Aktualny czas: 21.09.2018, 18:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Carsis D. Dren (Postać do Fanfiku)
Autor Wiadomość
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Carsis D. Dren (Postać do Fanfiku)
Widze, ze moi mili koledzy nie czytcie tego co napisalem lub po prostu nie rozumiecie. Moje pytanie brzmi: Co mam do niego dodac?. A nie: Jak wyglada... Powtarzalem to i powtorze jeszcze raz... WIEM, ZE MARNIE WYGLADA!. Jest to ''basic'' postaci, a rysunki bardziej ''Pro'' beda dopiero na koncu kiedy bede mial juz wszystkie szczegoly. (Przepraszam, ale nadal korzystam z innego kompa a na nim nie ma polskich znakow)

@Gociak. Naprawde cie nie lubie Tongue. I zapewniam, ze robota byla na odwal sie. Mam juz kilka innych artow (troche lepszych). I nie nie chodzilo mi o ocene. A z twojego postu winika ze olales/as mojego pierwszego posta zakladojecego temat Tongue. Nastepny art tez nie bedzie ''super'' caly czas cwicze. I moze ze wzgledy na to, ze sie ucze zamiast rysowac po nocach. Nie umiem tego na perfect. Przyznam ci racje rysuje okropnie, a przynajmniej ten ar jest okropny. To ze cie lubie to byl zart, jakbys nie zakumal/a

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2012 21:07 przez Dragonfly.)
04.01.2012 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Dodaj grubsze uda, mniejsze łapy, coś na szyje.

Ujmij tattoo z barku.
04.01.2012 21:06
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
O mniej więcej takie coś mi chodziło Smile. Jeżeli chcecie wiedzieć wszystko o tej postaci. Dobrze dzisiaj jak tylko wrócę do domu uporządkuje jego backstory (krótkie zresztą) i charakter, zamienię ten nieogarnięty obrazek na dwa inne pokazujące tylko łeb i myślę, że tak będzie lepiej Tongue

EDIT: Mówicie mi, że to nie pasuje do działu. Ale czy dział nie jest nazwany: Wasza twórczość?. Chodzi mi tu o to, że ten temat nie pasuje do działu "Fanfiki" ponieważ, opowiadania jeszcze nie ma.. A więc stwierdziłęm, że to jest najlepszy dział.

EDIT2: Już aktualizowałem pierwszy post, wszystkich zaznajomionych ze starym postem, odsyłam do mojego pierwszego posta, Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2012 23:29 przez Dragonfly.)
04.01.2012 21:13
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(04.01.2012 21:13 )Carsis napisał(a):  Mówicie mi, że to nie pasuje do działu. Ale czy dział nie jest nazwany: Wasza twórczość?. Chodzi mi tu o to, że ten temat nie pasuje do działu "Fanfiki" ponieważ, opowiadania jeszcze nie ma.. A więc stwierdziłęm, że to jest najlepszy dział.
A nie założyłeś tego tematu w dziale "Fanarty OP" i mod/admin Ci go nie przeniósł?

Dobra, wypowiem się w sprawie nowych prac, co mi tam.
Pierwszy rysunek wygląda jak portret bohatera stworzonego przez Odę z kiepsko wykonanymi włosami. Połączenie
daje efekt jakiegoś kolażu. Do tego czaszka przerastająca nawet baniak Vegety z DB Big Grin
Na drugim obrazku kogoś mi przypomina (takie połączenie Zelgadisa i Rezo ze Slayers). Musi mieć bardzo dobry żel, bo żaden wiatr, fala energii, czy co tam jeszcze chcesz, nie powywraca włosów w taki sposób - praw fizyki nie oszukasz Tongue
Podsumowując, wygląda to jak dobrze skopiowane twarze z dorysowanymi włosami. I to, które elementy są czyjeś, a które Twoje bardzo rzuca się w oczy.

O szczegółach wypowiem się jutro, właściwie to dzisiaj, bo... w Polsce jest jeszcze później niż w Islandii (szok!) Tongue
Co złego, to nie ja.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
05.01.2012 03:05
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Właściwie to ona miał Patrzeć trochę w dół, dlatego zrobiłem mu taką twarz, ale musicie przyznać, że jest o niebo lepszy od ostatniego rysunku. Co do tego, że temat został przeniesiony... Nawet nie zauważyłem O.o

05.01.2012 15:58
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Po primo czy nikt naprawdę nie zauważył że rysując drugi obrazek twarzy popełniłes tragiczny błąd i zamieniłeś strony? No powaga raz blizna na uści8e tu raz tam wszystko jest nie na swoim miejscu. Mało, mało ale wcale nie tak tragicznie jak wszyscy twierdzą... pierwszy rysunek mi się podoba a im dalej w las tym za bardzo przekombinowywujesz, tu blizna, tam szrama, tam tatoo tam kryształowe oko, tam sharingan, powiedz mi jeszcze że będzie po za elektrycznością, która naprawdę jest dość oryginalna, nie żeby wystapiła w OP, walczył żniwiarzem dusz?

Popracuj trochę więcej, albo przestań się wypierać że nie masz czasu na rysowanie bo masz naukę. Dziwne ja też miałem a mimo wszystko rysowałem rozdziałki komiksów w każdej wolnej chwili, w pociągu, na stacji na kolanie, w szkole na przerwach, czasami nawet na lekcjach i udało mi się ukończyć szkołę z wynikiem, znaleźć dobrą fuchę i do tego wciąż gdzieś tam rysując. Więc nie mów mi że nie masz czasu na detale bo masz szkołę. Albo rysuję i wrzucam coś bo poświęciłem nad tym czas i jestem z tego dumny i chcę się tym pochwalić przed światem, albo milknę na wieki. Koncept arty ... rany czy ty widziałeś żeby ktoś zaczynał od pokazywania ludziom konceptów? Jak ja bym wrzucał każdy obrazek jaki wpadł mi do głowy i jaki stworzyłem w euforii tworzenia to było by ich w setkach spokojnie licząc jak i nie przebilibyśmy tysiąca. Koncepty i inne pierdoły zachowujesz dla siebie, na odwal się rysuje tylko po to aby ułatwić sobie dalszą pracę, odciążyć trochę mózg aby móc się lepiej i obiektywniej przyjrzeć temu co już mamy.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
09.01.2012 14:38
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Gdybym naprawdę miał wrzucać tu wszystkie arty na temat tej postaci... To już by było ze 30 stron... Codziennie ćwiczę.. mam nadzieję, że w końcu mi coś wyjdzie. Po za tym pierwszemu rysunkowi poświęciłem dużo czasu i jestem z niego dumny, to miał być pierwszy art a nie praca na odwal się. Praca na odwal się już dawno znikła z tamtego postu. Co do dziar i tatuaży... Trzy na twarzy i jedna na klacie... Nie tak dużo, co do kryształowego oka... nie mam na myśli żadnych Sharniganów i innych pierdół. To jest kryształ który wrzucił sobie na miejsce wydłubanego oka jako protezę i który kumuluje elektryczność dzięki czemu postać dostaje takiego powerupa. Nie jest to jeszcze dopracowany projekt, jestem świeżakiem jeżeli chodzi o fabułę, pisanie i rysowanie. Tak powiedziałem, że jestem świeżakiem w rysowaniu, postanowiłem zamknąć rozdział przerysowywania i zacząć rysować sam a do tego będę potrzebował kilku lat, więc jak na razie już nic nie będę wrzucał... Mam też taki problem, że nie mam żadnych książek i muszę się sam uczyć... Pewnie wielu z was się uczyło samemu, ale jest to w końcu trudniejsze od uczenia się z książki..

Edit:@ryba, tak samo jest podkreślone na czerwono, a jako, że się nie uczę polskiego czasami mam problem. Ale dzięki za powiadomienie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2012 18:05 przez Dragonfly.)
09.01.2012 15:43
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
O nie nie nie stary!!! Uczyć się z książek możesz rzeczy oczywistych i opisanych jednym wzorem, liryka oznacza jedno, tlen jest nie zmienny jako atom i w naturalnej formie zawsze ma takie same wartości, wzory fizyczne zawsze będą takie same. Nie rysunek, to jedna z tych rzeczy których nie da się sztywno zebrać w jeden worek haseł i pojęć. Powiem nawet śmiało to co powiedziała mi moja nauczycielka od plastyki, studia artystyczne zabijają talent i indywidualizm. Tak samo jest z książkami które narzucają tak naprawdę czyjś cudzy styl myślenia i podejścia do tematu. Uczuć się z książę możesz zrobić to czego właśnie chcesz uniknąć, zawsze będziesz kopiował cudze ruchy i cudzy styl. Aby wyrobić własny musisz samemu szukać wygodnych dla ciebie rozwiązań, odpowiedniego sprzętu, rysować po swojemu, samemu nauczyć się wyobraźnią rozkładać proporcje i ruch postaci. Musisz to mieć w głowie, patrząc na kartkę musisz na niej widzieć to co chcesz aby na niej się znalzło. Wtedy poczujesz że jest to twoje w stu procentach dziecko, owoc pracy twoich rąk i twojego umysłu, a nie mix cudzych rozwiązań, hybryda pomysłów kilku osób. Wtedy już wiesz, że jesteś indywidualistą, jesteś jedyny na całym globieSmile Wybacz mi ten długi i wyniosły wywód ale to jest naprawdę to co czuję gdy rysuję i to co uważam za największą magię i siłę tworzenia własnych postaci, światów i opowieści. Byle byś się nigdy nie poddał... spytaj się Fiftiego, jak mu już ładnie drzewa wychodzą, a kalafiorów na ich miejsce nie posadził już od dwóch ponad lat Smile

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
12.01.2012 22:27
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
I ja cię w stu procentach rozumiem, robię to tylko dlatego, żeby wyczuć własny styl. I tak narzucam swoje własne proporcje i zbytnio nie trzymam się tego co w książce, ale robię to co już potrafię, książkę mam tylko po to by mieć ogólny zarys wszystkiego. Myślę, że jak już się podszkolę to będę w końcu mógł robić na papierze to co zechcę Big Grin.

Jeżeli chciałbyś mi dawać jeszcze jakieś rady, to może napisz w tym temacie: http://forum.onepiecenakama.pl/watek-rys...tuka--2161 (Jest on mój)

Bo jeżeli o ten chodzi to jest o mojej postaci, którą z resztą będę musiał dopracować ;D.

12.01.2012 23:29
Maxnascie
Unregistered

Ale tak żeby nie było to niech nie będzie z woli D. tylko niech się okaże bratem Sanji'ego i kuzynem Duvala!

PS. fajnie wygląda, jak Onepiece'owy koksu
09.03.2012 18:47
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama