Aktualny czas: 04.07.2020, 14:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Ankieta: Jak zaklepywać dni na Warzce czy lepiej Darkowizna?
Lipiec jak było mówione 23-27, domki w obniżonym standardzie
Koniec sierpnia 27-31 za to w domkach po remoncie, jak rok temu
Nie chcę ani w domkach o obniżonym standardzie, ani jak jest zimno pod koniec sierpnia
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
CC 10 - temat wstępny przed gazylionem kolejnych~
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,067
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC 10 - temat wstępny przed gazylionem kolejnych~
W zeszłym roku temat o CC9 pojawił się nawet wcześniej niż ten, więc czas już chyba najwyższy, bo z tego co pamiętam, jak doszło do dzwonienia po ludziach, to w wielu miejscach były już rezerwacje na interesujące nas terminy.

Meldować się, kto się wybiera!

TERMIN: 23-27 lipca
LOKACJA Wawrzkowizna

Spoiler: stare
Czy rozważacie przyjazd w 2020?

Wiele osób narzekało na długość poprzedniego CC. Ile dni byłbyś gotów spędzić na CC? Tak realnie mówiąc?

Jakie daty wam w tym roku pasują, a jakie absolutnie nie pasują?

Zaszaleję i rzucę datą: czy ktoś ma coś już zaplanowane na termin 23 - 27 LIPCA? (długość poglądowa)

Jak podobała wam się zeszłoroczna miejscówka? Może rezerwnąć również tam w tym roku? Tylko oba domki pod lasem?
Lista osób chętnych na CC:

1. Szczery
2. PaxRimi
3. Raikage (hłe, hłe)
4. Fuszioms
5. Okiren
6. Karol zwany Dziadem
7. Wochu
8. Eickichi (tak na 50% teraz)
9. Chinchilla (tak na 50% teraz)
10. Grigorij
11. Hotarubi + Szajbeczka
12. Oshee
13. Biri (wstępnie)
14. Skiba (wstępnie)
15. Slawo89 (na 30%)
16. Komimasa
17. Imi
18. Hime
19. Orzi
20. Redrey
21. Biza

Lista oczywiście nie jest zamknięta na ten moment.

Tak to na ten moment wygląda.

Jeśli chodzi o cenę.

domek zwykły 180 w tygodniu i 200 weekend
lux 250 w tygdniu i 280 weekend

1680
680
600
2960 zł
Czyli mamy w przypadku 18 osób około 164zł na głowę.

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.05.2020 14:46 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
14.01.2020 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
RE: CC 10 - temat wstępny przed gazylionem kolejnych~
Jakby co, to dla mnie takim "absolutnie nie mogę" terminem jest 4-11 sierpnia.

16-19 lipca rozważam festiwal, ale jakby wyszło, że większość chce ten termin, to mogę odżałować festiwal.

14.01.2020 01:43
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 258
Jedziem tam, termin mi lotto bo nie mam na razie innych konkretnych planów na lipiec/sierpień gorzej z końcem czerwca.

[Obrazek: z08fm7W.png]
14.01.2020 08:15
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,037
Poziom ostrzeżeń: 5%
Miejscówka niby była spoko, ale ta niemożność imprezowania dawała jednak w kość. Z tego co słyszałem, jest jeszcze jedna miejscówka, która mogłaby wypalić, więc jeśli u Ciebie odpadło to zapytam, jak sprawa by wyglądała. Osobiście wolałbym u Darka, to sprawdzone miejsce, gdzie można drzeć japę i nikt się ie czepia, miejsca w bród, a na ważce jednak były pewne ograniczenia. Nie można jednak powiedzieć, że Waszka nie miała swoich plusów.

Długość jak długość, ale ten brak konkursów pokazał jasno, że jednak powinny być, bo traci się otoczkę CC, a teraz są możliwości, skoro to nasz 10 wyjazd, ku upamiętnienia można by wziąć te najbardziej znane /lubiane z CC. I jak Imi mówiła wiedzówkę z CC, jakiś memów czy coś. Nie bardzo wiem, jak coś takiego ułożyć (choć byłem na każdymxd), ale sam pomysł wydaje się spoko. No i Familiada, była mega, angażuje wiele osób, jest czymś świeżym, co się sprawdziło, tutaj ukłony dla Redreya.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2020 10:29 przez Komimasa.)
14.01.2020 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,225
U mnie na pewno odpada 20-24.08.2020r., bo Sabat Smile
14.01.2020 12:06
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,334
Kurcze! Super, że temat założony.

My z Szynszą o ile to będzie możliwe na pewno przyjedziemy.

Co do terminu, ten podany przez Ciebie Okiś jak najbardziej na ten moment pasuje, tym bardziej, że to lipiec.

Jeśli mowa o miejscówce to powiem tak: Chętnie spędziłbym tego krukona u Darka, bo i mam stąd bliżej i sprawdzone to miejsce i można się drzeć. Tylko, że w Warzce podobało mi się mega to, że mieliśmy taki komfort, że nikt nie był gospodarzem, na nikim to nie "ciążyło". Poza tym miejsce było genialne. Tylko teraz dwa domki wydaje mi się starczą xD.

Przechodząc do czasu trwania imprezy: 5 dni. Kurde, te 4 to było o jeden za mało i mówiło o tym dużo osób.
No i konkursy, z trzy by się nadały, brakło tego rok temu. A jak będzie familiada to pęknę z radości.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.01.2020 12:20
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Też myślę, że w tym roku trzeba by zrobić 5-dniowy, pamiętam wiele głosów, mówiących, że 4 dni to za mało.

Eikichi napisał(a):w Warzce podobało mi się mega to, że mieliśmy taki komfort, że nikt nie był gospodarzem, na nikim to nie "ciążyło"
Dziękuję za to <3 Chętnie zrobię u siebie weekendową imprezę jak rok temu, ale jednak CC o niebo lepiej spędza mi się "na cudzym", gdy mogę bez wyrzutów sumienia rozkosznie się byczyć, nie mając żadnych ciążących na mnie większych obowiązków i nie czekają mnie długie godziny sprzątania, jak już wszyscy pojadą.
Do tego dochodzi kwestia taka, że w tym roku w dużym domku będzie wymieniane pół dachu po tym, jak zwaliło się na niego drzewo i nie da rady powiedzieć dokładnie kiedy będzie miało to miejsce - jeśli Wujo stwierdzi, że "wymieniają dach za 2 tygodnie", bo tak znalazł ekipę, a my mamy na wtedy ustalone CC, no to psikusek, CC trzeba by było odwołać.
Abstrahując od powyższych, spójrzmy też na to z innej strony: dzięki temu będzie jedna więcej nakamowa impreza w ciągu roku, to też jakiś profit.

Mi się w Wawrzkowiźnie podobało, dlatego myślałam, żeby wcześniej tam uderzyć i spróbować wziąć dwa domki pod lasem, albo jakieś inne, które byłyby najbardziej na uboczu. Jeśli jednak chcecie zagadać do Darka to uderzajcie i dawajcie znać, co powie.

14.01.2020 12:58
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,309
Poziom ostrzeżeń: 15%
Co do wawrzko - nie jest bardzo daleko, przynajmniej ode mnie. MOŻNA GRAĆ TAM W SIATKÓWKĘ, HALOOOO, BEZ TEGO TO JUŻ BEZIE... xD moim zdaniem, zakochałem się w grze. Tongue

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
14.01.2020 13:03
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,190
Końcówka lipca jak najbardziej, bo wtedy kończy mo się umowa, będę więc wolny jak ptasz.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

14.01.2020 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,072
Z tego co rozmawialiśmy z Darkiem to on był bardzo na tak na CC10 i mówił że w końcu będzie na CC. A komi na to: "Przyjdzie góra do Mahometa"^^
Jeżeli Wawrzko, to z pewnością muszą być 3 domki. Pomieścić w dwa się ludzie pomieszczą, ale już rok temu panowie byli stratni o łóżka przez jeden dzień, a Wy tak chcecie parę dni^^ Nu, nu^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
15.01.2020 10:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama