Aktualny czas: 25.11.2017, 00:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Ankieta na studia c:
Autor Wiadomość
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 234
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ankieta na studia c:
Kochani!

Zwracam się do was z wielką prośbą (w zasadzie to do Pań) o pomoc w wypełnieniu ankiety na studia. Dotyczy ona korzystania z zabiegów kosmetycznych, więc jeżeli któraś z was była choć raz w salonie kosmetycznym, to bardzo proszę o wypełnienie jej i wysłanie mi na facebooka lub PW. Jest ona całkowicie anonimowa, pytania są proste i nie zajmie ona więcej, niż 5-10 min, a mnie bardzo pomoże Smile Potrzebuję 30 takich ankiet, ale tak naprawdę, to każda ilość będzie dobra Wink W razie pytań piszcie w temacie lub jak wolicie, bezpośrednio do mnie.

Oto i ankieta: http://www.speedyshare.com/NcRaB/Kwestio...entow.docx

Z góry bardzo wam dziękuję za pomoc c:

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
26.10.2015 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Ankieta na studia c:
A nie mogłabyś tego zrobić przez np formularz google? Byłoby łatwiej i wygodniej dla wypełniających i dla Ciebie (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
26.10.2015 22:04
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Słabo, bo ściągnąć to trzeba.
Ja nie ściągam rzeczy d:

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
26.10.2015 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Nie bardzo wiem, jak to zrobić inaczej... I tak musiałam rozkminiać jak to dodać na forum, więc raczej w inny sposób nie dam rady, bo się nie znam, ale to się szybko ściąga, wystarczy kliknąć "slow download" i od razu jest na kompie i wystarczy w Wordzie wypełnić Smile

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
26.10.2015 22:45
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Wchodzisz na dysk Google i powinien być z lewej przycisk w stylu utwórz, taki czerwony. Kiedy klikniesz, powinna sie pojawić lista z arkuszem, plikiem tekstowym i opcja więcej/rozwiń, kiedy to klikniesz pojawi się do wyboru formularz Google. Jeszcze nigdy z niego nie korzystałam, ale nie powinien być trudny do ogarnięcia, a ułatwi Ci zbieranie danych w ankietach, w szczególności gdy mają być anonimowe. Musisz pamiętać o tym, ze jak ktoś widzi przycisk pobierz, to niekoniecznie będzie miał ochotę coś pobierać i odsyłać.

Mam nadzieje, ze jakoś się odnajdziesz, bo pisze z telefonu i nie za bardzo mogę sprawdzić jak to wygląda (:

26.10.2015 23:49
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
No w googlach byłoby fajnie jakbyś zrobiła, albo gdziekolwiek online (ankietka.pl czy coś w tym stylu), bo po pierwsze jak już dziewczyny wspomniały, nie trzeba będzie nic ściągać (też wolałabym tego nie robić) a po drugie jak mamy Ci odsyłać mailem wypełnioną ankietę to słabo z anonimowością d; i po trzecie, chyba tez łatwiej będzie dla ciebie, bo wyniki będziesz miała automatycznie zebrane; nie będziesz tracić czasu na przepisywanie z tych wysłanych, z każdej osobno.

[Obrazek: h3sygn.png]
27.10.2015 00:14
Biri Offline
Pirat
Pirat

*

~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
28.10.2015 22:32
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Pierwszy raz widzę o co chodzi (bo jak wcześniej wspomniałam, to nie ściągam z necika Big Grin )
No i nie pomogę Ci xD Nie dlatego, że nie chcę, a dlatego, że NIGDY nie korzystałam z usług kosmetycznych D: Wszystko robię sama. Także nie wiem, taka ankieta Ci się chyba nie przyda Smile

Też cham w sumie ze mnie, bo nie czytałam Twojego tekstu pierwszego, a chciałam od razu ankiete zobaczyć, a tu zonk, bo do ściągnięcia i od razu zrezygnowałam z dalszej analizy, także wielkie sorry

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2015 22:37 przez Nami.)
28.10.2015 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Ja bylam raz w życiu (: ale moge podeslac koleżankom, jesli nie masz nic przeciwko. Mam nadzieje, że ktoras sie skusi zeby wypełnić (:

[Obrazek: h3sygn.png]
29.10.2015 00:29
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Tylko problem jest taki, ze ten plik polega na edycji dla wielu osób. Jeśli jedna osoba go wypełni, w tych kropkowanych odpowiedziach nie będzie miejsca dla pozostałych.

29.10.2015 12:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama