Aktualny czas: 22.10.2017, 15:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Bakuman (anime)
Autor Wiadomość
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Bakuman (anime)
hmm... chyba każdy wie co to za manga, teraz zaczęło wychodzić anime, mimo tego, że spodziewałem się, że będzie wyglądało jak Fairy Tail anime, to jestem pod wrażeniem Big Grin lepiej nie moglem sobie tego szczerze wyobrazić, na prawde mnie wciągneło i nie moge doczekac sie kolejnego odcinka a myślałem że kolejna fajna manga zostanie chamsko zrealizowana Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.06.2016 14:38 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
09.10.2010 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Bakuman
*chamsko - tak btw

Oo, czyżby się wzięli za porządną realizację czegoś?
Wiesz, FMA też się dobrze zapowiadało, ja bym tego nie chwaliła przedwcześnie Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
09.10.2010 07:30
zith Offline
Majtek
Pirat

*
a Fma tobie się nie podobało?!?!?! przecież to było miodzio!!! moje ukochane anime ;( i mnie zostawiło Sad
09.10.2010 09:21
fix2010 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
Co do Bakumana, oglądałem 1 odc. na shindenie i powiem ze anime miodzioTongue. Po obejrzeniu wziąłem się za mange, i powiem że jeszcze lepszaTongue.
09.10.2010 10:39
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Cytat:Po obejrzeniu wziąłem się za mange, i powiem że jeszcze lepsza.
No i właśnie to jest przykrą normą. Dlatego nie oglądam anime >.>"

Cytat:a Fma tobie się nie podobało?!?!?!
Powiedziałam - zaczynało. Pierwszy sezon ssał tak okrutnie, że szkoda gadać. Nie oglądałam Brotherhood, podobno dopiero tam się wzięli do roboty (chwała bogom, tak dobra seria naprawdę na to zasługiwała!).
A FMA uwielbiam, przeczytałam całą mangę i naprawdę cenię tę serię. DLATEGO WŁAŚNIE tak nie lubię pierwszej serii - jest SPAPRANA.

Swoją drogą, nad czym się zachwycać w Bakumanie w kwestii animca? XD Znaczy, rozumiem (biorąc pod uwagę post fixa), że w ten sposób zyska na popularności i to się chwali. Ale co - dobrze oddaje kreskę mangi, ma dobrą muzykę, jakichś super seiyuu?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
09.10.2010 17:01
zith Offline
Majtek
Pirat

*
ja wyrażę to tak jak ja czuje, np. w mandze tylko czytasz możesz sobie wyobrażac jak to wyglądało i wgl. natomiast w anime już masz to bardziej zilustrowane, przykładowo czytałem FT, manga super jak dla mnie, natomiast anime... hmm... nie za ciekawie oddane mandze, moim zdaniem jeżeli autor który robi anime chce zrobić cenzurowane bez krwi etc. niech weźmie taką mange w której jej nie ma, bo po co niszczyć dobre imie mangi przez anime, trochę zboczyłem z tematu bakumana Big Grin.

jak dla mnie bakuman ma dobrze podłożone głosy, dobrą kreske, o niebo lepszą niż FT Big Grin i dorównuje moim zdaniem Fma, bo FT anime jak dla mnie już przegoniło Tongue. co do Fma, 1 sezon obejrzałem, w tedy nie czytałem jeszcze mangi, miałem nadzieje, że wyjdzie 2 i wyszedł, patrze a tu praktycznie to samo od nowa, ale jednak lepsze zauwazylem po pewnym czasie, dlatego Jackie obejrzyj brotherhood Smile zakochasz sie Big Grin

Jackie jak to może nie być zaje****
http://www.youtube.com/watch?v=eIbJnw1GqYM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2010 01:14 przez zith.)
10.10.2010 00:25
Tamasia Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Ja dzisiaj skończyłam czytać mangę, znaczy się jestem teraz na bierząco z tym co jes na manga-lib bo tam tylko czytam nagę... a tam jest 106 chapter... Baaardzo, ale bardzo mi się podoba ta manga! Moimi ulubionymi postaciami sa:
Niizuma Fukuda
Niizuma - na początku za nim nie przepadałam, ale z czasem tak go polubiłam, że teraz jak tylko go zobaczę to chce piszczeć z radości, ale to do mnie nie pasuje a poza tym nie potrafię piszczeć... Lubie w nim to, że fer rywalizuje z Ashirogim Muto, nie próbuje ich jakoś wkopać czy jakoś im przeszkodzić i że tak dobrze im życzy. Urzekło mnie w nim też to, że jest geniuszem mangi, ale także jego zachowanie. On jest genialny...
Fukuda - cóz o nim można uzo powiedzieć.... Lubie go za to, że jest takie gwałtowny i wspiera Ashirogiego. Ogolnie lubie go za całokształt...
30.10.2010 22:29
zith Offline
Majtek
Pirat

*
też mi się w bakumanie podoba właśnie to, że jakoś nie próbują się zniszczyć tylko dzięki rywalizacji wzajemnie uczą się czegoś nowego Big Grin, znając życie w innych mangach już by się pozabijali byle by być na 1 miejscu a tu jest coś innego co mi przypada do gustu Big Grin
01.11.2010 11:59
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
A ja znowu będę się wyróżniać i powiem, że anime podobało mi się bardziej niż manga. Nie wiem do końca dlaczego, ale jakoś tak wyszło.

Cytat:Niizuma - na początku za nim nie przepadałam, ale z czasem tak go polubiłam, że teraz jak tylko go zobaczę to chce piszczeć z radości, ale to do mnie nie pasuje a poza tym nie potrafię piszczeć... Lubie w nim to, że fer rywalizuje z Ashirogim Muto, nie próbuje ich jakoś wkopać czy jakoś im przeszkodzić i że tak dobrze im życzy. Urzekło mnie w nim też to, że jest geniuszem mangi, ale także jego zachowanie. On jest genialny...

Dołączam się do opinii. Niizuma jest chyba najlepszą postacią całej serii Wink
07.05.2011 21:43
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Hiramaru jest najlepszy. Świetna postać, tak barwna i zabawna jednocześnie~
Anime nie oglądam, mangę czytam. Moja ulubiona, uściślając. Wszystkie postaci są w niej na swój sposób interesujące, nawet taka tłusta świnia jak Nakai. I to jest piękne! Do tego akcja nie gorsza od tej z shounenów typowo bitewnych. Trzyma w napięciu.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
13.05.2011 23:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama