Aktualny czas: 14.11.2018, 22:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
CC 4 - Czas na wstępne plany...
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany...
Okay, ponieważ z Szogunem jest jak jest, zaczęłam się rozglądać za inną miejscówką.
I znalazłam.

Moja dobra znajoma ma działkę. O tym wiedziałam od dawna, ale nie sądziłam, że się kiedykolwiek zgodzi ją nam wynająć. Niemniej nie widziała z tym większego problemu.

Działka już swoje lata ma, mała nie jest, stoi na niej spory domek, piętrowy, gotowy na przyjęcie sporej ilości gości (bo i rodzina znajomej jest naprawdę wielka). Prąd jest, woda jest. Wszystko to (o ile dobrze pamiętam, o ile się aglomeracja jakoś nie zmieniła w ciągu ostatnich kilku lat) stoi praktycznie po środku lasu świerkowego (dlatego działkę nazywa się potocznie Świerczyną), co nas wspaniale oddzieli od wszelkich natrętnych oczu i pozwoli się wydurniać do woli. Miejsce na ognisko też jest.

Minusy tej miejscówki:
-> Przez wzgląd na las świerkowy ojciec znajomej bardzo prosi o chodzenie na podwórku po wyznaczonych ścieżkach - koszmarnie się napracował próbując wyhodować tam trawę... Ścieżek jest na tyle sporo, że nawet dzieci nie mają problemu z dostosowaniem się do nakazu.
-> Brak zasięgu. Dawno mnie tam nie było, ale parę lat temu trzeba było chodzić z komórką wyciągniętą przed siebie jakby się złota samego szukało i człowiek się nawet z jednej kreski cieszył. Nie wiem, jak z wi-fi, obawiam się, że podobnie. Miejsce będzie dość dosłownie odcięte od świata.

Świerczyna znajduje się niedaleko miejscowości Tłuszcz (północny wschód od Warszawy).

Czas nam ucieka.
Miejscówka Szoguna nie jest pewna, moja praktycznie tak, bo już zostały przeprowadzone rozmowy z właścicielką działki. Świerczyna to miejsce, gdzie wyjeżdżają rodzinnie od dawna w każde wakacje, ale powiedziała, że odstąpić je na kilka dni nie będzie problemu.

Wrzucam to, bo chcę się dowiedzieć, ile osób byłoby zainteresowanych? I kiedy? Czas rezerwowania sobie urlopów powoli mija. Mnie najbardziej by interesował lipiec - początek może, ewentualnie środek. Dwa-trzy dni z własnego urlopu na pewno sobie wyszabruję.
Tak, wiem, że w porównaniu do poprzednich CC to krótko, niemniej tak czy siak tylko na tyle mogłabym się pojawić na CC.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.04.2013 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 06.01.2013, 00:03
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 08.01.2013, 15:11
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Gociak - 02.04.2013 09:12

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama