Aktualny czas: 02.07.2020, 20:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boku no Hero Academia [anime]
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,066
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Boku no Hero Academia [anime]
W mangu było bardziej dynamicznie i te ciosy AM nie wydawały się do tego stopnia przesadzone, ale animu dało radę Smile Choć było parę momentów, które wydawało mi się ciut przeciągnięte i Kacchanowe "Ognia!" nie miało takiego pierdyknięcia.

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
24.09.2017 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wiciokrzew Offline
Szczur Lądowy
Wanted Team

*
Liczba postów: 23
A ja się zaczynam bać. Bo im dalej tytuł brnie do przodu i im bardziej robi się popularny tym bardziej może się okazać że go zepsują, jak w pewnym sensie wspomniany wcześniej Bleach (anime zaczynało się całkiem nieźle, a jak skończyło wszyscy wiemy) albo Naruto (nie wiem jak w mandze, ale anime rozciągnęli tak, że się oglądać nie dało).

Za to z drugiego sezonu jestem zachwycona rozłożeniem akcji w odcinkach z turnieju sportowego. Teraz chcą serię skończyć przed obozem letnim, więc możliwe, że też będą chcieli akcję trochę rozciągnąć na odcinki (ale muszę twórcom anime przyznać, że dobry moment wybrali na wrzucenie fillera, bo akurat praktyki zawodowe to dobry moment na pokazanie jak funkcjonują agencje bohaterskie i co słychać u bohaterów którzy nie są Midoriyą.)
24.09.2017 17:31
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 557
(24.09.2017 00:42 )Taboretto napisał(a):  Ale to był dobry odcinek. Deku wreszcie się odgryzł Kacchanowi "Przestań się drzeć! Właśnie dlatego nie możemy normalnie rozmawiać!" rozwaliło mnie to xD
Typowy Kacchan - albo drze mordę, albo beczy (i drze mordę xD).
okiś napisał(a):W mangu było bardziej dynamicznie i te ciosy AM nie wydawały się do tego stopnia przesadzone, ale animu dało radę Smile Choć było parę momentów, które wydawało mi się ciut przeciągnięte i Kacchanowe "Ognia!" nie miało takiego pierdyknięcia.
Też odnoszę wrażenie, że w mandze to lepiej wyglądało...

Chociaż ogólnie, to drugi sezon był średni (tak, wiem, że jeszcze nie koniec, ale to już chwila) i nie mogę się doczekać trzeciego, bo jak zrobią to perełką, to będzie cudooooowny sezon ~

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
24.09.2017 18:56
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,066
Jak dla mnie drugi sezon zajebisty był, tylko po tym epku trochę niedosyt. Ostatniego już się nie mogę doczekać <3 Swoją drogą koszmarnie go zespoilerowali w zapowiedzi.

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
25.09.2017 00:17
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 557
Drugi sezon oglądało mi się dobrze tylko na początku. Potem jakoś to nieciekawie przedstawili, szczególnie akcja z Iidą. Chociaż udało im się Staina sprzedać lepiej niż w mandze, imo ;p

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
25.09.2017 00:51
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 258
Zapowiedź 3 sezonu

[Obrazek: z08fm7W.png]
06.10.2017 08:10
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,224
Oficjalnie już trzeci sezon pojawi się na wiosnę (kwiecień 2018).
21.11.2017 20:49
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,224

03.03.2018 17:42
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,275
Jednak nie mogłem wyczekać do końca całej serii i 13 odcinków sobie strzeliłem na jeden seansik. Generalnie jest dobrze. All Might vs All for One sztos! Ciekawe co będzie dalej. No i najważniejsze, za mało kruka, choć epicka akcja z lasu dużo mi w tej materii rekompensuje.

12.07.2018 11:47
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,275
Widzę temat martwy mimo, że sezon trwa.
Ale mam pewne odczucia to się podzielę.
Saga z Chisakim wywołuje we mnie bardzo ambiwalentne uczucia. Bardzo mi się podobała i mimo braku partycypacji kruka w tych wydarzeniach uważam ją za najlepszą jak do tej pory. Złożyły się na to dwie rzeczy, a właściwie dwie fantastyczne postacie. Nighteye i Chisaki. Relacje tego pierwszego z Midoryią i Mirio i majaczący w tle All Might to było coś co nadało temu dużo bardziej emocjonalnego wydźwięku. No i dwa, Chisaki, fenomenalny antagonista z niesamowicie przedmiotowym podejściem do innych, co wybrzmiewało szczególnie w relacji z Eri. To jak była zaszczuta powodowało, że niej samej było czuć pełnie zła Chisakiego. I tu wchodzi właśnie ta depresyjna część.
Skoro autor jest w stanie tworzyć tak fenomenalnych i dobrze umotywowanych villianów jak All for One czy Chisaki, to dlaczego głównym antagonistą serii jest takie gówno, nie do przeżycia. Szczególnie, że liczyłem mocno na powrót Chisakiego tak jak liczę na All for One'a. Gdyby na tej ciężarówce pod koniec sagi role między Shigarakim a Chisakim się odwróciły to byłbym diabelnie ukontentowany.

Co do sagi, która się zaczyna to zapowiada się ULTRALAMERSKO. Ten youtuber jest żałosny. Ale z drugiej strony jestem ciekaw bo liczę na to, że jestem w wielkim błędzie i mimo wszystko coś z tego będzie (jak ktoś zna mangę, to chętnie usłyszę czy nadchodzi dobre czy złe).

01.03.2020 15:33
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama