Aktualny czas: 24.11.2017, 22:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Bojack Horseman
Autor Wiadomość
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 582
Poziom ostrzeżeń: 0%
Bojack Horseman
[Obrazek: bojack-horseman.jpg]
Trafiłem na przez przypadek szukając lekkiej animacji z głupkowatym humorem. Bunkrów nie ma....ale wskoczyło u mnie na top2 seriali animowanych jakie oglądałem(po Futuramie).

Tytułowy Bojack jest podstarzałą gwiazdą głupkowatego serialu z lat 90. Od kiedy zdjęli go z anteny siedzi w swojej willi, pije, nic nie robi, jest nieszczęśliwy bo nic nie robi i pije i oddziaływuje tym toksycznie na ludzi w okół niego. Postanawia to zmienić co w kombinacji kasy, sławy i depresji tworzy nam świetną historię.

Jest to najdziwniejszy amerykański serial animowany jaki widziałem bo w życiu bym nie wpadł by zrobić go jako animację. Porównałbym go do callifornication tylko z mniejszą ilością seksu(ale jest seks(tylko nie
pokazywany(połowa postaci to zwierzęta a druga ludzie, jak mieliby go pokazywać, zboczeńcy?))).
Jest o poszukiwaniu sensu życia przez zupełnie inne osobowości(narcyz pesymista, bezrobotny, pracoholik, głupkowaty optymista itd itp) i relacje na tej płaszczyźnie między tymi postaciami są ukazywane genialnie.

Oczywiście jest też mnóstwo humoru typowego dla tego typu seriali ale jak się nie lubi zwykłych ludzi próbujących niezbyt zręcznie złapać szczęście za jaja to nie ma co oglądać. Osobiście nienawidzę postaci Bojacka bo znam identyczną osobę irl ale przez to wiem jak wiarygodne są te postacie.
Serial rozgrywa się w LA i świat w nim przedstawiony jest w pełni realistyczny poza tym, że połowa postaci to humadoidalne zwierzęta.
Polecam 10/10

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
03.03.2017 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 591
RE: Bojack Horseman
Kurde brachu brzmi to na tyle świetnie, że z chęcią bym to oglądał.
Wygląda na tyle brzydko, że w życiu bym tego nie zobaczył xD

Dwie strony medalu jak w mordę strzelił Tongue
Dodatkowo Twoja ocena 10/10 nie pomaga bo musi to być dobre, ale nasze gusta się różnią i co tu zrobić Wink

Wpadłem na genialne rozwiązanie -> zapamiętam ten tytuł i gdy będę na tyle pijany by przeżyć te rysunki to to odpalę Big Grin

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
03.03.2017 04:55
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 582
RE: Bojack Horseman
W sumie jest tak samo brzydkie jak i popularny Rick n Morty. Ale jak wspomniałeś, te nasze antypodowe gustaXD Myślę, że Tobie się nie spodoba ale spróbować nie zaszkodziTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
03.03.2017 13:09
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama