Aktualny czas: 21.09.2017, 01:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Audycje komiego.
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Audycje komiego.
Naprawdę nie wiem gdzie to walnąć... hmmm myślałem nad portalem, ale na razie jest tu. W końcu tyczy to samego naszego adminka. <nadal nie przyzwyczajony>
Otóż Komiemu zachciało się nadawać w radyjku, które czasem reklamujemy w napisach i do którego jest na naszej stronce.
Jako, że nie wszyscy mogą mieć możliwość wbicia się w czas. Postanowiłem nagrywać, co by każdy kto chciał mógł sobie puścić. Zaznaczam że jak ktoś z nakamy pójdzie do radia i będzie chciał to i jego będę tu wrzucał. Nie tak że się Komim chwalę, bo po prawdzie nie ma czym ;-)

Niestety nie udało mi się zachować nawet części pierwszej audycji wiec jakby kto miał to proszę bardzo tu dać linka. Doprawdy ubolewam nad faktem że jej nie mam...
Podobnież z powodu jakiegoś błędu nie mam samiutkiej końcówki drugiej audycji. Sorka.

otóż mam tu link do drugiej audycji komiego ( link do trzeciej dam jak mi się wrzuci)
Powiem, że przez te po kij reklamy ciężko złapać początek czasem przerwy to bufor... Etc...

O to link do drugiej.
http://www.sendspace.pl/file/3622914d25eca2859f786fb

Wgrała się trzecia
http://www.sendspace.pl/file/3840a961ea0ae24d64c1311
07.10.2009 21:25
Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,232
Poziom ostrzeżeń: 0%

Hmmm... ja jestem dziwna, czy nie tylko mi zamulają te pliki? To znaczy, że jak chcę odsłuchać na stronie to nie idą? A z kolei pobierać mi się szczerze nie chce...

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
08.10.2009 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama