karaoke
AMV
FanArt
Fanfik duży (Walka jak w Bakuman o pierwsze miejsce)
Wyszukiwanie
Pomysł na Onepiecowa zabawę na forum/strona
Rebus
Przeróbka mangi
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Ankieta Konkursowa
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ankieta Konkursowa
Witam. Tutaj wypisałem wszelkie pomysły na konkursy. Ankietę zamieścimy na głównej stronie, by lud się wypowiedział. Jedziemy po kolei.

Konkurs Fanfikowy mały - czyli chodzi o napisanie czegoś małego 5-10 stron tzw oneshootBig Grin Dowolna tematyka.

Konkurs Fikowy Duży - Czyli dość, ze tak powiem zakręcony i ciekawy konkurs. Emocje gwarantowane co 2 tygodnie, trwałby ze 2 miesiące. Prawdopodobnie była by tez tu nutka hazard, więc emocje przewidziane również dla widowni. Piszący pisaliby fika składającego się z części np 4 co pewien okres czasu( 1,5 tygodnia np) i by przechodzili dalej, jeżeli na nich by głosowano( na ich część fika)
Warunek zaistnienia konkursu: Musiały by być przynajmniej zadeklarowane 8 osób do pisania.

Konkurs na skręcenie AMV - Czyli AMV na podstawie One Piece tematyka dowolna, długość także ale minimum minuta. Ewentualnie moze chodzić o wykorzystanie scen z OP i podkładanie śmiesznych gagów albo odpowiedniej muzy by było śmiesznie.

Konkurs FanArt - Na najlepszy rysunek. Tu prawdopodobnie były by kwestie ograniczające np "Urodziny słomianych" co jak widzicie po newsach mi się przydajeBig Grin Możemy też pomyśleć nad tematyką Bożego NarodzeniaBig Grin

Konkurs wyszukiwania - czyli coś takiego co wcześniej ja i Jutsu zrobiliśmy na com czyli. W artach po ukrywane literki niektóre są puste niektóre zawierają literkę z hasła. Kto pierwszy ułoży hasło wygrywa. Zastrzegamy, że tym razem nie wystarczy tekstu skopiować do Worda, będzie trzeba naprawdę przeczytać by wiedzieć gdzie szukać.

Konkurs karaoke - Niebawem udostępnimy tę opcjęSmile Konkurs polegałby na zaśpiewaniu wybraniu jednego z 3 utworów nagraniu na wtyczkę albo gdziekolwiek i podaniu nam linku.

Konkurs na najlepszą onepiecowo forumową zabawę - Autor najfajniejszego pomysłu wygrywa.

By SyrenkaSmile

Rebusy - jak wyglądają każdy z na wie. Mamy obrazek zagadka i tą zagadkę trzeba rozwiązać. Jak by ten obrazek wyglądał, to już zależy od autora konkursy. Może wyglądać, tak, że mamy cześć obrazka odkrytego, a reszta zakryta i trzeba zgadnąć co na nim jest. Można też zmontować tak obrazek, by trzeba byłoby go rozszyfrować, to znaczy, ze na nim ukryte by było jakieś hasło.

Komiks. Przykładowo. Mamy dany rozdział, ale puste dymki i uzupełniamy te puste dymki, lub chętni z podanych rozdziałów układają nową historyjkę. Nie musi to być X stron, ale może to być np coś w stylu komiksu Garfield. Tam zawsze są tylko 3 obrazki opowiadające bardzo króciutką zabawną historyjkę.

Tyle, jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to niech tu wali. Jak ktoś chce coś powiedzieć na temat tych konkursów to też, jak ktoś czegoś nie jarzy to też itdBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

29.09.2009 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

Oo bardzo dobre pomysły. Najlepsze będzie Karaoke. Oczywiście, że wezmę w nim udział i w końcu pokaże mój talent głosowy (haha) i od wtedy wszyscy będą wiedzieć jak nie należy śpiewać. ;D;D
29.09.2009 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%

Wszystko bardzo fajnie Komi, ale ja mam sceptyczne podejście do konkursów z użytkownikami. Ostatni konkurs fanfikowy okazał siętotalną porażką, ludzie zawiedli na całej linii. Mam nadzieje, że to się zmieni.

Konkurs karaoke - nie sądzę, żeby miało to wypalić.... Nie widze (a właściwie nie słysze) forumowiczów, którzy tłumnie wysyłają nam swoje nagrania...

Próbujmy. Na sam początek rzućmy ten konkurs karaoke, zobaczymy co będzie.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
29.09.2009 14:20
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Co do karaoke już kiedy ktoś zarzucił tym pomysłem, nadal mam takie samo podejście tzn, wydaje mi się że to nie wypali.

Fanfikowy - nie wypowiadam się, bo fanfiki rzadko czytam a na pewno nie napiszę. To samo z AMV.

Zaś reszta wydaje mi się spoko.

[Obrazek: h3sygn.png]
29.09.2009 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 156

Ogółem jest dosc dużo konkursów, które mnie zaciekawiły, a szczególnie moją uwage przykuł konkurst AMV szczerze mówiąc byłby to mój pierwszy ale to szczegół Big Grin od czegoś trzeba zacząc :mrgreen:

Powodzenia reszcie w innych konkursach :-D

[Obrazek: Ulquiorra_Schiffer_Signature_by_Xx_Skull_Rider_xX.png]
29.09.2009 14:51
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

Wąski, Chlor, po to to dałem, by użytkownicy, mogli napisać jakie mają jeszcze pomysły. A ogólnie właśnie by sprawdzić jakie będzie zainteresowanie, to damy ankietę albo dwieBig Grin Na stronie i na forum. Muszę wiedzieć jaki konkurs przyciągnąłby największą uwagę by wiedzieć, czy jest sens go robić.
To absolutnie nie oznacza, że te konkursy będą, a już na pewno nie wszystkie, ale muszę wiedzieć jakie jest zainteresowanie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

29.09.2009 14:56
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Co do konkursów fikowych, lepiej dać sobie spokój, bo znów wyjdzie jeden wielki niewypał, natomiast jeśli chodzi o AMV i Fanart, to mogło by to dojść do skutku, bo na forum mamy kilku użytkowników, którzy są dobrzy w tych dziedzinach.

Komimasa napisał(a):Konkurs wyszukiwania - czyli coś takiego co wcześniej ja i Jutsu zrobiliśmy na com czyli. W artach po ukrywane literki niektóre są puste niektóre zawierają literkę z hasła. Kto pierwszy ułoży hasło wygrywa. Zastrzegamy, że tym razem nie wystarczy tekstu skopiować do Worda, będzie trzeba naprawdę przeczytać by wiedzieć gdzie szukać.

Konkurs niesamowicie zżerający nerwy. Dużo osób pewnie by spróbowało.

Komimasa napisał(a):Konkurs karaoke - Niebawem udostępnimy tę opcjęSmile Konkurs polegałby na zaśpiewaniu wybraniu jednego z 3 utworów nagraniu na wtyczkę albo gdziekolwiek i podaniu nam linku.

Konkurs na najlepszą onepiecowo forumową zabawę - Autor najfajniejszego pomysłu wygrywa.

Te dwa podobają mi się najbardziej. Ten pierwszy jest najciekawszy. Tylko uważam że będzie problem znaleźć suche podkłady. Co do forumowej zabawy to z pewnością cieszył by się bardzo dużą popularnością i mogły by się narodzić ciekawe pomysły.

29.09.2009 14:57
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237

Ja sądzę, że AMVkowy może być spoko. Co do fików, dobrym przykładem był poprzedni konkurs....
Karaoke moze nie wypalić. Mimo wszystko jestem za, i z chęcią wezmę udział.

Do reszty jestem na tak, aczkolwiek nie wywołują one u mnie emocji.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
29.09.2009 15:14
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Zgadzam się z co niektórymi osobami tutaj. Konkurs Karaoke raczej nie wypali. Konkursy z Fanfikami wcześniej też nie wypaliły więc nie wiem zależy jakie będzie zainteresowanie. Najlepsze byłoby chyba konkurs AMV i Fanart, ale to też zależy od zainteresowanych. Może ktoś będzie miał lepszy pomysł Big Grin
29.09.2009 15:19
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089

RdR napisał(a):Co do konkursów fikowych, lepiej dać sobie spokój, bo znów wyjdzie jeden wielki niewypał, natomiast jeśli chodzi o AMV i Fanart, to mogło by to dojść do skutku, bo na forum mamy kilku użytkowników, którzy są dobrzy w tych dziedzinach.
No właśnie... kilku użytkowników.

Konkursy są fajne, ale moim zdaniem na forum/stronie jest zbyt mało osób, czynnie piszących, aby urządzać konkursy. Zobaczy się z resztą jak ludzie się zainteresują.
Moim zdaniem konkurs fanfickowy odpada od razu. Najbardziej prawdopodobny do zrealizowania wydaje mi się AMV i Fanart.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
29.09.2009 15:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama