Aktualny czas: 20.08.2018, 04:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bijatyki ( TEKKEN, SOUL, DOA, VIRTUA, MORTAL itd
Autor Wiadomość
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
RE: Bijatyki ( TEKKEN, SOUL, DOA, VIRTUA, MORTAL itd
Specjalnie dla Jutsu i innych fanów bijatyk, streamy EVO (jakbyście jakimś cudem jeszcze nie mieli):
http://de.twitch.tv/srkevo1
http://de.twitch.tv/srkevo2
Na pierwszym obecnie SF IV, na drugim SC V. Ja tam oglądanie zacznę pewnie dopiero w niedzielę, bo wtedy finały. ; )

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
06.07.2012 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hazama Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 105
Poziom ostrzeżeń: 0%
No ten teges. Ja kilka lat temu kupiłem sobie psp.
Jeśli chodzi o bijatyki, to mam ,,Tekken 6'' i ,,blazblue- caliminity triger''. W tekkenie dostałem nawet tytuł ..tekkken god''.
07.07.2012 10:06
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jestem słaby w bijatykach, nigdy specjalnie nie lubiłem oprócz Dragon Ball'owych i MK, niestety w klasycznych 2D i pochodnych ssę okropnie, bo nie mam pamięci do ciosów ani koordynacji w palcach, ale pracuje nad tym, bo pojawił się tytuł dla którego niczym hasło Lecha Poznań "chcemy być lepsi" dało mi taką motywację. A imię jej BlazBluze, bijatyka 2D od Arc'a (Guilty Gear, w którego nie grałem), która poziomem fabuły rozpie%^#a wszystkie inne (konkurencja jedynie MK9). Trochę połączenie visual noveli z bijatyką. Postacie typowe dla anime, do bólu stereotypowe, ale jednak sposób w jaki jest prezentowana fabuła jest na tyle zachęcający by grać wszystkimi postaciami story mode (co mi się nie zdarzyło w żadnej bijatyce dotychczas, oprócz wymienionego MK, który wymuszał, choć z przyjemnością gracza, taki proceder). Jest nawet wybór dialogów i różne ścieżki oraz tzw "true ending", do którego trzeba dojść w bólach samemu. W bólach, bo jedyną wadą tej gry jest wymuszenie na graczu przegrania prawie wszystkich walk by zobaczyć gameover'a i 100% w story mode (no ale w końcu to też ścieżka na zakończenie historii dla danej postaci). Ukończyłem Calamity Trigger na PC i nie otrzymałem wszystkich odpowiedzi (właściwie prawie nic nie otrzymałem), dlatego zmierzam ku Continum Shift (już na konsolę) wkrótce, ale jako że mam XBOX'a, a jak już mówiłem w bijatykach ssę to się waham i zastanawiam jakiego pada sobie skombinować (te, które polecają są niedostępne w Polsce, jak np. MadCatz) by dało się grać (na padzie nie potrafię zrobić nawet hadokena w Street Fighterze, no w każdym razie nie wychodzi za bardzo, bo czasem się uda). O ile w MK jakoś jeszcze można, tak w bijatyki 2D sobie nie wyobrażam na tym crapie, który zwie się padem od xbox'a, świetnym do wszystkiego tylko nie do bijatyk 2D.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
23.07.2012 19:22
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Bierz pada podobnego do PS3/PS2/PSX. Do bijatyk 2D nadaje się zdecydowanie najlepiej. O poziom trudności bym się nie przejmował. Walki w story modach nie są zbyt trudne. ^^ Chociaż z góry uprzedzam, nie jestem tego pewien co do BlazBlue. Przegrałem w tę grę przynajmniej z 250 godzin w vs., a ANI RAZU nie odpaliłem story mode.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2012 19:47 przez Zangetsu2.)
23.07.2012 19:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama