Aktualny czas: 22.10.2017, 15:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buggy vs Law
Autor Wiadomość
boczo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
Buggy vs Law
Oglądałem odcinek 487 i pomyślałem "kto by wygrał pojedynek Trafalgar Law czy Buggy?". Możliwe, iż był już taki temat na forum ale ja go nie znalazłem Smile wiec co wy o tym pojedynku myślicie Smile

[Obrazek: obrazspt.png]

13.02.2011 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Buggy vs Law
Aaaa to by było ciekawe. Jeśli Law posiada tylko takie umiejętności jakie widzieliśmy to w sumie w walce z Buggym byłoby to bezużyteczne. Tak samo jego miecz. No ale biorąc pod uwagę, że jego nagroda wynosi
Spoiler :
200 milionów
, a Buggiego tylko
Spoiler :
15 milionów
to Law na 100% ma coś jeszcze w zanadrzu. Wydaje mi się, że Buggy nie miałby z nim szans.
14.02.2011 01:05
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
Nagroda Buggy'ego (te 15 mln) nie jest spoilerem nawet już nie będzie spoilerem powiedzenie że prawdopodobnie po akacji na marineford jego nagroda się zwiększy (jak płynęli tam z Impel Down został posądzony o współudział w organizacji ucieczki, zna Yonkou Shanksa i ma za sobą wielu uciekinierów z Impel Down, a boecne wydarzenia też kreują go na kogoś "silnego i ważnego").

Co do tematu zaś to jest to postać tylko komiczna i dostałby niemiłosierne baty od każdego kto się choć trochę liczy na Grand Line. Law by go skopał nawet bez mocy owocu. Lecz to jest oczywiście tylko moje wrażenie, w dodatku nie poparte żadną specjalną mocą czy umiejętnością pokazaną przez Lawa.
14.02.2011 02:03
boczo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
Chociaż Buggy to postać komiczna możliwe, że coś więcej pokaże Wink kto wie może jest tak samo silny jak Shanks ale to ukrywa Big Grin nie wiadomo Smile ale w pojedynku z Law'em moim zdaniem wygrał by, gdyż nie mógł by nic zrobić Buggy'iemu ze względu na jego moc. ;D

[Obrazek: obrazspt.png]

14.02.2011 14:03
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Poziom ostrzeżeń: 0%
Myślę, że Law bez większych problemów załatwiłby Klauna. Tak w ogóle, to mało co widzieliśmy z umiejętności Lawa (zrobił tylko tyle by uciec, nie wiemy jeszcze jak by walczył w prawdziwej walce), ale nagroda mówi sama za siebie, że nie jest byle jakim piratem, więc możemy się domyślać i zapewne tak jest, że jego styl walki jest zróżnicowany. Osobiście twierdzę, że jego spokój pokazany na Sabaody, pokazuje nam, że jest bardzo doświadczonym i niebezpiecznym piratem.
W skrócie. Według mnie Buggy nie miałby szans, cały czas na farcie nie może jechać, prawda ? Wink

14.02.2011 19:33
grzesiek199608 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
Fajnie by było jakby Buggy był jakimś pozornie słabym szpiegiem Dragona albo jakby był jakimś dawnym potężnym piratem.
14.02.2011 20:49
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Hm, moc Lawa nie na wiele przydałaby się w walce z Wielkim i Potężnym Kapitanem Buggym, jednakże końcem końców myślę, że Trafalgar pokonałby nochala. Możliwe, że w rękawach trzyma jakieś medyczne sztuczki, w końcu jest potężnym piratem-lekarzem.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
16.02.2011 18:17
Rafcilla Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Nie zapominajmy, że Law korzysta nie tylko z owocu, ale i z mięśni, które na pewno ma lepiej rozwinięte od Klowna.
17.02.2011 09:21
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
No nie wiem, Buggy mi się jakby szerszy w barach od Lawa wydaje. Jak pamiętacie, w Impel Down samemu pokonał jednego z Bluegori. Do tego ma takie niespodzianki jak Muggy Dama, a poza tym obrażenia sieczne nie robią mu krzywdy, a Lawowi tak. Taki Bara Bara Festiwal mógłby mu zamieszać w głowie i Buggy mógłby go znienacka dziabnąć nożem. Nie typuję Buggy'ego w 100% jako zwycięzcy, ale jestem pewien że taka walka mogłaby nas niejednym zaskoczyć.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
17.02.2011 10:27
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 710
Im więcej o tym myślę tym bardziej widzę tą walkę jako idealny przerywnik komiczny. Bo nóż, widelec, Buggy oparłby się mocy rozczłonkowania, albo zrobiłby to dalej, uwalniając się spod wpływu. Jak mawiał Goku( i inni, ale chwilowo ich zlekceważmy), nawet nad górą musi być góra. Nad Lawem, to może być cienki dla innych Buggy, bo jak mawiał inny autorytet Król Lew... zamknijmy życia krąg i każdy zawsze znajdzie kogoś kto stukając innym sam zostanie nastukany.. albo coś koło tego Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2011 01:29 przez Rudzish.)
18.02.2011 01:24

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama