Aktualny czas: 19.06.2018, 08:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
CC 4 - Czas na wstępne plany...
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany...
Orzi - moje stwierdzenie, że miejscówka Szoguna jest niepewna opiera się na tym, co sam napisał w poście, w którym się żegnał z tym forum. On wyjeżdża do Anglii w kwietniu i w lipcu go w ogóle nie będzie. Dodał, że ma w tej chwili ciężką sytuację w rodzinie (co może obejmować Gento, ale za nią się wypowiadać nie mam zamiaru - czy ona bywa jeszcze na forum? czy to po prostu ja się z nią mijam?) i co prawda stara się dowiedzieć od rodziców, czy byłaby możliwość mimo wszystko wynajęcia nam jego działki, czy nie, ale póki co może nam tylko napisać, że walczy, bo odpowiedzi jeszcze nie dostał.

Tak czy siak mam pod tym względem mieszane uczucia, jak Komi. Ta miejscówka może być, może jej nie być, a nawet jak będzie, to bez Szoguna i nawet nie wiadomo co z Gento.
Jak ostatnim razem pojawił się problem z miejscówką i wysłałyśmy z Eini pytanie na forum, czy ktoś ma działkę, którą mógłby udostępnić, to cisza była głucha, wszyscy oślepli i tematu nikt nie zauważył. Dlatego wychodzę raczej z założenia, że nikt z Was działki do udostępnienia nie ma. Dlatego też jak znalazłam działkę, którą ktoś mógłby nam udostępnić, to wyszłam z propozycją.

Wiem, że CC to bardziej spotkanie a nie konwent (mimo nazwy). Porównanie do konwentu wychodziło raczej z tego, że nie zauważyłam jakiegoś wielkiego braku czasu jak się spotykałam z ludźmi na konwentach. Siedzieliśmy razem w sleepie, łaziliśmy wspólnie po stoiskach czy panelach i konkursach i wspólnie się bawiliśmy. Trzy dni zabawy i wracamy do rzeczywistości.

Stąd moje pytanie, Orzi - jak nie u Szoguna i nie w Świerczynie, to może masz jakiś inny pomysł? Gdzieś, gdzie moglibyśmy sobie posiedzieć i tydzień, nikomu nie przeszkadzając.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.04.2013 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 06.01.2013, 00:03
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 08.01.2013, 15:11
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Gociak - 02.04.2013 10:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama