Aktualny czas: 17.11.2017, 19:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atrakcyjność
Autor Wiadomość
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,872
Poziom ostrzeżeń: 0%
Atrakcyjność
Tak się czasem zastanawiam, od czego zależy atrakcyjność danej osoby.
Jakie osoby Wam się podobają?
Mówię tu o atrakcyjności fizycznej jak i tej intelektualnej.
Kto Was pociąga, a kto zniechęca?
Jak myślicie, co jest głównym czynnikiem powodującym, że ktoś jest atrakcyjny?
Zapraszam do dyskusji ;3

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
24.11.2015 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Atrakcyjność
Znaczy, dla każdego to będzie coś innego, więc to, co będzie się wydawać Tobie atrakcyjne, mnie może nie być. I to jest jak najbardziej w porządku. Tu nie ma o czym dyskutować, można się co najwyżej powymieniać opiniami XD

Pamiętać trzeba, że od jakiegoś czasu spotykamy ludzi na właściwie trzy sposoby: na żywo, przez internet i na żywo po uprzednim spotkaniu przez internet.
Na żywo zawsze patrzysz w pierwszej chwili na cechy fizyczne - to jest nieuniknione, tak się prezentujemy. Potem dochodzi "jak ten człowiek traktuje innych ludzi" czy mowa ciała, ton głosu, sposób wyrażania się. A potem, jak się lepiej poznacie, przechodzicie poniżej warstwy atrakcyjności powierzchownej i możecie faktycznie poznać człowieka. Dopiero wtedy można mówić takie rzeczy jak "lubię go za jego [tu wstaw cokolwiek]".
Przez internet nikogo nie obchodzi, że jesteś żabą skaczącą po klawiszach. Nie musisz dbać o pozory, o atrakcyjność powierzchowną, masz do zaprezentowania tylko charakter. Ktoś może lubić Twoje poczucie humoru, czy inteligencję, czy co tam innego. Jasne, można wysłać zdjęcia, ale te zawsze można ściągnąć z neta, czy sfotoshopować, więc kogo tak w sumie obchodzą zdjęcia?
No i trzecia - gdzie już macie o sobie wyrobione jakieś zdanie i jakiś wizerunek siebie nawzajem w swoich głowach i uważacie, że druga strona jest na tyle sympatyczna, że warto spróbować się spotkać poza internetem. I to jest randomowe, bo w tym miejscu atrakcyjność powierzchowna jest bez sensu - po co udawać, skoro druga strona wie, że jesteś nerdem, który zawala noce na grach czy komiksach?

Ja generalnie z tworzeniem znajomości od zawsze mam problemy. Dobrym przykładem na to jest fakt, że siedzę w Anglii już będzie chyba czwarty rok i nie mam żadnych znajomych. Wiem, że gdzieś tam jest Kassztan i pozostali, chyba raczej w stronę Londynu niż moją, ale sama z siebie nie mam tutaj nikogo XD

Więc jak już coś to ja głównie przez internet. I tam przede wszystkim cierpliwość.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
24.11.2015 21:07
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
Czyjaś głupota mnie zniechęca.
Smród mnie zniechęca.
I hmm, krzywa twarz d: Jakkolwiek okrutnie by to nie brzmiało.

Lubię jak ktoś jest mądry i nie posiłkuje się artykulikami z jakże inteligentnego onetu tudzież innych źródeł internetowych wątpliwej treści D:

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
24.11.2015 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,924
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nami, a rozwiniesz mi punkt, Krzywa twarz? XD bo nie do końca rozumiem, może pokażesz mi zdjęcie jakiejś haha Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
24.11.2015 22:00
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,872
Chodzi o to, że twarze symetryczne są atrakcyjniejsze i to zostało udowodnione naukowo!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
24.11.2015 22:04
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
No jak ktoś ma niewyględny ryj, Ty fufu nie masz Smile
W sumie z forum, z osób które poznałam, to może ma jedna osoba XD
Nie chce tutaj przytaczać czyjegoś zdjęcia, bo to ogólnie niemiłe nooo.
Ale krzywa twarz, to taka upośledzona, że ma spojrzenie tęskniące za rozumiem itp.

24.11.2015 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,924
Poziom ostrzeżeń: 15%
Bardziej można znaleźć tysiące takich twarzy na grafice w google xD Nie pytałem się o swoją twarz, mogę dal Ciebie taką krzywą mieć, przecież mnie to nie będzie jakoś przejmowało Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
24.11.2015 22:14
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Ale nie masz. No trzeba się postarać by wygrać konkurs na krzywą twarz, nie jestem aż taka wybredna d:
Spokojnie Grzesiu, jesteś w strefie bezpieczeństwa.

24.11.2015 22:20
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 233
Zapadł mi w pamięć pewien cytat z filmu "nie ładne, to co ładne, lecz co się komu podoba" i mimo, iż zasłyszany kilka lat temu, pamiętam do teraz, bo bardzo mi się spodobał, ponieważ jest bardzo prawdziwy. Miałam np. mnóstwo przykładów z chłopakami, którzy się mi podobali (lubiłam nietypową urodę u mężczyzn), a moje koleżanki uważały, że są zwyczajnie brzydcy, bądź też, że "wyglądają jak ćpuny lub menele". Kwestię podobania naprawdę trudno określić w jakiś ścisłych ramach, czy sprecyzować. Co do charakteru, to lubię, jak facet ma coś w głowie, jest inteligentny, potrafi się odnaleźć w wielu tematach, ma swoje zdanie, przekonania, ale też nie narzuca go innym i potrafi wysłuchać i uszanować czyjeś zdanie i najważniejsze: szanuje kobiety i jest gentlemenem (nie wiem, czy dobrze napisałam Tongue) Potrafi zapewnić poczucie bezpieczeństwa kobiecie. Ważne jest też, by mieć wspólne zainteresowania. Ogólnie to jest tak, że ktoś ma w sobie to coś, co nas przyciąga (zazwyczaj jest to zbiór wielu nakładających się na siebie cech charakteru, wyglądu, podejścia do życia, świata, ludzi, sposobu mówienia, poruszania, gestów, mimiki itp.) Wink

A co do tego zniechęcania: to nie cierpię takich "imprezowych typków" co to się chamsko przystawiają, nie szanują kobiet i ogólnie zachowują się, jakby z dziczy wyszli. No i opijusów (takich już skrajnych) co to się nie umieją zachować.

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2015 23:23 przez Biri. Powód: Poprawiona ortografia)
24.11.2015 22:52
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 714
Spojrzenie tęskniące za rozumem Big Grin

ja już nie patrzę zasadniczo na żadne przymioty ciała. Jak się czuje, że coś cię do kogoś ciągnie i jest jakaś chemia, to wtedy można się kimś zainteresować i przekonać się czy jestescie kompatybilni umysłowo, chraktery zawsze mozna dotrzec. Nawet w zasadzie wlasnie w tym docieraniu jest urok i nie istnieje cos takiego jak chraktery do siebie nie pasujace. Jak jest rozmowa i ta rozmowa wzbudza w tobie emocje... to wtedy uznaję że facet jest dla mnie strakcyjny
24.11.2015 23:11
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama