Aktualny czas: 24.10.2017, 07:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed ; Którą częć warto nabyć?
Autor Wiadomość
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Assassin's Creed ; Którą częć warto nabyć?
Temat, poświęcony zapytaniu. Nie wiem czy w odpowiednim dziale, ale chyba tak, bo przecież temat rozchodzi się o grę. A więc bez obijania w bawełnę powiem o co mi chodzi. Chcę zakupić grę Assassin's Creed Revelations, lecz nie grałem w poprzednie gry z tej serii. Czy są one potrzebne? czy może polecacie jakąś inną grę z tej serii, która po prostu jest lepsza niż Revelations? np. Brotherhood. Ale główne pytanie jest, czy potrzebuję przejść wszystkie poprzednie gry żeby orientować się co i jak. Czy mogę po prostu odpalić jakąś tam część i nie martwić się, że jest powiązana z poprzednią? Jeżeli chodzi o dane ogólne, to wiem mniej więcej o czym jest Assassin's Creed. Z góry dziękuję za odpowiedź.

EDIT: Zrobiłem małego remake'a tytułu, by mój ostatni post nie podchodził pod Offtop. Ale zmiana tematu nie pływa na sam wątek więc nie ma tu większych problemów. (Przynajmniej nie powinno być)

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2012 21:20 przez Dragonfly.)
08.06.2012 02:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Assassin's Creed Revelations
polecam zagrac w podsawowego assasyna 2, brotherhood i revalations to jakby rozszerzenia do podstawowej 2 poniewaz opowiadaja losy tego samego bohatera, graficznie gry sa praktycznie takie same, gamplayowo tez sie zbyt wiele nie zmienia, za to 2 wygrywa dłuzszą kampanią, wieksza iloscia miejscówek do zwiedzania, no i najwazniejsze poznajesz Ezio od najmłodszych lat, brotherhood to tez swietna gra ,ale bezposrednia kontynuacja 2 , rewelacja to juz nużąca powtórka z rozrywki, i jawny skok na kase ale jezeli zainteresują cie fabularnie 2 poprzedniczki kupisz ja dla fabuły( a asasyny fabułe maja jedna z lepszych w historii gier)

:P
08.06.2012 02:36
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,520
Taki ładny artykuł na polskiej(!) Wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Assassin%27...evelations
Wszystko jest tam wyjaśnione. Dam Ci jednak drobną radę, nie sugeruj się zbytnio tym, co tam napisano. Revelations jest powiązane z innymi częściami, ale gry z reguły tworzone są w taki sposób, aby nowi gracze mogli zacząć zabawę od dowolnej części. Oczywiście najlepiej byłoby poznać całą historię krok po kroku, ale trochę to kosztowne Tongue

Jak sam zauważyłeś, Assassin's Creed to seria gier, więc chyba nie warto zakładać tematu o każdej pozycji z osobna, ergo proponuję zmianę tematu na tytuł cyklu. Wrzuciłbyś jakiś krótki opis serii i bajabongo Wink

[Obrazek: Sygnatura.png]
08.06.2012 02:41
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Właściwie to uzyskałem odpowiedź na moje pytania. Tak jak addar mi polecił, zacznę od Assasyna 2, potem może się coś dokupi. Chciałem się tylko dowiedzieć o tym czy można grać w Revelations, bez grania w poprzednie serie i czy tytuł wart jest uwagi. Dziękuję wam za odpowiedzi. Nie widzę sensu w dalszym przeciąganiu tematu, po prostu zedytuję trochę nazwę tematu i jeżeli ktoś w przyszłości będzie chciał takowy temat założyć (Opisać grę i wszcząć o niej dyskusję) będzie mógł to zrobić, wgle i tak mógłby to zrobić, więc nie wiem po co to pisze Tongue.

08.06.2012 03:06
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
RE: Assassin's Creed Revelations; Czy warto kupić?
Fakt, można zacząć, ale będziesz miał wiele zagadek dalczego tak jest. Dlaczego to dlaczego tamto? Ja polecam zakupienie gry od 1 a potem po kolei. (sam tak niedawno zrobiłem i dziś skończyłem Revelations). Najbardziej w tej grze chodzi o fabułę, która zaczyna się w pierwszej części gry, jak tylko ją skończysz szybko polecisz po następne, żeby dostać odpowiedzi Big Grin

[Obrazek: monkey.png]
08.06.2012 16:43
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
RE: Assassin's Creed Revelations; Czy warto kupić?
Właściwie pozwoliłem sobie skubnąć trochę z wiki i dowiedziałem się, że AC I jest o jakimś Desmondzie, a AC II o Ezio. Te dwie postacie są jakoś powiązane? Bo jeżeli nie to bez wahania siadam do AC II, ponieważ i tak już nie ma odwrotu. Na Steam'ie już 90% jest Tongue

08.06.2012 21:19
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
RE: Assassin's Creed ; Którą częć warto nabyć?
Wszystkie są o Desmondzie. I tak są powiązane. Jak zaczniesz dwójkę, to bez znania jedynki zacznie się to "z dupy" ze środka przygody. Własciwie jeśli chodzi o samą opowieść to AC1 jest tak zagadkowe, że po godzinie gry masz ochotę poznać wszystkie odpowiedzi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2012 21:24 przez Stepi.)
08.06.2012 21:23
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
http://pl.wikipedia.org/wiki/Assassin%27...abu.C5.82a AC I
http://pl.wikipedia.org/wiki/Assassin%27s_Creed_II ACII

Tongue

Po za tym jak nie będę czegoś wiedział to sobie obejrzę Let's Play'a z jedynki lub przeczytam streszczenie fabuły Tongue

EDIT: Teraz się kapnąłem, że Desmond się wciela w Ezio. Ale to nie ważne, skoro się wciela w inną postać to aż tak przejście jedynki nie powinno być ważne... Przynajmniej dla mnie nie jest...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2012 21:40 przez Dragonfly.)
08.06.2012 21:39
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Akurat jedynka jest tą najciekawszą częścią. Czytając "strzeszczenie" nie masz żadnej zagadki tylko półorejjstrony tekstu po którym nie czujesz, że czegoś nie wiesz, bo to co mialo być wyjaśnione jest wyjaśnione - reszta zagadek nie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2012 22:13 przez Stepi.)
08.06.2012 22:12
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
To po co kupujesz grę w której głównym wątkiem jest ten Desmonda? Mało masz gier mordówek?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2012 00:00 przez Stepi.)
08.06.2012 23:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama