Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd w Otaku (nr 28)
Autor Wiadomość
olekkk Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Błąd w Otaku (nr 28)
Wszyscy zauważyliśmy na pewno błędy w wydruku np puste kartki lub to że zoro nie ma brwi/kolczyka ; D ale to nie zdarza się tylko wydawnictwu j.p.f w otaku < nr 28 >opisywano postacie op <słomianych> wszystko byłoby dobrz gdyby nie napisali że Robin wybiła swoją wioskę ! Ludzie pilnujcie się ! !

O one piece napisali ;
Autor ; Eiichiro Oda
Wydawca: Shueisha (1997-)
Liczba tomów: 60+
Wydawca polski: J.P.F. (2010)
Produkcja:Toei Animation (1999-)
Liczba Epizodów: 482 =,=
Rodzaj: akcja, przygodowy,komedia;
Plusy: humor, postaci, barwne uniwersum;
Minusy: schematyczność

8/10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2017 11:51 przez Murgrabia.)
15.03.2011 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Błędy w wydawnictwie .
Ale o co chodzi? Jaki jest cel tego tematu? Kto ma się pilnować? Jestem niewyspana więc mogę nie kumać <:

Brak kolczyków u Zoro to nie błąd wydawnictwa, tylko Ody.

[Obrazek: h3sygn.png]
15.03.2011 22:06
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Jestem wyspany ale też nie bardzo kumam... Jakie błędy wydawnictwa? Co to za opinie? Może jakiś link do jakiejś strony skąd to wzięte czy coś, albo napisać, tak by wszyscy zrozumieli.
15.03.2011 23:05
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Olekk to że komuś się trafiły puste kartki to nie wina wydawnictwa ,tylko niedopatrzenie drukarni...

A co do błędów merytorycznych w Otaku, to obstawiam że recenzję pisałą osoba bardzo slabo zaznajomiona z uniwersum One Piece. Która poznała naprędce pobierznie cały zarys historyczny.

[Obrazek: archer-1.png]
15.03.2011 23:38
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
A ja się tak zastanawiam - gdzie do wszystkich demonów mogliśmy ominąć tak karygodny błąd w tych pierwszych trzech tomach... >.>"

Ponadto "Robin wymordowała kawał luda" jest oficjalnym info nadanym przez Marynarkę Wojenną, które mieliśmy, póki nie zostało to sprostowane na Enies Lobby w retrospekcji Tongue

A jeśli wkurzają Cię takie szczegóły jak "brak brwi", to wróć do anime XD Obawiam się o Twoje zdrowie, jak podczas walki z Kriegiem zobaczysz takie kwiatki jak Luffy z dwoma kapeluszami (jest, sprawdźcie sobie - jak się rzucił na Mihawka XD). A już przy Alabastii to jest masakra, jak Zoro potrafią pochwy od katan przeskakiwać z panelu na panel, katany mu znikają z miejsc, w których powinny być, etc...
Czy Oda to zauważył? Tak, jak już szło do Jumpa. Czy powiedział, że coś z tym zrobi? Nie, był wtedy zbyt zagoniony i w SBSie zamienił wszystko w żart Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.03.2011 07:24
panda-chan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39
Ja też nie rozumiem celu tego tematu Undecided Staraj się pisać sensowniej ;D

A to na dole co olekkk napisał to recenzja z otaku < podsumowanie >. Nie ma w niej nic nowego co by mnie poruszyło < w końcu wiem o op wszystko ^o^ > ale gdy dawali wzmiankę o kąciku sbs zdziwiło mnie że Oda odpowiada na takie pytania jak : Czy Luffy rozciąga się ,khmmm no wiecie wszędzie . Na które Oda odpisał : Tak tam też się rozciąga ;D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2011 08:24 przez panda-chan.)
16.03.2011 08:16
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Błąd w Otaku (nr.28).
Pozwoliłam sobie zmienić nazwę tematu, może to będzie nieco jaśniejsze XD

Z błędami w "Otaku" też nie do nas - zgłoś się do wydawców, niech napiszą sprostowanie ;]
Swoją drogą, czy "Otaku" jest robione przez ekipę Mr. Jedi?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.03.2011 18:58
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
eeeee z tego co wiem Mr.Jedi nie ma nic wspólnego z Otaku,
przecież naczelnym w Otaku jest Yanek (Jan Godwod).

16.03.2011 20:43
Urd Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Przypadkiem tu trafiłam, ale jeśli już jestem to może odpiszę:

(15.03.2011 19:04 )olekkk napisał(a):  wszystko byłoby dobrz gdyby nie napisali że Robin wybiła swoją wioskę ! Ludzie pilnujcie się !

Tak po prawdzie to napisałam: "znana głównie z tego, że - gdy miała osiem lat - wymordowała wszystkich mieszkańców swojej rodzinnej wyspy".
Owszem, bo z tego jest właśnie znana. Opisując postaci muszę unikać spojlerów. Pisanie recenzji nie polega na wypisywaniu wszystkiego co się wie o danej serii. Nico Robin bardzo powoli odsłania swoje sekrety. Najpierw jest wrogiem Luffy'ego, potem okazuje się, że nikogo nie wymordowała, a na koniec dołącza do załogi. Ale ktoś kto nie zna OP na pewno sam chciałby się o tym przekonać.

(15.03.2011 23:38 )Ryuuga napisał(a):  A co do błędów merytorycznych w Otaku, to obstawiam że recenzję pisałą osoba bardzo slabo zaznajomiona z uniwersum One Piece. Która poznała naprędce pobierznie cały zarys historyczny.

OP czytałam kilka razy i jestem na bieżąco, dziękujęSmile

(16.03.2011 08:16 )panda-chan napisał(a):  Nie ma w niej nic nowego co by mnie poruszyło < w końcu wiem o op wszystko ^o^ > ale gdy dawali wzmiankę o kąciku sbs zdziwiło mnie że Oda odpowiada na takie pytania jak : Czy Luffy rozciąga się ,khmmm no wiecie wszędzie . Na które Oda odpisał : Tak tam też się rozciąga ;D

Czyli jednak czymś Cię zaskoczyłam (lub raczej Oda). Co więcej, użyłam eufemizmu, w SBS zapytano wprost o penisa. Odsyłam do tomu ósmego, rozdział 64.

Pozdrawiam serdecznie
18.03.2011 03:47
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Cóż szczerze powiedziawszy cieszę się że nasze że tak to ujmę narzekania i doszukiwania się powodu rzekomego błędu w otaku spotkały się z odezwem ze strony osoby która pisała tamtą recenzję ^ ^ .

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2011 17:36 przez Ryuuga.)
18.03.2011 08:41

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama