Aktualny czas: 15.08.2018, 13:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Bąki, gazy, pierdzioszki
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,934
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Bąki, gazy, pierdzioszki
Kotu napisał(a):PS. przyznać się, kto kiedyś próbował robić miotacz płomieni?
Dobra metoda depilacji. Chociaż trochę piekło... Na białej szkole w liceum byly całe turnieje z sędziami xD

@Grigo: Skorup Heart

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
11.06.2017 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,691
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja lubię pierdzieć. Moje bąki są głośne i potężne, acz bezzapachowe, lubię ten odgłos, jednakże gdy pierdzi ktoś inny to niebardzo. Pierdzo tak cicho i wysokim tonem, jakby komar leciał i to nie brzmi przyjemnie. Pierd to musi być prawdziwy mężczyzna, a nie takie tałatajstwo w rurkach co nie słychać prawie i śmierdzi niestrawionym jarmużem.

[Obrazek: giphy.gif]
11.06.2017 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,857
Do wszystkich ludzi zarzekających się, że ich bąki nie śmierdzą.
Ależ śmierdzą, zapewniam was. Po prostu swojego często nie czuje się aż tak mocno, jak inne ;P Więc to, że wy nie wyczujecie zgniłego jajca po swoim pierdzie nie oznacza, że wasi towarzysze też podzielają to szczęście Tongue

(11.06.2017 14:33 )Eikichi napisał(a):  Ale podobnie do Szczerego, swoich gazów nie wstydzę się tylko przy rodzinie

Nie wstydzisz się mnie tylko przy rodzinie?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2017 16:38 przez Szczery. Powód: Poprawiona ortografia)
11.06.2017 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,208
Nah, są nieśmierdzące. Ja puszczam nagminnie i jakoś nikt nie wie, że w ogóle coś wyleciało. Chyba, że celowo "dodam gazu" i się zepnę, by wyleciała torpeda rozwalająca ściany - wtedy wiedzą, bo słyszą.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
11.06.2017 16:37
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ogólnie chyba to czy lecą śmierdzące czy nie, to pewnie też zależy od tego czy masz po prostu gazy w tyłku do puszczenia bądź siedzi Ci "nutella", którą trzeba by było zatopić, ale wcześniej puszcza "smołki" ostrzegawcze, dlatego mogą śmierdzieć, ale to takie moje przemyślenia, a nie naukowa wiedza Tongue

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2017 16:56 przez Kotu.)
11.06.2017 16:42
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Niektóre nie śmierdzo, szefo jak wali to są głośne, ale bezwonne.

Orzi - najlepiej!

W ogóle najlepsze bączury są tzw "z poematem": głośne, co ton i częstotliwość pyrków zmieniają w trakcie trwania.

11.06.2017 16:55
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 809
Ja też lubię kontemplować bukiet zapachowy moich bąków wyszukanymi zdaniami typu "o k***a jak j***e", w moim przypadku to właśnie im głośniejszy, tym gorszy xD Też przy rodzinie się nie wstydzę bąków, ale w towarzystwie staram się oddalić gdy wiem że zaraz dojdzie do kanonady xd Ale w ogóle najgorsze to są bąki z gruzem, czy farszem jak to niektórzy mówią. Lubisz ryzyko? Puść bąka przy biegunce.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
11.06.2017 17:12
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 594
" Po co bąka trzymać w dupie, niech polata po chałupie " - moje motto Big Grin

Jak trzeba to trzeba co ja zrobię, przy kasztanie czy obecnych domownikach to się w ogóle nie wstrzymuje, a i w nakamie tylko w gronie kobiet staram się zachować poziom, co osoby ze spotkań Poznańskich mogą potwierdzić Wink

No i najbardziej to doceniam te puszczane serią, ze cztery czy pięć rzuconych pod rząd choć wiadomo że proporcjonalnie są coraz słabsze to i tak achievement jest xD

Natomiast opcji z podpaleniem jeszcze nie próbowałem... Kasztan mnie systematycznie blokowała ^^

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
11.06.2017 17:22
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 224
Moje są zazwyczaj spoko ale jak popije dzień wcześniej to następnego dnia gazy bojowe są mniej szkodliwe a na pewno mniej śmierdzące xD, w co do puszczania w towarzystwie kocham cichacze kurde te miny jak wszyscy się podejrzewają bezcenne Big Grin

[Obrazek: z08fm7W.png]
11.06.2017 19:14
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Loooool, Oszek, ty zły człowieku xD Ja mam zawsze wyrzuty sumienia po takim cichaczu tajniaku, a ten się jeszcze cieszy.
Moje po piciu walą trupem...

A to znacie?
[Obrazek: when-you-fart-real-nasty-and-see-someone...764242.png]

Dorzucam ciekawostkę, którą można podciągnąć pod kulturę Japonii (filmik jest śmieszkowy):

Tu sama galeria: https://www.tofugu.com/japan/fart-scrolls/
I wersja pdf całego zwoju: http://archive.wul.waseda.ac.jp/kosho/ch..._01029.pdf

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2017 01:50 przez okiren.)
12.06.2017 01:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama