Aktualny czas: 23.11.2017, 02:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
CC 5 - ekipa remontowo budowlana.
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
CC 5 - ekipa remontowo budowlana.
Do CC już tylko (aż) 4 miechy. I po zeszłorocznym CC które dla mnie okazało się być lekko to mówiąc katastrofą, choć mnie nawet na nim nie było, nie możemy drugi raz doprowadzić do tej samej sytuacji. Moi rodzice to wyrozumiali ludzie, ale jak będziemy sobie dalej tak z nimi w chja lecieć do nie będzie działki na przyszłość. Więc na dobry start, potrzebuję przed oficjalnym rozpoczęciem CC ekipy solidnych zgranych ludzi, ktorzy będą coś robić, będą pomagać i nie będą się opierdzielać. Z CC 3 wiem jak to wyglądało dlatego jedyne o co mogę poprosić to to żeby przed dniem rozpoczęcia CC przybyli tylko ci którzy chcą pomóc i pracować, ci co chcą wypocząć niech nie przyjeżdżają przed terminem. Co mogę obiecać, a atrakcje typu zbieranie chrustu i drewna na ognisko ( w tym kurs poprowadzony przeze mnie po którym będziecie w stanie odróżnić gałąź od tej która spadła samoczynnie a tej którą odjęła od drzewa ręka ludzka), pomoc przy założeniu elektryczności (światła ) w Nerdowni i w Trupiarni, ogólne ogarnianie pomieszczeń, wynoszenie i zakopywanie zwłok, etc etc. Proszę tylko o przemyslane propozycje. To CC wiążę się z dużą dawką stresu dla mnie i jeśli komuś zależy aby CC miało pewną miejscówkę na przyszłość niech nei zawiedzie. Szogun out.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
26.02.2014 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: CC 5 - ekipa remontowo budowlana.
Szogun napisał(a):zatem przyklepane Smile bukuję działencję na 21 lipca do 3 sierpnia Smile

have fun comrades
Szogun napisał(a):Więc na dobry start, potrzebuję przed oficjalnym rozpoczęciem CC ekipy solidnych zgranych ludzi, ktorzy będą coś robić, będą pomagać i nie będą się opierdzielać.

Tak się tylko upewniam, że "przed rozpoczęciem CC" = weekend 19-20 lipca, bo jak gadaliśmy ostatnio na ten temat, to inne daty zdaje mi się padły, ale z moją dziurawą pamięcią - mogło mi się przyśnić ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
26.02.2014 14:24
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
(17.01.2014 02:35 )Szogun napisał(a):  to zrobimy to jak za starego CC 3, załatwię sobie wolne choćbym miał robotę rzucić, oby nie ale sie zobaczy, 20-21 przylecę do polski, chciałbym was poprosić o danie mi 2 dni spędzenia z rodzinką, a wraz z nadejsciem wtorku czyli 22 pierwsze zjeżdżanie się ekipy montażowe destruktażowej (tylko prawdziwie zaangażowani ludzie nie opierdalacze którzy zaczną chlać i zbijać bąki pierwszego dnia, takich nie chcę widzieć na dzien przed oficjalnym rozpoczeciem CC (ok Oko moze wpadać wcześniej))*

oficjalne CC Eikichi oferuję jednak zacząć wcześniej by w miarę myśli zawsze zahaczało o łikend czyli 25 -30.

oficjalne CC oki Smile przed oficjalnym chcę tylko ekipę remontowo budowlaną Smile

26.02.2014 14:52
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,006
Jeśli tylko będę mógł wtedy przyjechać (tego 19-20 czy kiedy to tam ustalicie), czego jeszcze nie wiem bo to za wcześnie, to owszem jak najbardziej jestem chętny by przyjechać tam i to wszystko przygotować. Chciałbym jeszcze po raz kolejny dodać: Ognisko będzie palić się tylko wieczorem i w nocy. Na pewno nie w dzień bo na tyle wiatrołomów nie ma co liczyć, no chyba że serio ostro wiało (odpukać)

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
26.02.2014 21:10
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja mogę po wstępnych przygotowaniach dzialki przyjechać zkosić trawę jak rok temu. Jednak nic nie wiadomo na razie.

PS: Ognisko to po raz kolejny racja, poza tym nie będzie trzeba chodzić aż tyle po to drewno... Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2014 21:28 przez fuszioms.)
26.02.2014 21:28
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Zawsze moge kupic troche drewna opalowego od mojego padre

27.02.2014 07:47
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Mówiąc szczerze to jest to bardzo dobry pomysł, o ile ten zakup będzie uwzględniony w ogólnej składce na cc, inaczej to przynajmniej ja jestem przeciw temu byś się Shogun wykosztowywał.

27.02.2014 09:17
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Mozesz byc przeciw D. Ale ja podejme w tej sprawie decyzje stary Smile nie bede ludzi ciagal po kiszeniach dla mojego widzimisie

28.02.2014 12:37
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
To Twoje pieniądze, rób co chcesz. Ja po prostu chciałbym zwrócić uwagę na to, że zdecydowana większość nakamy, jak nie wszyscy, woleliby dać na to forsę ze swoich kieszeni, a nie byś Ty za to bulił.

28.02.2014 17:44
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Och zabulicie Wink o to sie nie martw sklad na prad smieci itp was nie ominie

28.02.2014 18:03
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama