Aktualny czas: 23.10.2017, 10:11 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
B-3ginning (27-28.08.2011 - Kraków)
Autor Wiadomość
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Poziom ostrzeżeń: 0%
B-3ginning (27-28.08.2011 - Kraków)
B-3ginning, kolejny konwent organizowany przez B-Team - który jak zwykle odbędzie się w królewskim Krakowskim grodzie.
Cóż tym razem nie organizuję żadnego sleepa, gdyż na stronie nie zostały podane żadne informacje odnośnie tej możliwości. Natomiast chciałem się spytać czy ktoś z was wybiera się na ten zacny konwencik ?

[Obrazek: archer-1.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2011 21:54 przez Ryuuga.)
16.08.2011 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
pApuGnakam Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
RE: B-3ginning (27-28.08.2011 - Kraków)
Tak , ja się wybieram na B-3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.08.2011 13:04 przez Eihnaren.)
16.08.2011 22:25
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
No to widzę że jak na razie poznam stąd przypuszczalnie jedną osobę tylko ^ ^ Malutko coś.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2011 16:18 przez Eihnaren.)
18.08.2011 20:05
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Zaraz zasłoni to temat z After Party, ale może ktokolwiek zauważy xD

Także, oh yeah, wykupiłam sobie dwudniową miejscówkę i jadę na B-3ginning ^^ Wiedzówka Harry'ego Pottera, całe te Igrzyska Pary, już nie mogę się doczekać Big Grin

Ale do rzeczy. Czy znalazłby się ktoś na tyle uprzejmy, u kogo mogłabym przekimać w KrK z piątku na sobotę?
Chciałabym bardzo być na konwencie od samego początku, czyli od 10, a by zdążyć na jedyny pociąg, który mi to umożliwia, musiałabym wstać w sobotę o 4:30.
Nie chcę nikomu sprawiać problemu ani nic, także jeśli nie da rady, to zgarnę się w tę sobotę. Ale jeśli dałoby radę, to już skaczę z radości ^^

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2011 20:16 przez Eihnaren.)
24.08.2011 20:15
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Z miłą chęcią bym cię przyjął w swoje skromne progi Smile.... próbowałem...ale moi rodzicie odwalają jakieś niewiadomo co.....przepraszam....;/ Tak wogóle dosyć późno tu zajrzałem, bo myślałem ze nikt sie na B3 nie wybierze za bardzo, a tu taka miła niespodzianka. Cóż jakbyś chciała to mogę wyskoczyć w sobotę na dworzec.

26.08.2011 10:24
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Nie przepraszaj, bo w końcu rodzice to rodzice, moc nadrzędna, kiedy się z nimi jeszcze mieszka. Dzięki, że w ogóle spróbowałeś Smile
Mój pociąg będzie w Krakowie Głównym planowo o 8:53, a w Krakowie Płaszowie o 9:10. W newsach napisali, że z Płaszowa to 15 minut piechotką, więc może byśmy się tam zgadali?

Btw. Przebierasz się? I do której frakcji chcesz należeć? Smile

26.08.2011 16:35
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Cóz przebierac sie nie przebieram niestety, brakło czasu , funduszy i pomysłu ^ ^ . Natomiast widzę juz tu pewne bezpodstawne oskarzenia ze strony szczerego, i dementując wszelkie pogłoski mówię ze należe do WAKO (powietrznych piratów, oj szczery sądzisz że wybrałbym inną frakcję Smile ?)

Co do tych 15 minutek piechotą to cie musze rozczarować , stamtąd jest 15 minut autobusem, ale spokojnie będe tam o tej 9:10 ^ ^, a drogę na conplace znam dokładnie Smile

26.08.2011 16:57
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Ja się przebieram, no, na jakieś 95%, bo jak będzie upał, to chyba wyparuję xD Wybrałam klan Runoversów, także będziemy przeciwnikami Wink

Extra, że znasz drogę Smile (nie będzie gorączkowego patrzenia na zegarek, zagabywania ludzi i stresu, że pójdę źle xD") Także do zobaczonka jutro rano Smile

26.08.2011 17:13
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Nie łączę, by było widać Big Grin

Z okazji, że B-3ginning był moim pierwszym ogólnopolskim konwentem trzasnę sporą reckę. A co Big Grin

Ogólne wrażenie w dwóch słowach? Było CU-DO-WNIE!!!

Mineły już dwa dni, a ja wciąż jestem tak nabuzowana energią, że cieżko jest mi usiedzieć w miejscu xD

Ludu przybyło prawie 1000 osób, konwent odbywał się w szkole z dwoma poziomami na plusie i minusie (także było niezłe latanko po schodach Big Grin).

Znalazło się coś dla każdego: DDR, sala AMV, z grami planszowymi, z konsolami (na której było chyba z siedem TV LCD), sala z projekcjami anime, wiedzówki, mnóstwo wszelkiego rodzaju paneli, nawet w nocy (!), także nie było jak się nudzić Smile

I właśnie skoro panele, konkursy i bal-dyskoteka (de facto totalne fiasko, bo nie było dobrej muzy xd) odbywały się w środku nocy, choć wzięlam śpiwór, nawet nie zmrużyłam oka.

I tak - jadąc na konwent, na pewno można spodziewać się niespotykanych normalnie ludzi, rzeczy i sytuacji. Na samym wejściu podeszła do nas dziewczyna z cukierkami przszytymi do spódnicy i każdemu jeden oderwała, było kilka innych dziewczyn, które chodziły z tabliczkami „Free hugs” (jedna podeszła do mnie trze razy xD Swoją drogą całkiem fajna opcja z tymi FH – wyczajasz fajne ciacha czy tam fajne laski i hop! Free hugs ;D ^^), ot tak, jak gdyby nigdy nic porozstawiane w kątach i na korytarzach namioty, albo, w nocy, ludzie śpiący na korytarzach, tak, że ja, która, haha, zapomniała okularów (xD), bała się, że zaraz na nich wpadnie i podepcze... ^^”

Z ciekawszych atrakcji: było bardzooo gorąco, dlatego, choć w końcu nie było basenu, to została zorganiozwana bitwa na małe baloniki z wodą. W niedzielę był dwugodzinny show w konwencji Whose line is it?, który był tak niesamowicie śmieszny, że kilka razy aż się z tego śmiechu popłakałam xD Chyba nie było nagrywane, także wielka szkoda. Była wiedzówka z OP (6:00-8:00 rano w niedzielę)– niestety, nasza drużyna, Bradzo Śpiący, nie wygrała, ale jak to się mówi, pierwsze koty za płoty, następnym razem będzie lepiej Big Grin O ironio, znaliśmy praktycznie wszystkie pytania oprócz tych nieszczęsnych kilku naszych xD

Jednak atrakcje, turniej i panele swoją drogą, najcudowniejsi w tym wszystkim byli ludzie... Tysiąc osób, pośród których nikt nie powie „chińskie bajeczki”, że masz dziecinne zainteresowania, że jesteś nic nie wart i donikąd nigdy nie dojdziesz, będąc taką osobą, jaką jesteś...
Jest w tym wszystkim coś wspaniałego i niesamowitego: nic nie przyniesie tyle zła i cierpienia, co człowiek, ale też nic nie da Ci tyle siły i radości, co inna osoba. Nie pamiętam, kiedy ostatnio spotkałam tylu bezinteresownie uśmiechających się na wszystkie strony i tak po prostu zagadujących wesoło ludzi... To była jakaś totalna magia Smile

I dzięki temu wszystkiemu (to zabrzmi pewnie bardzo dziwnie i patetycznie xD) chyba po raz pierwszy w życiu poczułam się tak, że gdyby coś mi zagrażało, gdybym miała jakikolwiek problem, znalazłby się ktoś, kto by mi pomógł czy mnie obronił. Nie dlatego, że „tak wypada”, „co inni sobie pomyślą” i „jak to będzie wyglądało”, ale tak po prostu, tak z prawdziwej bezintersownej chęci. Może to było złudznie. Ale z całą pewnością jedno z lepszych, jakich doświadczyłam w życiu.

Podsumowując, polecam konwenty wszystkim, którzy się wahają, czy w nich uczestniczyć, bo to niezapomniane przeżycie, które będzie Wam dawało radość i energię przez długi, długi czas! Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2011 19:55 przez Eihnaren.)
30.08.2011 19:51
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Szczerze powiedziawszy cieszę się , ze ci się podobało. W sumie nie bede ukrywał jeden z lepszy konwentów na jakich byłem - pomysł z frakcjami jak i wykonanie - świetnie. Nawet pomimo tego, ze niektóre atrakcje kulały (turniej trójmechaniczny...;/). Tak wogóle na tym konwencie doznałem boskiego olśnienia, taaak dokładnie wtedy kiedy lezała na mnie kanapka złożona z 5 osób Big Grin. Ciekawe czy nam wogóle zaliczyli te konkurencję. Ale mniejsza o to, jak na kazdym konwencie poznałem/spotkałem masę fantastycznych ludzi. Jednak doznałem też jednego z największych wkurwów w życiu, przez nalot skarbówki spowodowany rzekomym donosem.

30.08.2011 20:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama