Aktualny czas: 23.05.2018, 14:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC 4 - Czas na wstępne plany...
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,722
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany...
Cytat:Ja bym się zastanowił czy nie lepiej byłoby szukać miejscówki na dłuższy czas,
Też za tym jestem. Ale póki ktoś nie wyjdzie z jakąś konkretną propozycją, to ciężko, cholibka.
I przez propozycję mam na myśli nawet "słuchajcie, byłem na takim fajnym wyjeździe, gdzie były tanie pola namiotowe z toitoiami pod ręką" - to by nam wystarczyło. Eini ostatnio tu nie widzę (kolejna zaginiona, psiamać), ale ktoś by przedzwonił (nie wiem, czy odbiorą telefon zza granicy ode mnie) i ustalił szczegóły. Składka poszłaby w ruch, opłacałoby się raz na rok, miejsce by było, spokój przynajmniej w tym temacie.
A że spotkanie będzie rosnąć to chyba jasne i oczywiste. Jeśli manga OP będzie dość popularna, to przybędzie nam użytkowników i wtedy nagle na CC mogą nam się zrobić tłumy x_x regulamin trzeba by opracować...
Ale to w przyszłości.
Niemniej stała miejscówka by się przydała.
Ale jak mówiłam, skiba - nikt niczego nie proponuje. Ja i tak jadę z Anglii, więc mnie to obojętne, gdzie mam pojechać na CC. Mogę do Krakowa, mogę do Gdańska, Białegostoku czy Wrocławia.
Tylko niech ktoś rzuci jakąś miejscówką.

Cytat:skoro ma być więcej ludzi to 3 dni, wątpię żeby wystarczyły na integrację.
Też mnie to martwi, ale jak już mówiłam - głupio mi pytać o dłużej. Wiem, jak bardzo dzieciarnia rodziny mojej znajomej lubi tę działkę, więc podejrzewam, że tak czy siak będziemy ich poniekąd wykopywać stamtąd. Podejrzewam, że jak zapytam o dłużej, to usłyszę "nie no, spoko, jak już i tak wyjeżdżamy, to czy to będą trzy dni, czy tydzień, to już nam wszystko jedno", niemniej nie chcę nadwyrężać zaufania rodziny, którą znam już od kilkunastu lat.

Cytat:Poza tym ważna jeszcze jest wiadomość jak daleko jest do sklepu,
O ile pamiętam - najbliższy niewielki sklep (taki "mydło i powidło") jest jakieś 10-15 minut piechotą od domku. (Mogę źle pamiętać, latałam tam jako grzdyl i po drodze zbierało się poziomki, grzyby, siedziało nad rzeką i w sumie w jedną stronę szłyśmy zwykle około godziny... x_x ale chyba odległość była mniej więcej taka, że spacerem kwadrans i tyle...)

Cytat:ewentualna kanalizacja,
Woda jest, boiler jest, kibelek podłączony Wink

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.04.2013 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 06.01.2013, 00:03
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 08.01.2013, 15:11
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Gociak - 02.04.2013 13:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama