Aktualny czas: 06.04.2020, 06:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Black Sails
Autor Wiadomość
xaton Online
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 608
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Black Sails
No i co? Jest całkiem fajna grupka dyskusyjna a nikt nie skomentował końca serialu.
UWAGA SPOILERY Z ZAKOŃCZENIA.
Spoiler :
Trochę się czegoś takiego spodziewałem bo przecież oglądam ostatni odcinek a wojny ni widu ni słychu. Gdyby to nie był definitywnie ostatni sezon to mogliby jakąś furtkę do niej zostawić. W pierwszej chwili się trochę rozczarowałem bo zrobili to pod znakiem "wyrastania z piractwa". Kuźwa nie po to się odrywam od rzeczywistości by mi ktoś tu wyrastał z piractwa ale z drugiej strony to było takie strasznie ludzkie. Rozumiałem zarówno punkt widzenia Flinta jak i Silvera w tej kwestii i zrobiło to zakończenie które zapadnie mi w pamięć bo będę się jeszcze zastanawiał nie raz "po której stronie ja bym stanął". Podobało mi się, że kobieta Silvera mu tego nie wybaczyła(pewnie jej by przeszło po tygodniu ale chwała, że tego nie pokazaliTongue). Trochę dziwne jest dla mnie to odpuszczenie sprawy przez Flinta nawet mimo tego Thomasa(musieli mi przypomnieć na koniec, że jest gejem a już zapomniałemTongue) ale z drugiej strony nie wiemy czy tak się stało czy to tylko bajka Silvera a tak naprawdę ten go zabił czy coś(w sumie jakby Flint został przekonany do zaprzestania wojny to chociażby ten skarb wykopali).
Cieszy mnie, że jedyne postacie jakie miały zrezygnować z piractwa jako jedyne w nim pozostały-Jack i Ann. No i pozostali razem w tym swoim dziwnym, słodkim związku.
Wood Rogers. Stereotypowy imperialistyczny Angol, jak ja nie lubię takich postaci. Byli na dobrą sprawę strasznie podobni z Elenor. Spotkał go w sumie książkowy koniec, nic zaskakującego. Zawiedziony byłem tą ostatnią walką. Nie miał jakiegoś niesamowitego pomysłu na nią. Przez chwilę się bałem, że sam Jack Racham go pokona ale na szczęście dodali też tam Flinta na koniec. 2 na 1go nie jest wstyd.
Stanąłbym po stronie Flinta btw.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2017 00:17 przez xaton.)
14.05.2017 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,016
Poziom ostrzeżeń: 5%
Właściwie nie wiem czemu, ale jakoś tak przerwałem sobie ten serial i nie paliło mi się, by do niego wracać. Nie chodzi o to, że nie wiem, nie było wojny czy nie było interesujące. Po prostu musiałem się oderwać a potem zawsze było coś ważniejszego... Ale przeczytałem ten spoiler i mnie zachęciłeś zrobię swój odpis w SC i na pewno obejrzę do końca.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

14.05.2017 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,293
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja się rozpisywać nie będę, bardzo chciałem klęski Rodgersa co znaczy, żebył dobrze napisana postacią.
Wątek FLinta... dla mnie dobrze się zakończył mimo rozczarowania. Dlaczego: Tyle się nacierpiał i z cierpienia powstał, teraz jest szczęśliwy, na tyle, na ile może Smile
Billy... ciekawe co z nim Wink

Najlepszym plusem całego sezonu i w ogóle końcówki to narrator Jack Rackham. No jak ja go lubię, a nadawał się w swoim poetyźmie na ostatniego który coś powie, w stu procentach. Smile Końcówka z flagą była ZA JE BI STA! Niby nic a dało mi takie wspominanie i ta muzyczka na końcu... rozplynąlem się i powtarzałbym tę scenę jeszcze 20 razy, ale spieszy mi się Wink

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.08.2017 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama