Aktualny czas: 23.09.2018, 22:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC 4 - Czas na wstępne plany...
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,692
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany...
Nie wydaje mi się, by sens było montować ten prąd (tak napisałem to ja). Właśnie przez to, że było zimno czy ciemno ludzie chętnie zbierali się przy ognisku. Było to też na swój sposób klimatyczne. Jak dodamy prąd nie wiem, czy będzie już tak fajnie. Oczywiście na CC 1 był prąd, była i konsola i było naprawdę fajnie, ale to było 12 osób i łatwiej było wszystkich skumulować w jednym miejscu a niżeli teraz mamy już ponad 30 osób, gdzie mimo ilości czuło się naprawdę zgraną ekipę. Pomijając niewygody, miejscówka moim zdaniem jest bardzo dobra. Mnie i tak na łódki nie ciągnie, w to też wchodzą koszta, a jak wcześniej nikt nie mógł nic sensownego zaproponować, tak wątpię, by nagle się to zmieniło. Z terminem nie wiem jak, także planuję jakoś pracować, ale to dalekie plany, więc trudno jest się wypowiedzieć. Na pewno z uwagi na warunki kąpieli i spania warto to zrobić, gdy w Polsce jest względnie najcieplej.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.12.2012 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 619
Poziom ostrzeżeń: 0%
miejsce spoko, ale termin ciężko bo muszę mieć w wakacje praktyki...
27.12.2012 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
(27.12.2012 14:15 )Yoh napisał(a):  Ja jestem za starą miejscówką a co do czasu:
Najlepiej by nie najeżdżała na Konwenty i Woodstock bo wtedy ktoś się wykruszy i będzie trochę mniej osób (Np. Ryu)

Jednak na jakieś 90 % nie mam zamiaru jechać na Woodstock, bardziej zapatruje się na te wszystkie konwenty czyli robotę.

[Obrazek: archer-1.png]
27.12.2012 16:30
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,887
Cichaj Komi! Ty miałeś długie spodnie to dobrze Ci mówić, że prądu nie trzeba Big Grin
No i ognisko jako jedyne źródło ciepła to jednak trochę za mało, bo nie można go palić 24 h na dobę, a jak znowu trafią się zimne, deszczowe dni... Miłoby było mieć jakieś wspólne, ciepłe miejsce do zebrania się.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

28.12.2012 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,323
Przede wszystkim trzeba będzie nową brzozę skombinować.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
28.12.2012 14:33
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Mogłeś się wcześniej zgłosićTongue

W ciągu dnia zimno nie było, zwróćmy też uwagę, że CC3 odbyło się w połowie sierpnia, a teraz odbyłoby się 2 tygodnie wcześniej, przez co można liczyć na cieplejsze noce. Jak to mówią od świętej Anki chłodne wieczory i ranki.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2012 15:58 przez Komimasa.)
28.12.2012 15:33
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,696
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja jestem za starą miejscówką. Co do prądu - mnie to tak jakby niezbyt obchodzi, bo będę miał namiot, i nikogo do niego nie wpuszczę! A jak ktoś podejdzie do mnie i powie "Orzi/Orzech/Tenmałyłysy, ale Ty masz fajny namiot, można wejść", to ja powiem tak: "Won, padalcze!". A tak na serio to przydałoby się chociaż jakąś przedłużkę do nerdowni pociągnąć z prostego powodu - jeżeli nadal ma służyć za games room, to oświetlenie byłoby bardzo porządane. W każdym razie mi parę plansz przybyło i nie ma problemu, abym zabrał je raz jeszcze Big Grin

[Obrazek: giphy.gif]
29.12.2012 22:53
skiba Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 619
Ja myłem się pod rynną Tongue
02.01.2013 12:25
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,887
(02.01.2013 01:01 )Taboret napisał(a):  To po jaką cholerę poszedłeś nad tą rzeczkę w deszczu? Zrobiłeś to na własne życzenie Tongue

Chodziło mi bardziej o to, że jakby był z nami, to by na pewno zapamiętał że nie każdy dzień był pogodny, ciepły i słoneczny Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

03.01.2013 18:18
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Wydaje mi się, że na rozpatrywanie różnych pomniejszych kwestii przyjdzie jeszcze czas a teraz lepiej, byśmy ustalili czas spotkania. W dodatku osób było ponad 30 a wypowiedziało się jak dotąd raptem kilka.

03.01.2013 18:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama