Aktualny czas: 21.09.2017, 12:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Bijatyki ( TEKKEN, SOUL, DOA, VIRTUA, MORTAL itd
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,255
Poziom ostrzeżeń: 5%
Bijatyki ( TEKKEN, SOUL, DOA, VIRTUA, MORTAL itd
Ryzykowny temat bo skierowany do wąskiego grona odbiorców, to fakt. Niemniej ciekawy zwłaszcza dla mnie. Czy wśród was jest ktoś, kto gra w mordobicia? Z racji iż zupełnie inaczej odbierane są bijatyki z anime chciałbym skupić się na tych stricte bijatykach. Jak choćby w temacie wymienione. Osobiście mógłbym o każdej działa założyć, ale to nie forum od tego a co najważniejsze nie wiem jakie jest zainteresowanie tymi tytułami. Ja przyciąłem w każdy i powiem warto. Aha nie dyskryminuję żadnego tytułu no wypisałem kilka i jużTongue

Bijatyki to gry hmm no właściwie dla mnie najlepsze. Kupisz i ciorasz do końca, sam decydujesz kiedy odstawić a potem i tak jeszcze się sięgnie. Można masterowac postaci co już w ogóle zajmuje więcej niż jakakolwiek inna gra.
Uwielbiam to, że mam niczym nie pochamowaną czystą przyjemność jak w to pykam. Nie ma tak, że nie wiem gdzie iść ( zdarza się np ostatnio w op na wii jak dość do Kizaru...) że idę 20 minut i przegrałem i od nowa misja, nie, sama czysta przyjemność, przegrasz to zaczynasz od nowa pojedynek czyli maksymalnie tracisz 5 minut. No a jaki fan jest jak się gra z ziomem czy daj miły bóg bratem, to nie do opisania. Mogę tak mówić i mówić ale chcę najpierw wiedzieć czy jest jakieś zainteresowanie tematemSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.05.2009 00:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 83

osobiście konsolki nie posiadam. Za mało czasu:/, więc nie ma sensu kupować. Ale jak się wpadnie w jakiś weekend o 18 do kumpla w 5 chłopa on 6 to nieraz zabawa jest do 4, 5 ranoBig Grin. Jak pożyczyłem do w nawalanki, samemu jakoś nudno. max dzien grania a potem to byle odblokować. Dlatego jak grać to najlepiej z kimś. Mordobicia to najlepsze co może być. Jak się znudzi to i tak się wróci jak kumpel wpadnie( tu jeszcze wyścigi podchodzą)

A grac grałem w DOE3 i 4Smile

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
26.05.2009 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 454
Poziom ostrzeżeń: 0%

Mordobicia do upadłego mogę grać z kolegami bo samemu jest za nudno gramy co popadnie i tak długo aż padniemy, no ale fraida jest i to wielka.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.05.2009 01:09
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 83

DOA (Dead or aliave) mój błąd:/.

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
26.05.2009 01:17
CzarnyCs Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4

Z wymienionych gier uwielbiam Tekkena. Pamiętam dawne czasy jak to się grało w Tekkena 3 z bratem na psx ^^ Eddiego do dziś uwielbiam. Oczywiście Tekken 5 też daję rade. Zawsze mieliśmy fazę na zakończenia ( ostatnie filmiki - nie które były naprawdę śmieszne). To każdą postacią grę przechodziliśmy. No i obowiązkowo wszystkie postacie odblokować. W sumie grałem tylko w 3 i 5. Smile Rok temu 5 sprzedałem, czego żałuje, bo na wakacje przyjeżdża brat, takie mordobicie by się przydało jak Tekken 5 Smile Cóż wypada kupić ^^ i wydać trochę grosza na tą grę.
Z innych to pamiętam jeszcze Street fighter na psx. I grałem w demo w Soul calibur ( chyba 2 część ). Moim zdaniem tekken miecie wszystko.
26.05.2009 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911

Najlepsze bijatyki to jak zawsze Tekken i Soul Calibur i choć caliburowa 4ka jest po prostu makabryczna, o tyle w trójkę można grać do woli. Tekken 5 natomiast to cudowna bijatyka, zdarza się czasem zawalić nockęSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
26.05.2009 10:58
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,546

Tekken przebija większość bijatyk ilością i wymyślnością ciosów. W połączeniu z dobrą grafiką i świetną grywalnością daje to nam przednią giercę.
Soul Calibur jest pod tym względem uboższy od Tekkena ale i tak daje radę. Fajny jest tam mechanizm walki za pomocą broni. Miła odmiana po nawalaniu pięściami w Takkenie.
Spory sentyment mam do serii Mortal Kombat. W tych nowszych częściach grafika jest bardzo ładna. Tutaj jednak nie stawia się na styl walki tylko na magiczne moce. Poza klepaniem po mordzie można atakować z dystansu, przez co należy stosować inne taktyki niż w poprzednich grach.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.05.2009 11:05
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Jestem w niebie, no tylu forumowiczów zna bijatyki i grywa. Mało! Baat ciora w bijatykę, która jest najbliższa memu sercu.
Tekken najlepszy w sumie się mogę powiedzmy zgodzić. Można robić zarąbiste jugle czy combosy. Co jest wyjątkowo miodne, nie jest tak, ze tylko kilka ciosów na krzyż wchodzi ale można naprawdę kombinować, pod tym względem rządzi.

Później mam DOA to bijatyka dla której kupiłem konsolę Xboxa, tak zaczęła się moja przygoda jako konsolowca. Ogólnie DOA to zupełnie inna bijatyka, moim zdaniem śmiało może stawać w szranki z Tekkenem Soulem czy VF. Z racji wyprowadzania kontry nie ma sensu za bardzo robić wielkich combo, choć zależy jak kto przewiduje ciosy, ale jest z nich najprostsza i najmiodniejsza. Nie ma drugeij takiej gdzie walka byłaby tak widowiskowa, nie ma. Może to tylko tło, ale plansze są interakcyjne co naprawdę jest pozytywne i daje niezłego kopa. Można się z kumplem umówić na niekontrowanie po pierwszym ciosie i wtedy można ciorać jugle combo od 10 do 14 hitów. No, jak jest ściana to co innego ale to wiadomoBig Grin
uwielbiam akcję jak goscia biję i odkopuję np kasumi tymi dwoma kopami do przodu i gość leci i przebija sobą papierowe drzwi w domku japońskimBig Grin Albo lejesz i gościa przerzucasz przez stół zmaitając nim zastawę i kończysz z zrzuceniem gościa ze schodów. No miodeczekBig GrinBig Grin Kto grał ten wie, że dynamizmem kładzie Tekkena, czy Soula nowego nie wiem.

Soul to kolejna świetna bijatyka tylko teraz doszedł ten wyniszczający cios i różnie się na to patrzy. Niemniej jeśli stosować przechwyt na dół, to spokojnie idzie wygrać. Tylko to trzeba umieć a mi średnio na jeża to wychodzi.
Miodek jest z wyrzuceniem za plansze czy do wody jeBig Grin

O każdej bijatyce można by szeroko rozmawiać Mortal np ostatnio wyszedł dobry, można robić fajne widowiskowe łączenia, ciosy stały się nieco trudniejsze do wyprowadzenia, ale mocy wreszcie używa się więcej. Tgeo mi brakowało w 5 i 6 siódemka już lepiej, ale ten mortal jest naprawdę dobrze zrobiony. Mało ciosów ale tego się nie czuje po prostu muca na całegoBig Grin

26.05.2009 17:05
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 843

Bijatyki na konsole to piękna rzecz Big Grin
Tekkena 5 jest jak dla mnie ( i paru moich kumpli ) za wolny, zaś Soul jest za szybki Big Grin za to idealnie mi się grało w Def Jam Fight of New York i jest niezły ubaw jak się pyka z kumplami Big Grin
26.05.2009 17:15
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*

U mnie ten tytuł w akademiku najbardziej podchodził ( obok Mortala 7), cóż dość mało ciosów więc prosto idzie opanować ciosy, ale przyznam, że story to nawet soul 3 ze swoją mini strategią mu nie dorównuje. No i ulubione plansze ogień, samochody ( trzaskanie o drzwiczki, rzut na przednią szybę) i pociągBig Grin

26.05.2009 17:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama