Aktualny czas: 27.05.2018, 15:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Odpowiedz 
Bąki, gazy, pierdzioszki
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,916
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Bąki, gazy, pierdzioszki
Chisu napisał(a):Kobiety nie pierdzo!!!!!
A tam gadasz - damskie bączury to anielskie bąbelki!

Spoiler: Obraz z gołą pupą
[Obrazek: c4a4761fd810d747eb05db5a552e8db7.jpg]
Statystycznie kobiety pierdzą mniej od mężczyzn, ale nasze bąki są bardziej stężone, przez co często bardziej jadowite.

Skład chemiczny przeciętnego bąka:
59% azot
21% wodór
9% dwutlenek węgla
7% metan
4% tlen
1% siarkowodór
I ten jeden procent odpowiada za całą smrodliwość xD

@Devzan: DAYUM XD A myślałam, że zdążę xD

Notatka od Devzan, 12.06.2017 17:25 :

Widziałem przed edycją :*

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2017 17:27 przez okiren.)
12.06.2017 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 830
A ja mam inne powiedzenie: "Gaz z tyłka powinno się uwalniać jak najszybciej, bo inaczej ulatnia się do głowy i stąd biorą się posrane pomysły." Big Grin

Ja mam stosunek różny, raz mnie śmieszą, raz wkurzają, raz jestem neutralna, bo to przecież sama natura. Tylko jeden przyjaciel jak na razie potrafi mnie doprowadzić do stanu czystej furii z powodu pierdów, bo on to potrafi robić chyba non stop na zawołanie, a wali wtedy tak jakby gnił od środka xD I o ile raz czy dwa to ja rozumiem że taka potrzeba i w ogóle, to sranie cięgiem przez bite pół godziny i czadzenie otoczenia jest dla mnie mega wkurzające. A ten dupek się z tego jeszcze cieszy! xD

Ja nie lubię kontemplować bukietu zapachowego moich pierdów xD A jeszcze jak zasadzę konkretną bombę to czasem mi nawet wstyd przed samą sobą xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
14.06.2017 10:32
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 219
[Obrazek: vZctZCZ.png]

[Obrazek: z08fm7W.png]
25.06.2017 12:18
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 752
Nie wyrobię.... Jak tak czasem zajrzę co się dzieje, to zwykle zerknę coś tam czytne i ewakuacja... Bóg raczy wiedzieć co człowiek ma we łbie, że od deski do deski przeczytał rozprawę naukowa o dwupierdzianach siarki Big Grin Po pierwszym poście Okisia, musiałam zmienić gacie, kolejne określenia mnie zabijaly. Potem refleksja odnośnie poziomu dyskusji, poziomu społeczeństwa i wreszcie mojego poziomu, który chyba jest jednak powalajaco toaletowy skoro poryczałam się że śmiechu Smile Obserwacja że swojej strony rzucę tylko, że swoboda zależy tu chyba od miejsca pobytu i ubioru Big Grin Grzmoty nieposkromione tylko w domu przy rodzinie w stroju dowolnym, armatniki też raczej w domu, są chyba stadne, bo często uzyskuje się odzew Tongue Pospolite cichacze... te przebiegłe podstępne bestie to syndrom Pumby, dopadają znienacka w miejsca h zatłoczonych, bezpieczne, pod warunkiem zachowania kamiennej twarzy. Gorzej gdy podstępnie zamieni się w Wysmyka Towarzyskiego, który niestety zdradza wykonawce, mimo szybkiego zacisku zwieracza i maskowania kaszlem. Mój brat jest autentycznym mistrzem Wsiakaczy fotelowych.... pozostawia po sobie wspomnienie jeszcze na wiele godzin po tym jak pójdzie do domu... Przyzna się ktoś odważny do Wypierdka Podstepnego?? Tego co wiecie, raz się strasznie oszukałam, chciałem pierdnac, się.... ( moje wewnętrzna dama, właśnie oznajmiła że opuszcza mnie już na zawsze..)

Edition.
Właśnie się popłakałam.... nie wiem czy ktoś słyszał kiedyś o Fajansowym Gongu... O B.o.sh.e! Co za.żenada tak.. umierać przy czyms takim...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2017 00:21 przez Rudzish.)
28.06.2017 00:13
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,916
Rudzish napisał(a):Mój brat jest autentycznym mistrzem Wsiakaczy fotelowych.... pozostawia po sobie wspomnienie jeszcze na wiele godzin po tym jak pójdzie do domu...
xDDD Tzw heavy weight, niby gaz ale takie cholery ciężke, że nie mogą się unieść z miejsca, gdzie puszczono je na wolność i albo błąkają się w bliskim otoczeniu, albo zadomawiają się w meblach z miękkim obiciem.

Nie znałam fajansowego gonga, ale sobie wyguglałam, le lel xDD

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
28.06.2017 01:34
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 436
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jak już tak szczerze gadamy, to kiedyś wracając od kuzynki, miałem do pokonania 20 minut drogi Big Grin zabrakło mi może z 5 minut...gdyby to była zdrowa kupka jak w reklamie o pieskach, to lajt...ale no nie była do końca xD i kleks+pranie majtek były.

Ogólnie dobrym lifehackiem jest to, że jeśli bardzo się chce, a nie widać szansy na załatwienie i o ile jest to zdrowy stolec, to najlepiej lekko popuszczać pierdy, wtedy mniej się chce i idzie zdążyć do checkpointa ;D

Co do fajansowego gonga, to raz w pracy zdarzyła mi się taka akcja, potem po wyjściu były 2 teksty "mam nadzieję, że posprzątałeś muszle" i "dobra, to ja skorzystam z drugiej kabiny" ;D

Edit/ Devzanie odniosłem się do tego:
(28.06.2017 00:13 )Rudzish napisał(a):  Przyzna się ktoś odważny do Wypierdka Podstepnego?? Tego co wiecie, raz się strasznie oszukałam, chciałem pierdnac, się.... ( moje wewnętrzna dama, właśnie oznajmiła że opuszcza mnie już na zawsze..)

Notatka od Devzan, 28.06.2017 22:31 :

Fekalia, kupa =/= bąki, gazy, pierdziuszki~

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2017 22:34 przez Kotu.)
28.06.2017 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,791
Oj, mi nieraz towarzyszyło to pełne grozy uczucie, kiedy po puszczeniu bąka trzeba iść do toalety aby sie przekonać, czy to aby na pewno był tylko bąk. Jak dotąd mogłem odetchnąć (nieprzesadnie głęboko) z ulgą, ale kto wie, co przyszlosc niesie.

A najsmieszniej, jak cos zaczynasz komus tłumaczyć ale prawie od razu zdajesz sobie sprawę, że doszło do nieporozumienia, więc wycofujesz się słowem "Przepraszam".
-Ale za co?
-Nie, nic, nieważne.
A ta osoba odbiera to za deklarację cichacza i ktwarcie odpowiada ci ogniem... Taka tam sytuacja byla Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

30.06.2017 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,196
Szczery napisał(a):A najsmieszniej, jak cos zaczynasz komus tłumaczyć ale prawie od razu zdajesz sobie sprawę, że doszło do nieporozumienia, więc wycofujesz się słowem "Przepraszam".
-Ale za co?
-Nie, nic, nieważne.
A ta osoba odbiera to za deklarację cichacza i ktwarcie odpowiada ci ogniem... Taka tam sytuacja byla

No mówienie tego było już nie na miejscu XD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
01.07.2017 16:10
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,791
To chyba najlepsze miejsce na to.
[Obrazek: 19875356_1292711877507664_83246384109044...e=5A070C4D]

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

15.07.2017 21:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama