Aktualny czas: 15.07.2020, 09:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boku no Hero Academia [anime]
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,077
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Boku no Hero Academia [anime]
Nadchodzący ark jest bardzo lajtowy, mi dupy nie urwał, ale przyjemnie mi się go w mangu śledziło, na pewno przyjemniej niż ark z egzaminem na licencje tymczasowe.

Co do Gentle... miałam podobne odczucia, gdy na początku czytałam mangu i... wydaje mi się, że dokładnie takie uczucia miał budzić.
Spoiler :
Gentle JEST żałosny i lamerski, zarówno on jak i La Brava są aspołecznymi dziwakami i przegrywami, którzy nie potrafią funkcjonować w społeczeństwie i zostali przez nie odrzuceni (retroski pokażą). Ich ścieżki się zeszły i dali sobie wzajemnie nadzieję na to, że są coś warci i są w stanie coś stworzyć i po sobie zostawić. To że są to żalowe, mało popularne filmiki w sieci to tylko wypadkowa tego kim są. Będzie jeszcze dobra walka z Gentle i moment wyjawienia quirka La Bravy na pewno wyciśnie ze mnie łzy.
Co do Shigarakiego, to dostanie swój ark i trochę go poprawi. Na razie jest rozwydrzonym gówniarzem i nie raz było napomykane, że oni go dopiero "kształtują". Chociaż muszę przyznać, że faktycznie, mi też Chisaki bardziej się podobał.

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
01.03.2020 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,279
Na razie kiepsko to wygląda, ale może go ukształtują.

BTW. Czy ktoś z was zwrócił uwagę, na fakt, że Quirk Chisakiego to Alchemia na sterydach (nawet grubszych niż kamień filozoficzny)? Nie musi kreślić kręgu transmutacyjnego, ba nawet nie musi składać rąk jak Ed, no i może łamać tabu transmutując ludzi xD.

01.03.2020 16:32
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,455
No, Redziu, ostatni odcinek chyba Ci wynagrodził ten mało ekscytujący wątek z Gentlem.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
04.04.2020 20:23
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,279
Ostatni odcinek to petarda! Endevor Plus Ultra zniszczył! No i to co po napisach, czyżby w kolejnym sezonie znów wątek wracał do villiana właściwego (all-for-one)?

05.04.2020 13:06
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,077
Hmmm, no tak troszkę ale nie do końca Wink

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
06.04.2020 10:22
wasky Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29
Sezon mocno średni, miał swoje momenty (z 3 ;-)) i ogólnie tą siódemeczkę można dać.
12.04.2020 11:11
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,342
Obejrzałem 4ty part i jak zawsze w przypadku Boku no jestem zachwycony.

Pierwsze czternaście odcinków to istna miazga. Overhaul jest o niebo lepszym złolem od tego psychopaty Shigarakiego. Serio, ten złol to największa wada tej serii. W ogóle Chisaki jest jak jakiś alchemik z kamieniem filozoficznym xD.

Natomiast i kolejne odcinki zarówno mi jak i Szynszyli się bardzo podobały. Bardzo lubię jak się rozwija te postacie w mandze, a tutaj w boku no to jest to dodatkowo fajne, że czuć, że one mają jakieś swoje charaktery, a nie są tylko chodzącymi jednogagowcami. I ta druga część dała trochę czasu antenowego innych herosom.

Ale... szkoda, że to się wszystko tak skończyło! W takim momencie! Ile będziemy musieli czekać??? Pewnie z półtora roku, dwa lata, buuu.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
23.04.2020 09:20
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,314
Poziom ostrzeżeń: 15%
Właśnie skończyłem oglądać BNHA sezon 4. Jestem pod wieloma względami zawiedziony, ale też były warte odnotowania momenty. Arc z yakuzą nie zostanie moim ulubionym z tej serii, bardziej chciałem by się skończył. Jednak poświęcenie, emocje itd. były bardzo przyzwoite idobrze pokazane. Motyw z festiwalem bo to szkolna seria, niestety no cóż... nie po to oglądam shonen, by widzieć zagrywki ze zwykłych szkolniaków, jednakże... Mimo tego uśmiech Eri był warty trochę nudy Smile
Sama końcówka, Wykrzyczane przez tego zatwardziałego idiotę Plus Ultra było świetne! :slight_smile: Pięśc niczym all might w górze, zyskał mój szacunek. Scena po napisach? Dla kogoś, kto nie zna mangi, byla bardzo niezrozumiała i w sumie nie hajpuje jakoś potwornie... Mnie tam nie trzeba hajpu, w końcu obejrzałem cały sezon od wczoraj 22 odcinki dzisiaj 3 :stuck_out_tongue: Ogółem sezon gorszy niż tam ktoryś wczesniej ale nadal bardzofajny :slight_smile: 7/10

PS: ah zapomniałbym
taktyka i finalna forma Fat Gum'a Heart cudo gość chyba wygrał w sumie ten sezon dla mnie Heart :smile:

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
23.04.2020 12:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama