Aktualny czas: 17.02.2019, 16:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu możemy zaprezentować kolejny rozdział przygód Słomkowych: - 930 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Bijatyki na konsole i nie tylko
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,708
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Bijatyki na konsole i nie tylko
Imithe napisał(a):Co mnie dziwi w MK11 to dążenie do mhroczności. MK według mnie, chociażby przez fatality był groteskowy trochę, im głupszy fatal tym większa beka i pewnie dlatego, są te "szczegóły". Skoro więc gra nie traktuje siebie poważnie, czemu chce przybierać taki ton? Te eksplozje krwi są bardziej takim łachem z brutalności niż czymś na serio. Nawet YT nie przydziela temu łątki +18. Co mnie momentami dziwi, ale ok. MK było takie właśnie pozytywnie kiczowate, to stare intro z filmu powinno świetnie pasować do tej serii, ale nie pasuje, bo tła i klimat są mhroczne. I te dwie rzeczy mi się gryzą^^

Wydaje mi się, że to wpływ Warner Bros, którzy od czasu rebrandingu na Netherrealm są właścicielami twórców Mortala. Wcześniej Ed Boon i spółka nie mieli oporów aby robić właśnie taką groteskową komedyjkę z tego. Pamiętacie Animality, Friendshipy etc.? No właśnie, od rebootu wszystko to zostało usunięte (poza babality w dziewiątce, które potem już nie wróciło).
28.01.2019 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 385
Poziom ostrzeżeń: 0%
Animality ma być w 11, ponoć, chociaż to totalnie bezsensowny feature, a Babality śmieszne.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
29.01.2019 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 992
Orzi, być może właśnie tak było^^
W X już były tylko brutality i odkrywanie ich przez przypadek w krypcie to było utrapienie.
Animality jakby wróciło to byłoby zarąbiście. Aż trudno mi w to uwierzyć^^ Mam nadzieję, że będą oryginalni i kreatywni w tym^^
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Aliena... ekhm Reptile bardziej jaszczurkowego z ogonkiem^^
I niech im ktoś zwróci skutecznie uwagę na te bumerangi...

Gosen, ogólnie zgadzam się z Twoim postem na temat DLC w DBFZ. Słyszałam, że sezon 2 ma mieć więcej DLC niż pierwszy, ( generalnie pojawiła się masa clickbaitów, ale to gówno omijam i oglądam tylko zaufanych gości) a tu taka kicha. Mam wrażenie, że podzielili go sobie na sezon2 i sezon 3, bo 12 postaci to przecież by było za dużo, a tak za 6 się zapłaci krocie.
Co do postaci... Jirena i Goku instynkt czy jak się zwie, niestety to było niemal tak pewne jak 1000 pesos, Broly 2 i Gogeta. Ale nie wiedziałam, że jest tylko 6 miejsc. Tym samym pozostało jedno a postaci masa. Może to być Kefla, bo kalify i tej drugiej już raczej nie dadzą, bo jest już Videl oparta na "stylu" C18. Albo Toppo... Nadzieje na genialnego żółwia, ( on był na turnieju to już mogliby go dać) małego Goku, czy herkulesa maleją coraz bardziej.
Zaskoczyła mnie Twoja propozycja Chichi, Videl chociaż lata, a kamehę puści za nią Gohan przynajmniej. A przy Chichi musiałaby latać na chmurce ( a ta opcja jak cud się stanie trafi do małego gokusia^) i jeszcze z asystą, o zgrozo, dorosłego Goku, a więc xxx Goków.

Jakby się uprzeć i Bulma mogłaby się pojawić w DBFZ, bo jej nowinki techniczne spokojnie dałaby radę. Tym samym pozostaje mieć nadzieję, że będzie i sezon 3 z, mam nadzieję, w końcu porządnymi postaciami.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2019 22:38 przez Imithe.)
29.01.2019 22:37
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 385
Chichi była piękna na tym Budokaiu pod koniec DB1, a nawet Tenkaichi Budokai, który miał 99% możliwych postaci akurat jej nie (była tylko dziecięca wersja). Bez asyst Goku jak Videl Gohana, po prostu kijek, ewentualnie chmurka i klasyczne mordobicie. Jakaś odskocznia od innych postaci co mają ataki KI. Ciągle liczę, że kiedyś pojawi się GT dla samego wyglądu tych postaci czy czerwonego kamehame, bo niestety S leży i kwiczy z designem zarówno villainsów jak i pseudo transformacji z innym kolorem włosów. Do końca życia chyba nie odżałuję, że taka abominacja powstała i splugawiła markę.

Co do nowinek technicznych to prędzej Pan z robocikiem by szalała Tongue

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
30.01.2019 02:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama