Aktualny czas: 23.10.2017, 10:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Beck
Autor Wiadomość
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Beck
Koyuki jest zwykłym nastolatkiem, którego nudzi codzienna rutyna życia. Pewnego dnia poznaje jednak Ryusuke Minamiego, młodego gitarzystę. Od tego momentu odkrywa on magię muzyki rockowej i postanawia zacząć naukę gry na gitarze. Wkrótce dołącza do zespołu założonego przez Ryusuke - Beck.

Ok, zacznijmy od razu od silnego akcentu - anime jest GENIALNE. Jedynie trzy tytuły mnie bardziej wciągnęły(Cowboy Bebop, Death Note, pierwsza seria Code Geass'a). Fabuła jest skonstrułowana genialnie i kolejne odcinki się wręcz pochłania (Przetestowane na sobie). Jej zaletą jest przede wszystkim, przynajmniej w większości przypadków, brak cukru i nagłych cudów. Koyuki nie staje się nagle uber-pro gitarzystą, a zespół nie robi kariery na skalę światową. Ukazane jest codzienne życie, jego trudy i żmudna droga do sukcesu.
Najważniejsza w tym anime jest jednak muzyka i tutaj dostałem dokładnie to czego oczekiwałem. Generalnie jako fan szeroko pojętego rocka czułem się genialnie podczas seansów i śmiem twierdzić, że Beck ma najlepszy soundtrack jaki słyszałem.
Kreska nie kłuje w oczy, nie jestem jej koneserem, więc nie mi oceniać ją dokładnie. W każdym razie ja nie narzekam.
Na koniec to serdecznie polecam, szczególnie osobom, które uwielbiają muzykę, bo będą bawiły się najlepiej. No i może w Was także obudzi się niespełnione marzenie gry na gitarze. ;-) (Ale kiedyś, cholera, zacznę!)

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:17 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
12.08.2010 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szymonek242867 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
RE: Beck
Zangetsu masz całkowitą rację także polecam Becka. Po prostu skromnie ujmując zakochałem się w tym anime Big Grin

[Obrazek: Ace___one_piece_by_Ripper1992.gif]
10.12.2010 23:29
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 64
Poziom ostrzeżeń: 5%
Oglądałem i też polecam. Ciekawy klimat i świetna muzyka. Niestety szkoda, że zakończenie takie przybijające. Mogli pokazać co się dalej z zespołem będzie dziać xD

[Obrazek: Speed1111.jpg]
11.12.2010 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
(11.12.2010 16:33 )Speed1111 napisał(a):  Oglądałem i też polecam. Ciekawy klimat i świetna muzyka. Niestety szkoda, że zakończenie takie przybijające. Mogli pokazać co się dalej z zespołem będzie dziać xD

Dalsze wydarzenia znajdziesz w mandze. Smile

A anime zaiste świetne, jedno z moich ulubionych.
12.12.2010 15:09
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 64
Poziom ostrzeżeń: 5%
(12.12.2010 15:09 )Shin napisał(a):  Dalsze wydarzenia znajdziesz w mandze. Smile

To akurat wiem, ale problem w tym, że nie czytam mangi xD

[Obrazek: Speed1111.jpg]
12.12.2010 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ja również uważam, że jest to seria godna uwagi. Świetna kreacja postaci, dość dobra fabuła, a dodatkowo genialna muzyka - największa zaleta tego anime.
Uwielbiam anime o tematyce muzycznej, a to stoi prawie na ich czele Wink
07.05.2011 21:38
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Beck zdecydowanie zalicza się do moich ulubionych anime Smile Mimo, że początkowo dość sceptycznie do niego podchodziłam to jednak fantastyczna muzyka przyciągała mnie jak magnes. Nawet teraz słucham kawałków z tej serii. Fabuła jest bardzo dobrze poprowadzona, postacie ludzkie i naturalne z swoimi dobrymi i złymi stronami. Każdy z bohaterów wnosi coś do całej historii a Beck jest jedyny w swoim rodzaju. Papuga zresztą też Wink
Na pewno jeszcze kiedyś do tej serii wrócę.

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
04.06.2011 15:53
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
Też dziwne że się tu jeszcze nie wypowiedziałem.
Seria jest wspaniała oglądałem ją już parę razy i po każdym razie miałem ochotę nauczyć się grać na gitarze Big Grin Bohaterowie są wykreowani na wysokim poziomie jak i fabuła, muzyka jest genialna, po dziś dzień słucham słucham tych kawałków. Szkoda tylko że jest taka krótka, autor mógłby stworzyć ciąg dalszy.
04.06.2011 16:53
Enlil Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
Polecam czytac mange w ktorej sa kontynuowane dalsze losy~~ Big Grin
04.06.2011 20:28
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 642
Beck jest jednym z moich definitywnych faworytów. Mówię oczywiście o mandze, jest genialna.
Porażała mnie perfekcja kreski autora. Między innymi gdy rysował tłum. Tłum w rożnych miejscach, na rożnego rodzaju koncertach, i w klimacie hiphopowym, festiwalowym, rockowym... Takie rozmaitości, a widać ze widownia która się znajdowała na miejscu charakteryzowała się często dana subkulturą, kolorem skóry czy też po prostu zadowoleniem z bycia na koncercie. Dla mnie to było genialne jak to było przedstawione w mandze.
Klimat rockowy, klimat festiwali. Koyuki, który pokazuje, iż ciężką pracą można dążyć do ideału. Chociaż, no nie ukrywajmy skilla jakiegoś w tym trzeba mieć Big Grin
Cała historia, różne perypetie, ludzkie odruchy, członkowie zespołu i ich humorki Smile to jest to co mnie przyciągnęło do Becka i nie odpuściło mimo iż dużo czasu minęło już jak skończyłam mangę.

Odnośnie anime to jedna z niewielu serii muzycznych, które mają naprawdę (jak dla mnie) dobre kawałki, które można posłuchać, jak Baby Star albo Slip Out.

Jeszcze chciałam powiedzieć słówko o filmie, a mianowicie, strasznie mi sie podobał dobór aktorów. Trafiony w 10, gdyż uwielbiam każdego z tych panów, którzy tam zagrali! Ale no w filmie niestety skupiono sie bardziej na historii Minami Ryusuke. I brakuje mi głosu.... Ci co oglądali wiedzą o co chodzi. Smile

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
25.03.2012 00:31
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama