Aktualny czas: 17.11.2017, 19:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Boruto: Naruto Next Generations [manga]
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,543
Poziom ostrzeżeń: 0%
Boruto: Naruto Next Generations [manga]

BORUTO: NARUTO NEXT GENERATIONS

AUTOR PREQUELA I EDYTOR: MASASHI KISHIMOTO
RYSUNKI: MIKIO IKEMOTO
SCENARIUSZ: UKYOU KODACHI

[Obrazek: image.png] [Obrazek: image.png]

Liczba rozdziałów: 11+
Magazyn: Shuukan Shounen Jump
Skanlacje: polskie (na bieżąco), angielskie (na bieżąco)

Kontynuacja wydarzeń znanych z mangi "Naruto". Tym razem główne skrzypce grać będzie jednak młodsze pokolenie mieszkańców Konohy, do którego należy syn Siódmego Hokage, tytułowy bohater, Boruto. Dziesięć pierwszych rozdziałów to komiksowa nieco rozszerzona wersja fabuły filmu. Już pierwsze strony mangi przykuwają uwagę. Dowiadujemy się bowiem, że Wioska Ukryta w Liściach zostanie zrównana z ziemią, a Naruto prawdopodobnie zginie. Cieszy mnie to, że Kishimoto w przeciwieństwie do Toriyamy w DBS naprawdę zdaje się nadzorować prace nad nową serią. Przypisywane jest mu stanowisko edytora, więc prawdopodobnie robi coś więcej niż wyznaczanie nowym autorom punktów, o które fabuła musi zahaczyć.
Kreska komiksu nie powala, ale też nie odrzuca. Rysownik z czasem się wyrabia, a jego styl stopniowo upodabnia się do tego, który znamy z prequela, zachowując jednocześnie szczegółowość. Wszystkie postacie nabierają charakteru, a Sasuke nie wygląda już jak młody Snape.

Na koniec tradycyjne już pytanie, czyta toto ktoś?

[Obrazek: Sygnatura.png]
03.04.2017 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 200
RE: Boruto: Naruto Next Generations [manga]
W sumie ostatnio przeczytałem dostępne rozdziały, tylko dlatego właśnie, że na początku zobaczyłem rozwaloną Konohe. Na razie nie jest takie złe, nie czekam na rozdziały jakoś strasznie ale jak zobaczę, że jest to czytam taki zapychacz odrobinę Big Grin

[Obrazek: GkogmXw.jpg]
03.04.2017 20:33
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,543
RE: Boruto: Naruto Next Generations [manga]
Niech ten "pierwszy" ark się już skończy. Za bardzo przypomina mi to rozdziały z Konohamaru. Z jednej strony buduje to postać Boruto, z drugiej - jest zbyt schematyczne, przewidywalne i sztampowe. Zwłaszcza że Tentou okazuje się mieć dokładnie taki sam problem z ojcem jak tytułowy bohater >_>

[Obrazek: Sygnatura.png]
03.05.2017 22:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama