Aktualny czas: 19.06.2018, 08:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
CC 4 - Czas na wstępne plany...
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,202
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany...
(02.04.2013 14:03 )Gociak napisał(a):  Mnie nie przeszkadza. Wychowałam się na takiej działce, na której głównym źródłem wody była taka pompa, co się ją najpierw deszczówką zalewało, żeby zaczęła ciągnąć, a potem dopiero leciało z podziemnego źródełka XD Swawojka była kibelkiem. Piękne dni XD Choć trochę śmierdzące XD
Wybieranie się do sklepu nie byłoby problemem (po prostu robiłoby się większe zakupy XD) a gdyby Ryba przyjechała, to by i problemu z ewentualnym wypadkiem nie było. Gdzie to by właściwie było?
No, ale najważniejsze, to wiedzieć, czy w ogóle byłaby ta działka dostępna. Kiedy ewentualnie byś wiedziała?

Pewnie dopiero pod koniec maja bym wiedziała, także dosyć późno.
Działka jest niedaleko Ostrołęki, dokładna nazwa to "Brzóze Małe". Taka tam wieś ;d Kibelek jest, no ale wodę się spuszcza wlewając wiadro z wodą xD Wanna też jest, ale znowu trzeba sobie w wiadrach poprzynosić, albo ciepłej zrobić w czajniku elektrycznym, choć można chodzić się myć do jeziora i też spoko. Dom jest w stanie surowym, w sensie są okna, drzwi i wszystko by dało się mieszkać, ale ściany są niedokończone jak i podłogi, jednak nadaje się do mieszkania, bo jak już mówiłam chyba, moi rodzice tam mieszkają =P Zamiana z nimi byłaby prosta, bo oni by po prostu przyjechali na mieszkanie do Wawy, a ja bym pojechała tam i bez problemu, dlatego problem nie tkwi w nich, a we mnie i moich osobistych "porachunkach".

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
02.04.2013 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 06.01.2013, 00:03
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 08.01.2013, 15:11
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Nami - 02.04.2013 14:07

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama