Aktualny czas: 02.07.2020, 22:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BnHA] Ciekawostki i teorie
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,066
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: [BnHA] Ciekawostki i teorie
Grafiki są dodawane na okładce lub załączonej do niej obwolucie, a ciekawostki są randomowo wewnątrz na ekstra stronach z dodatkowym info, ostatnio wyszedł też databook, to tam sporo było, okazjonalnie jakiś wywiad się trafi, to stamtąd można wyłapać (ale Horikoshi jest strasznym wstydzioszkiem, więc tego ostatniego to niewiele jest) ;P

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
03.06.2016 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,928
Poziom ostrzeżeń: 20%
Wstrzymałem się z tym do nadrobienia mangi, bo nie miałoby to sensu, gdyby zostało powiedziane.

Moc Shigarakiego. Była teoria, że ma on moc dezintegracji, co chyba zostało potwierdzone gdy
Spoiler: Manga
próbował zabić Gran Torino.
Możliwe, że nawet wcześniej. No ok.

Ale patrząc na to, że
Spoiler: Manga
AfO posiada dużo cudzych quirków i potrafi je łączyć, to Shigaraki też będzie takie coś posiadał.

Spoiler: własna teoria o mocach Shigarakiego
Gdy Shigaraki pokazał się pierwszy raz, w wolnej chwili gdzieś tam wymyśliłem teorię jego postaci: biedne dziecko, podobne do Deku - posiadający quirka, ale bezużytecznego - możliwość manipulowania & kontrolowanie kończynami odłączonymi od ciała. Nie tak OP jak tworzenie czarnych dziur, czy eksplozji.

Ale zaczyna nabierać na sile, gdyby te cudze kończyny nasączyć cudzymi quirkami, przez co możnaby używać też tych quirków
Nie ma w tym żadnych uzasadnień. Po prostu to moje "dopowiedzenie" sobie postaci Shigarakiego, gdy dopiero go poznawaliśmy w mandze

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2016 20:35 przez Devzan.)
08.06.2016 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Czytałeś moją teorię o jego wielu-mocach? Trochę podobna xP
http://forum.onepiecenakama.pl/watek-bok...#pid252902
Zawiera spoilery i widzę, że obrazki przepadły V_V

Takie tam rozbieranie akademii na części pierwsze ;p Zawiera elementy z mangi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2016 00:25 przez okiren.)
08.06.2016 21:58
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Nadrabiam zaległości z grupy akademiowej, więc spamię Tongue Teoria z doktorkiem z pierwszego odcinka się zazębia z innymi informacjami ^o^

[Obrazek: 13612292_875642175912924_693097210207076...e=58204E8F]

SPOILER ALERT :<

Spoiler :
[Obrazek: 13645350_1729871630602183_76752826052024...e=58570E85] [Obrazek: 13626980_1729871643935515_58276793108883...e=58502310] <= podobieństwo spore, ne?
Wiemy, że dziadzio czynnie uczestniczył w akcji poszukiwania nowych mocy dla AfO, by przyspieszyć jego regenerację. Zgodnie z teorią dziadzio pobierał je od swoich małych pacjentów (lub aranżował dogodną sytuację, gdzie AfO sam mógł to zrobić, w końcu AfO był warzywem, sam guzik by uradził). Dziadzio jest też mózgiem operacji jeśli chodzi o produkcję Noumu.

Wcześniej w jakimś tomiku pojawiła się strona informująca, czemu skrzydlaty Noumu chwycił Izuku w Hosu. Hint był dość jasny
[Obrazek: 13716088_1156716687703324_25152507006496...e=585280A8]

I nie konfrontowałam tego jeszcze z źródłem, ale na grupce piszą, że w databooku była podana informacja, że skrzydlaty dzieciak był wnuczkiem tego lekarza z pierwszego epa xDD MHROK, 'KOSHI! MHROK!

Chłopaki z grupy zapodali jakąś burzę mózgów z 4chana na temat "Denki Kaminari (elektryczny derp) jest zdrajcą". Co ciekawe... nawet się to kupy trzyma xD Daję w spoiler, bo ogromny obrazek. (Nie)stety po angielsku.

[Obrazek: kaminari_evil.png]

Spoiler :
[Obrazek: 6si1wc.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2016 00:30 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
13.08.2016 05:32
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,334
Kurde przeczytałem to całe i no... Chciałbym by to się spełniło, najlepszy argument z tym zawszonym Gpsem.

Teoria ze zboczenstwami również spoko.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
21.08.2016 10:18
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,238
Ja całego nie przeczytałam, ale to ma sens, ale było by zło ;-; świetne zagranie
lubię tę postać i nie wiem czy chcę, żeby był zły, czy nie XP
bo i tak i tak będę go lubić ^^

21.08.2016 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,334
Ja chcę by był zły, to byłoby tak cudne...

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
21.08.2016 20:08
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 601
Moje zdanie na temat pioruna jest takie. Teoria nie jest zła lecz 2 "fakty", które są tam przedstawione są mocno naciągane .

Idąc chronologicznie pierwsze wydarzenie mające miejsce jeszcze, w anime.
Koleżanka bądź kolega od zielonowłosej dziewczynki w awatarze zwróciła uwagę, że przy tym super-silnym ataku Kaminariego jeden ze złoczyńców schował się pod ziemię bo rzekomo znał jego umiejętności.
No ale skoro ten gościu miał zakłócać połączenie ze szkołą no to wiadomo raczej, że nie będzie sobie biegał jak pierwszy lepszy random narażając się na to, że taki Eraserhead go znokautuje Tongue

Druga sprawa, która mi lekko nie pasowała to wyjazd na ten obóz. Fakt gość idealnie wpisuje się tu w role GPS'a, ale kurcze skoro pojawił się na tym obozie tak naprawdę przez przypadek, bo nie zdał testu przecież i miał mieć te zajęcia dodatkowe to... Trzeba mocno to naciągnąć, aby wyszło że to dzięki niemu ta grupa anty-bohaterów się tam zebrała Tongue

Trzecia mniej istotna rzecz, która mi zaświtała podczas pisania tej wypowiedzi to ocena Staina przez Kaminariego. Okey stwierdził on, że ten przestępca był w pewien sposób niesamowity, a nie był ?
Jeśli tylko było jakieś nagranie z momentu, gdzie Deku zostaje złapany przez jednego z tych latających Nomu to ja się wcale nie dziwię jego ocenie. Grupa bohaterów stoi jak kołki, a jedyne konkretne działanie podejmuje złoczyńca.

No i ostatnie skąd jest ten komiks z Monomą ? Jeśli oficjalnie jest z jakiejś strony Horikoshiego to okey pytanie teraz czy to jakiś szkic przyszłych wydarzeń ? Jeśli tak to może po prostu piorun opanował na tyle swoją umiejętność, że nie traci już rozumu po mega wyładowaniu ?
Natomiast jeśli to jakiś twór fana no to kurczę na czym tu opierać fakty.

No ale kończmy z tą obroną . Faktem jest, że na ten moment w grupie bohaterów nie ma już dużo "miejsca antenowego" na kolejną fajnie rozbudowaną postać, a pomniejszych głupków mamy, aż za dużo. Więc trochę liczę na to, że akurat ten bohater okaże się tym zdrajcą i będzie jednym z ważniejszych przeciwników w przyszłości Tongue

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
22.08.2016 12:57
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Tyle że w tej teorii z założenia Kaminari był osobą zakłócającą sygnał, a nie tamten koleś Tongue A egzamin uwalił specjalnie, by nie jechać, to że będą mieć lekcje dodatkowe i że też jadą okazało się dopiero na moment przed wyjazdem i faktycznie wyglądał na tamtym panelu jakby go ten fakt przeraził.

Komiksy nie były tam wklejane jako dowody, tylko któryś z anonów robił je na szybko jako ilustracje do tej teorii, żeby hajpować tych, co czytają i wymyślają Tongue

22.08.2016 15:41
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 601
No fakt gdzieś tam było wspomniane, że to on miał ten sygnał zagłuszać Tongue

No ale skoro uwalił specjalnie aby nie jechać to na obozie nie było by wtedy kreta który dał by Tomurze lokalizacje Tongue No chyba, że zdecydowali o całej akcji po informacji o wyjeździe.
Jest jeszcze ta sytuacja z Ragdoll, kotką którą porwali (od widzenia wszystkiego w okół ), której to umiejętność bardzo chciał zdobyć AFO. Nauczycielom informacja z kim będą prowadzone treningi za pewne była podana, dla uczniów wydaje mi się, że była to niespodzianka .
Więc oczywiście można zakładać, że Kaminari przekazał te informacje podczas pierwszych dni, albo jednak wieści te mieli oni na dużo wcześniej Tongue

Ale czas pokaże Tongue ktoś musi być tym ukrytym czerwonym agentem Wink

Kurde po za tym przeglądając mange po raz któryś tam szukając tych informacji nadal fajnie się to czyta Tongue Tylko kurde czasu zjada sporo Tongue

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
22.08.2016 17:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama