Aktualny czas: 02.07.2020, 23:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Ankieta: Ranking popularności - klasa 1A
Yuuga Aoyama (błyskotek)
Mina Ashido (fioletowa mrówa)
Tsuyu Asui (żabcia)
Tenya Iida (okularnik)
Ochako Uraraka (laska od grawitacji)
Mashirao Ojiro (ziomek z ogonem)
Denki Kaminari (elektryczny derp)
Eijirou Kirishima (twardziel)
Kouji Kouda (milczy jak głaz)
Rikidou Satou (wielkie wary)
Mezou Shouji (mackowaty)
Kyouka Jirou (dzyndzle uszne z jackami)
Hanta Sero (człowiek-taśma lel)
Fumikage Tokoyami (kruk)
Shouto Todoroki (Lód i Ogien)
Tooru Hagakure (niewidzialna)
Katsuki Bakugou (wybuchowy)
Izuku Midoriya (Deku)
Minoru Mineta (Wielka Płodność o lepkich kulach)
Momo Yaoyorozu (mądra z dekoltem)
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BnHA] Obrazki, randomowe rozmowy
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,066
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: [BnHA] Obrazki, randomowe rozmowy, spam
PaxRimi napisał(a):1) gdzie jest lub co się stało z Ojcem Deku ? Bardzo dużo jest o jego matce, relacji z nią, ale żadnej wzmianki o tacie. Co jak co ale mam nadzieję, że to jest celowe zagranie i będzie z tym coś ważniejszego.
Z databooka wiemy, że nazywa się Hisashi Midoriya i że jakieś nieznane nikomu rzeczy go zajmują aktulanie w miejscu bliżej nieokreślonym Tongue

PaxRimi napisał(a):2) podczas
Spoiler :
kontrataku bohaterów na kryjówkę przymierza przestępców
mieliśmy praktycznie całą elitę od numeru jeden do pięć jeśli chodzi o ranking popularności. Tylko gdzie sie podział nr 3 ?
Ha! Wychwyciłeś Smile Owszem, Nr 3 nigdy nie został oficjalnie przedstawiony. Daj w spoiler ten pkt btw TongueP

PaxRimi napisał(a):3) W serii da się zauważyć ludzi z głowami zwierząt. Uwielbiany przez dużą część naszego forum kruk , jak i
Spoiler :
kot ( funkcjonariusz policji ) oraz pies ( ten z sytuacji ze Stainem)
Znamy umiejętności kruka. Ale czy reszta tych postaci też ma tak jakby powiązane ze sobą duchy tych zwierząt ? Przypominało by to wtedy zoany z owoców OP, pytanie czy można je tak ujednolicić
Cień Tokoyamiego raczej nie wynika z kruczej głowy. W pierwszym epku doktorek tłumaczył, że quirki są dziedziczone, dziecko albo otrzymuje taką samą moc jak jeden z rodziców, albo fuzję obu (w obu przypadkach może dojść do pewnych mutacji mocy, np. rodzic strzela wodą z palca, a dziecko będzie mogło z całego ciała~) no i jest jeszcze opcja taka, że dziecko dziedziczy OBIE moce.
Spoiler :
Patrz Shouto - lód po mamie, ogień po ojcu.
Zatem Tokoyami najprawdopodobniej miał jednego ptasiego rodzica, a drugi to Shikamaru xD
Przy okazji wrzucę crack-teorię w drugim temacie związaną z kwestią dziedziczenia Tongue

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2016 15:04 przez okiren.)
28.05.2016 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(28.05.2016 11:12 )xav92 napisał(a):  Obawiam się, że on jednak będzie randomem nie grającym większej roli w tej historii, tylko nie jest pokazywany bo nie jest ważny. No chyba, że ukrywa jakąś tożsamość przed rodziną nawet Tongue
Albo nie żyje. Albo zostawił żonę z bezindywidualnościowym dzieckiem i znalazł sobie "lepszą" rodzinę. W każdym razie ma na imię Hisashi, co według ludków z internetów ma być nawiązaniem do zwrotu "hisashiburi" (pol. dawno się nie widzieliśmy). To z kolei może rodzić nadzieję, że jednak kiedyś go zobaczymy.

Btw, jak już chcieliście osobny dział, to ogarnijcie w końcu, jak zaznaczać spojlery...

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
28.05.2016 14:52
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 601
Ja tam nadal sądzę, że zagranie autora z praktycznie pominięciem tematu ojca jest zrobione specjalnie i potem wyniknie z tego ważniejsza akcja. Szczególnie po tym Twoim poście Hejs Wink

Co do tych bohaterów nie dało się tego ominąć no bez przesady Tongue

Fakt rzeczywiście z krukiem i innymi zwierzopodobnymi poleciałem chyba z fantazją, aż za bardzo Wink
Rodzic miał fajną moc to i wyszło takie o coś prze kozackiego xD

Spoiler :
Miałem nadzieje że na tej stronie gdzie klasa spała będzie pokazane kogo brakuje,
ale niestety nie da rady Tongue
Choć zacząłem się zastanawiać jak ten cień Takoyamiego działa gdy ten idzie spać ?
Idzie spać z nim ? a może chłopak nigdy nie może zapaść w głęboki sen i biedak się nie wysypia Tongue

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2016 17:40 przez PaxRimi.)
28.05.2016 17:19
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
(28.05.2016 20:37 )Zoro napisał(a):  Teoria fajna. Coś z tym mogliby pociągnąć.
Okiren
Spoiler :
A kto był jego pierwszym dzieckiem(tą jego hybrydą) Endeavora? Było coś w tym temacie wspomniane przy okazji jego relacji z Todorokim ale nie kojarzę konkretną postać.

Dabi to najlepszą postać z całej tej gromady złoczyńców. I faktycznie wydaje się, że on ma jeszcze jakiś inny powód, że tak zaistniał.

Ja tam uważam że najfajniejszą postacią
Spoiler :
wśród złoczyńców jest Himiko Toga, w dużej części dlatego że jest tam jak na razie jedyną kobietą, a na dodatek autor naprawdę ładnie ją rysuje.

Przez moment zastanawiałem się nad jej mocą, wiadomo że chodzi o coś z krwią innych osób.
Oficjalnie jednak nie wiadomo do czego jest jej ona potrzebna. Jeśli dobrze zinterpretowałem jej wypowiedzi przy walce z Uraraką może ona odczytywać emocje i uczucia swoich przeciwników ?

Jeśli to tyle wydaje mi się, że blondi po odkryciu swojej indywidualności mogła po prostu nieco zwariować na punkcie zadawania ran innym osobom, by mogła poczuć ten jakże inny i ewidentnie dla niej przyjemny stan (trochę jak narkotyki Tongue )
Przypomina mi ona taką harley quinn wersja Akademia, przez co zdecydowanie wyróżnia się na tle innych członków Awangardy .

Zapewne chodzi o coś więcej, szczególnie jeśli dodamy fakt, że przy odwrocie zwrócili jej uwagę że miała zebrać znacznie więcej krwi niż tylko od jednej osoby.

Dabi za to zdecydowanie przedstawiany jest jako lider grupy, ale i tak dla mnie to nr 2 Tongue
Mam pewną myśl na temat All Mighta ale opiszę ją jak tylko zbiorę wszystkie informacje rozsiane po mandze gdy wrócę do domu Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2016 05:52 przez PaxRimi.)
29.05.2016 05:51
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,066
Paxi, na bank chodzi o coś więcej :3

Spoiler :
Jeden z pomysłów jest taki, że dziewczyna może przybierać postać osob, ktorych krew zbierze, choć fakt, że Dabi dopytywał się o tę krew, pokazuje IMO, że była to misja istotna dla organizacji jako takiej. Może doktorek używa kodów DNA, by pobierać moce dla Noumu? Ja najbardziej lubię Dabiego, ale mam też sentyment do Twice'a, zgadnijcie czemu Big Grin[Obrazek: tumblr_o5y7tb03NL1v3djmuo1_1280.png]

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
29.05.2016 06:05
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Hmm bo przypomina troszkę deadpoola ? Z zachowania właściwie też Tongue
Spoiler :
kciuki i fak naraz -> najlepsze xD

29.05.2016 20:40
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Jeden z moich ulubionych autorów OP-fanartów zaczął tworzyć też akademiowe perełki, to się podzielę.

[Obrazek: Cju_TPZZW0_AAXDfr_jpg_large.jpg][Obrazek: Cjw2_OAw_UUAA7sj9_jpg_large.jpg][Obrazek: Cjyiv_OEVEAEa9_Ks_jpg_large.jpg]

01.06.2016 00:26
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
Ten Eraserhead z pierwszego obrazka trochę jak z Horroru wycięty Tongue

No i się w końcu zdarzyło miałem pierwszy sen związany z Akademią xD
Podczas, którego Deku zdecydował się zostać bohaterem, ale takim bez profitów, że tak powiem Tongue

Okiś widzę, że twój awatar i sygna dość systematycznie się zmieniają, wraz z postepem w anime Tongue aaa na co się zmienią jak już wyjdzie ostatni odcinek ? ^^

01.06.2016 12:42
PaxRimi Offline
Kapitan
Pirat

*
RE: [BnHA] Obrazki, randomowe rozmowy
Okiś, ale to przecież pod randomowe rozmowy tez się zalicza Tongue

Grigo o co Ci chodzi Tongue bo nie wiem co to WSZ ?

No i przechodząc do sedna dzisiejszego tematu, Akademia ma jakąś swoją własną taką rozpoznawalną grafikę ? Bo Naruciak ma znak Konohy, OP ma rogera słomianych, w Bleachu zawsze brałem za ten znak odznakę shinigami Wink

No i jak to by się miało z tym shonenem ? Tongue

02.06.2016 00:58
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
RE: [BnHA] Obrazki, randomowe rozmowy
Nic takiego mi się nie kojarzy poza charakterystycznym fryzem All Mighta, którego przybliżony wizerunek Deku pozwolił sobie zapożyczyć na potrzeby własnego kostiumu.

02.06.2016 01:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama