Aktualny czas: 15.11.2018, 13:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atrakcyjność
Autor Wiadomość
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Atrakcyjność
Nie wiem. Na żywo wygląda gorzej i jest ziemniakiem
Filemon napisał(a):W grupie na studiach mam jedną dziewczynę, która wygląda okropnie, jeszcze zachowuje się jak niedorozwinięty kartofel i ma same cechy, których u ludzi nie lubię. Wspaniałe combo.

To właśnie o niej. Dawno nie spotkałam osoby, od której tak by mnie odrzucało, zarówno wyglądem jak i charakterem ;__;

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
27.11.2015 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
No widzisz, charakter wiele zmienia Big Grin

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
27.11.2015 07:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,703
Ciężko powiedzieć, bo każda dziewczyna która mi się podobała wyglądała zupełnie inaczej Big Grin . Choć gdybym miał wskazać na jakiś punkt wspólny pewnie byłoby to, że ogólnie bardziej podobają mi się dziewczyny "urocze", nie takie "kobiece". Zresztą w sumie większość dziewczyn uważam za ładne, w ten czy inny sposób. Zawsze jest jakaś cecha wyglądu, stylówki która potrafi zainteresować i dodaje uroku danej osobie. W całym swoim życiu przypominam sobie może jedną dziewczynę, którą uznałem za całkowicie brzydką, ale wiąże się z tym dość wstydliwe wspomnienie. W czasach gdy się z nią kolegowałem strasznie wkurzało mnie jak dziewczyny mówiły na temat mojej urody, że "nie jest w ich typie". Wychodziłem z założenia, że jak uważasz że jestem brzydki to na boga to powiedz, nie będę miał pretensji, takie obchodzenie kota ogonem mnie o stokroć bardziej denerwowało. Więc jak tamta koleżanka spytała się mnie wprost co sądzę o jej wyglądzie to powiedziałem, że jest brzydka. Do dzisiaj mam z tego powodu wyrzuty sumienia.

Dlatego też strasznie irytuje mnie, jak siedzi taki jeden z drugim na murku i ocenia wszystkie przechodzące dziewczyny np. "o, ta taka średnia dupa, krzywa twarz".

Zresztą, jak już parę osób wspomniało, najważniejszy jest dla mnie charakter. Owszem, na pierwszy rzut oka czasem stwierdzasz, że ktoś ci się wybitnie podoba fizycznie, ale żeby kimś się zauroczyć to ta osoba musi cię oczarować tym, jaka jest.

O facetach się nie wypowiem, gdyż nie moja orientacja xD

[Obrazek: giphy.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2015 11:53 przez Orzi.)
27.11.2015 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Orzi, ja np nie okazdym "nie w moim typie" powiem, ze jest brzydki. Bo po prostu nie uwazam go za takiego. Wgl dla mnie malo osob jest typowo brzydkich, kazdy ma jakis urok, np bardziej wysunieta górna szczeka albo wypukle oczy, wysokie czolo, krzywy nos. Dla mnie to nie obrzydza, to jest po prostu specyficzne i ew dla mnie moze byc "nie w moim guscie". Co nie jest równoznaczne z brzydota. Ja tak to widze D:

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
27.11.2015 12:26
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Ja również. Bo mogę powiedzieć o kimś, że jest przystojny, ale nie w moim typie. To nie znaczy, że jest brzydki. Tak samo jak ta osoba dla mnie wygląda przeciętnie. Czasem też charakter może być nie w czyimś typie, w szczególności gdy myśli się o związku czy też przyjaźni. Bo osoba jest fajna i w o ogóle, ale nie na dłuższą metę.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
27.11.2015 13:14
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 242
Brat, dla mnie pojęcia "być brzydkim", a "nie być w moim typie", znaczą zupełnie co innego. Dla przykładu, jeżeli bardziej podobają mi się faceci z typowo "męską" urodą, to Ci o bardziej "chłopięcej" urodzie nie będą w moim typie, choć wcale brzydcy nie są i wiele osób uważa ich za atrakcyjnych (oczywiście TO NIE JEST REGUŁA, bo wyjątki zawsze są, a podałam tylko przykład, dla lepszego zobrazowania). Jeżeli facet jest centralnie brzydki, to po prostu mówię, że jest brzydki.

Dla przykładu randomowe obrazki znalezione w internecie:
Nie w moim typie:
[Obrazek: vDXrUQx.jpg]

Brzydki:
[Obrazek: Yg4FwtC.jpg]

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2015 13:34 przez Biri.)
27.11.2015 13:20
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,213
Ciekawy wątek. W moim przypadku jest tak, że zdecydowanie podzielam opinię Xatona, głupota mnie odrzuca jak diabli. Choćby kobieta miała wygląd Afrodyty, jeśli jest głupia jak but nie będę mógł postrzegać jej jako atrakcyjnej. Co do samego gustu, to w sumie nie wiem. Przez całe życie twardo twierdziłem, że podobają mi się brunetki, a jestem z blondynką. Zatem przywiązywanie się do takich reguł uważam za bezsens. Co mogę jeszcze powiedzieć, bardzo lubię jasną cerę u kobiet, przeważnie im ciemniejsza karnacja tym mniej mi się podoba (niezależnie od tego czy naturalna, czy pomarańczowa z solarium - sic), choć również nie jest to reguła. No jestem w tej kwestii odwrotnością Orzeigo. Zdecydowanie nie urocze a kobiece. Tu dochodzimy też do pewnego paradoksu, bo w moje powyższe upodobania idealnie wpisuje się azjatycka uroda, jednak tam większość to te urocze, które zachowują się jak 5 letnie dziewczynki (nawet w łóżku) co dla mnie eliminuje je totalnie.
Podpisuję się również pod opinią, która mówi że postrzeganie atrakcyjności jest związane z tym jak bardzo kogoś lubimy. Choć moim zdaniem działa to bardziej na zasadzie, bardzo Cię lubię i może masz krzywy nos ale ja tego nie widzę, a nie na zasadzie pociągu seksualnego czy perspektywy ewentualnego związku z daną osobą. Do tego drugiego jednak najpierw potrzebne jest zauroczenie oraz późniejsza weryfikacja.
Jeśli idzie o pytanie Xatona o makijaż, to uważam że jeśli jest lekki i w dobrym guście to dodaje uroku, natomiast nie uważam by był rzeczą konieczną. Jestem za to ogromnym przeciwnikiem bardzo mocnego makijażu, gdyż kojarzy mi się z głupotą i disco-seksturystyką.

27.11.2015 20:01
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama