Aktualny czas: 21.11.2018, 18:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
CC 4 - Czas na wstępne plany...
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,213
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany...
Ja powiem tak, skoro tak szybko się ruch zaczyna w tym temacie, to jest duża szansa, że CC dojdzie do skutku. Ze mną to wiecie jak jest, potrzeba mi jedynie dwóch rzeczy, mianowicie dostępu do wody pitnej, żeby podtrzymać funkcje życiowe i was moi drodzy nakama. Mogę spać na gołej ziemi zawinięty w koc i myć się na sucho (dezodorantem). Jakoś przeżyję. Choć patrząc po powyższych propozycjach, na aż taką Spartę skazani nie będziemy.
Co się dla mnie liczy. CZAS! Ja to widzę tygodniowe CC. Trzy dni totalnie mnie nie urządzają. Trzeba sobie to powiedzieć jasno. Nie po to czekam rok, żeby zamienić ledwo kilka zdań z osobami, za którymi się stęskniłem, nie mówiąc już o braku czasu na wytworzenie jakiejkolwiek więzi z osobami nowymi, a podejrzewam, że będzie ich równie liczna grupa jak rok temu. Także sorki, ale jeśli mam wybór trzy dni w willi z basenem a tydzień na gołej ziemi, to bez wahania wybieram drugą opcję. Z obecnych propozycji jestem zdecydowanie za opcją, którą zaproponowała Nami, gdyż z tego co zrozumiałem nie jest ograniczona czasowo.
Pragnę też przypomnieć inną kwestię. Spoko, że szukamy alternatywy, ale wy chyba zapomnieliście, że Szogun to Szogun. Nie traćcie wiary w Feliksin. Jeśli on powiedział, że postara się nam tą działkę udostępnić, to jestem pewien, że zrobi wszystko co w jego mocy!
Co do terminu, to końcówka lipca i początek sierpnia mi najbardziej odpowiada. Jeśli tylko termin nie będzie mi kolidował z praktykami, to tylko śmierć może mnie powstrzymać przed przybyciem na CC xD.

03.04.2013 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 06.01.2013, 00:03
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Jutsu - 08.01.2013, 15:11
RE: CC 4 - Czas na wstępne plany... - Redrey - 03.04.2013 00:20

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama