Aktualny czas: 24.10.2017, 00:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
CC - AP! Podsumowanie!
Autor Wiadomość
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC - AP! Podsumowanie!
OTÓŻ OTO SĄ ZDJĘCIA!!!

http://www.megaupload.com/?d=S8GLOCWG

Cóż mogę powiedzieć o samym CC? W sumie to, że nie mogę powiedzieć nawet który był lepszy. Na AP była grubsza impreza, to bez dwóch zdań, i panowała atmosfera zżywania się z ludźmi. Na 1st czuło się niesamowicie, bo ludzi dopiero się poznawało.
W sumie nie wiem nawet, co działo się przez te parę dni. Znaczy wiem, ale nie potrafię tego tak po prostu opisać, poukładać w czasie i w ogóle.
No nic. Nie myślę jeszcze zbyt dobrze, więc ogarnę się, i być może coś dopiszę Smile

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2010 22:38 przez ryba.)
28.09.2010 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
RE: CC - AP! Podsumowanie!
Hmmm byłem tylko 1 dzień i do tego był to mój pierwszy crewcon ale nie spodziewałem się, że będzie tak zarąbiścieTongue. Poznałem niesamowitych ludzi i świetnie się z Nimi bawiłemTongue. Ech, jak wróciłem to czułem taki niedosyt....Dziękuję Wam wszystkim za świetnie spędzoną sobotę i pół niedzieliTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
28.09.2010 15:20
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
To była, cóż, impreza. Cieszę się, że miałam okazję się ze wszystkimi spotkać, naprawdę się cieszę, ale jakoś nie czułam tam CrewConu jako takiego, nie takim, jakim on był na First Strike.
A może po prostu ciężko mi to ogarnąć bez jakiejś organizacji i konkursów ^^' Niemniej - jak dla mnie to była po prostu impreza ^^' Bardzo fajna, nie przeczę, ale nic więcej ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.09.2010 15:44
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
To było niesamowite i potężniejsze 100 krotnie od Echi 4. Chciałbym podziękować wszystkim że przyjęli mnie jak swojego na tą imprezę. To były jedne z tych chwil których się nie zapomina i choć wywalili mnie z roboty to nie żałuję że do was pojechałem. To wspomnienie pozostanie mi już na zawsze. Mój zegar już odlicza do pierwszych temperatur powyżej 20 stopni XD. Żadne wielkie konwenty nie mogą się mierzyć z takimi zlotami ...
28.09.2010 19:48
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 854
No zjazd był zacny, żałuję że nie mogłem być od początku. Cieszę się że pojawiły się nowe osoby i zdążyłem je poznać. Pragnę podziękować wszystkich za naprawdę świetną zabawę i nakamową atmosferę którą czułem od momentu przyjazdu do samego wyjazdu. Teraz pozostaje czekać na kolejny CC i liczyć na to że będzie nas tak wielu jak teraz a jeszcze lepiej jak będzie nas jeszcze więcej.
28.09.2010 21:00
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Co prawda czuję się raczej do dupy, wczoraj większość dnia leżałem, ale chcę się podzielić moimi przeżyciami już teraz, i tak trochę późno.

Na pewno teraz było inaczej. Nie czułem aż takiego "zgrania" trochę bardziej się "dzieliliśmy", ale było i tak super. Szkoda, że nie mogliśmy zostać dłużej. Pamiętam wiele fajnych akcji i prawie cały czas doskonale się bawiłem. Trochę też się rozmawiało w mniejszym gronie i to też było bardzo fajne. Motyw z piątku grania w Magię i miecz(czy jakoś tak) i jak Wąski pośpiesza by wykonać swą turę i iść do ubikacji, a nagle Grigorij jak nie on wyskakuje i mu ubikację zajmujeBig Grin Sobota była odjechana no i noc z niedzieli na poniedziałekBig Grin Fajnie też, że zaśpiewaliśmy sobie FamilySmile
Cieszę się, że przyjechały nowe osoby, że mogłem ich poznać, czy że w końcu spotkałem się z shadowem czy FiftimBig Grin
Fajne były konkursy choć tylko dwa, moim zdaniem możecie gadać co chcecie, ale oprawa "konwentowa" musi byćBig Grin Inaczej trochę za bardzo przypomina to tak jak napisała Jackie imprezę.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

29.09.2010 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
http://demotywatory.pl/2161033/W-towarzy...orym-ufamy
nie wiem jak Wy, mnie się przypomniał CrewCon ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
14.10.2010 21:49
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
wyglądać śmiesznie? Sądzę że my się niczego nie boimy, nocne tripy i inne szalone rzeczy... najgłośniejszy gol... najdłuższy sami wiecie co, fifti robiący szczupaka przez okno w ciemność, zbiorowa gra w magię i miecz, żarcie nie dogotowanych pierogów i wiele innych których wyjawić nie można, to są momenty które zawsze człowiek gdzieś pod serduchem skitra nie?
15.10.2010 21:02
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Najgłośniejszy gol rządził Shadow Big Grin To zapamiętam do końca życia chyba xD
15.10.2010 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Nie no nawet mnie zagorzałego zwolennika fify te głosy nakręcały do bycia kibolemTongue

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
15.10.2010 22:53
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama