Aktualny czas: 21.10.2017, 08:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Ograniczenie wiekowe?
Ankieta jest zamknięta.
Nie, no po co? 34.48% 10 34.48%
Tak, dzieciaki do 16tu lat powinny przynosić ze sobą zgodę na przyjazd. 31.03% 9 31.03%
Tak, dzieciaki do lat 18tu powinny przywozić ze sobą zgodę na pozostanie na noc. 27.59% 8 27.59%
Tak, wstęp tylko 18+. 6.90% 2 6.90%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
CC - Ograniczenia wiekowe?
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC - Ograniczenia wiekowe?
Okay, jeśli wciąż ktoś ma jakieś zastrzeżenia przeciw tworzeniu tematów o tej porze i w tym stanie - go f*** yourself i sprawdź ten temat: [url=="http://forum.onepiecenakama.pl/thread-1755.html"]http://forum.onepiecenakama.pl/thread-1755.html[/url]. I jeśli Komi wlepi mi za to kolejne ostrzeżenie, to on też może sobie...
No.
Gdyby nie to, że koleś nie lubi hentai. Ale okay. Jeszcze je polubi.

Dobra. Wiem, że spotykamy się w wakacje, wszyscy chcą się odprężyć i odpocząć od normalnego życia (czy nie powinniśmy się więc odłączyć też od neta? czy to zanadto hardkorowe?), przez co pijemy na umór i klniemy jak szewcy. CC to nieco... niekonwencjonalny konwent. ALE. Dzięki temu mamy iście rodzinną atmosferę, strasznie przyjemną. I nie czarujmy się, te dzieciaki słyszały już w swoim życiu wiele gorszego, niż mogłyby usłyszeć od nas. Stąd pytanie.

Z miejsca zaznaczam, że prawo nie działa wstecz. Pimpki pojadą na CC bez względu na wynik ankiety, bo nie mam zamiaru im nagle oznajmiać - nie, młode, sorry, ale jednak nie pojedziecie. Pojadą. I będą grzeczne, albo im łby poukręcam. Howgh.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2011 02:15 przez Komimasa.)
18.03.2011 01:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,371
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: CC - Ograniczenia wiekowe?
No ja bardziej się boje o zły wpływ jaki wywieracie nie tylko swoim pijaństwemTongue Aczkolwiek na pierwszym CC, który miał konwentową polerynkę było kulturalniej, więc chyba nie będzie tak źle. Ja bym mimo wszystko przed 15 nie zezwolił. Z kim przystajesz takim się staniesz, już dość Eini zdeprawowaliścieTongue I nie bawmy się w zgody od rodzicówTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2011 02:18 przez Komimasa.)
18.03.2011 02:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Osoby poniżej 15 nie powinny przyjeżdżać jeżeli nie mają kogoś, kto by wziął za nie odpowiedzialności. Tak jak w przypadku Pimpków - Jackie za nie ręczy, więc OK.

Natomiast jeżeli stałoby się coś komuś młodemu, albo czułby się urażony tym co dzieje się na CC to sorry, ale możemy mieć z tego powodu kłopoty. Tym bardziej, że ludzie w tym wieku mają różne pomysły i mogą nie powiedzieć rodzicom, gdzie jadą, coś pokręcić, whatever.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
18.03.2011 02:35
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Ja się zgadzam, ale Jackie proponuje aby zrobic dla nich duzo zabaw i konkursów aby się nie nudziły, poza tym mysle, ze my również do tego dołączymy. Jeśli bierzesz za nie odpowiedzialność tak jak juz rybka wspomniała to ok.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
18.03.2011 07:58
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,246
Jednakże jeśli mielibyśmy na CC gościć przedstawicieli młodszej grupy wiekowej, należałoby się odpowiednio zachowywać. Nie kląć, nie poruszać tematów +18, nie zachowywać się perwersyjnie i obscenicznie, nie nadużywać alkoholu. Według mnie nie są to jakieś straszne poświęcenia ale inni mogą się z tym nie zgodzić. Zatem odpowiedzcie sobie na pytanie: będziecie się w stanie dobrze bawić w takiej sytuacji?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
18.03.2011 08:45
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,534
Śmiesznie z tym obscenicznym, perwersyjnym zachowaniem, klęciem i tak dalej. Rozumiem, że jak ktoś jest powyżej osiemnastego roku życia to już musi to lubić i jemu nie ma prawa to przeszkadzać? Wink (Nie lubię słuchać rzucania mięchem i mój wiek raczej nie ma tutaj wiele do rzeczy).

W ankiecie zaznaczyłem opcję trzecią, ze zgodą rodziców do lat osiemnastu. Przynajmniej w ten sposób żaden rodzic się nie wyprze potem, że nie wiedział gdzie i do jakiej sekty jego latorośl pojechała Tongue

Grigo, spoko avek.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2011 09:47 przez Szczery.)
18.03.2011 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Komimasa napisał(a):Z kim przystajesz takim się staniesz, już dość Eini zdeprawowaliście

Nie sądzę, bym została na CC jakoś wybitnie zdeprawowana, już ze mnie świętej nie rób. Jedyne co, to wódkę zaczęłam tam pić.

Natomiast co do tematu... Zaznaczyłam odpowiedź drugą. I jeszcze poważnie będę musiała się zastanowić, co zrobić, odnośnie Twoich sióstr. Teraz mówisz, że cała odpowiedzialność spadałaby na Ciebie, ale kto logicznie rozumuje, wie dobrze, ze spadłaby na wszystkich organizatorów.
Dalej - nie wyobrażam sobie, byśmy przy dzieciach zachowywali się tak jak normalnie się zachowujemy, o czym już pisał Grigorij. To byłoby po prostu nie na miejscu. Poza tym uważam, że ludzie podzielą się na dwa obozy - Ci, którzy będą dziewczynki niańczyli oraz drugi - Ci, którzy najzwyczajniej będą traktować je jak powietrze. Choć mogę się mylić.

Bądź co bądź, wierzę że znajdzie się jakieś pokojowe i zadowalające wszystkich rozwiązanie. Ach, a jeszcze dziś w drodze powrotnej z pracy mówiłam sobie, że koniec z idealizmem.

PS Ogranicz pisanie tematów, po zbyt dużej ilości alkoholu, bo to trochę niepoważne, by wypowiedzi JA były tak wulgarne.

Szczery napisał(a):Śmiesznie z tym obscenicznym, perwersyjnym zachowaniem, klęciem i tak dalej. Rozumiem, że jak ktoś jest powyżej osiemnastego roku życia to już musi to lubić i jemu nie ma prawa to przeszkadzać? (Nie lubię słuchać rzucania mięchem i mój wiek raczej nie ma tutaj wiele do rzeczy).

Witaj w klubie Wink Też nie przepadam. W rzeczywistości to naprawdę nie wygląda tak strasznie i źle, jaki obraz mógł powstać po tym, co Grigorij napisał xD

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2011 09:55 przez Eihnaren.)
18.03.2011 09:52
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Nie mam nic do mlodszej grupy wiekowej, dla mnie mogą być. aczkolwiek byłbym tego samego zdania co Ryba, fajnie by było gdyby ktoś wziął za nich odpowiedzialność. Aczkolwiek jeszcze nic nie wiadomo ile może przyjechać, ponieważ rodzicie mogą po prostu nie pozwolić.

18.03.2011 13:49
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Po pierwsze - przypominam, że ja się o JA nie prosiłam.
Po drugie - rany, przepraszam wszystkich, faktycznie nie powinnam pisać tych tematów w stanie wskazującym na spożycie XD' Musiałam je jeszcze raz przeczytać teraz, żeby w ogóle sobie przypomnieć co w nich napisałam XD' Sorka XD'

Słuchajcie, nie róbcie ze mnie nieodpowiedzialnego, lekce sobie wszystko ważącego kretyna. Byłam na obu CC i dobrze wiem na jakiego typu imprezę zaprosiłam młode. U mnie w domu się pije, pali i klnie (i to niezgorzej jak na CC, bo jak mnie cholera trafi to ja się mało kiedy ograniczam), a po mojej okolicy łażą pijaki i różne łajzy (to Żoliborz jest, do diabła. Jeżeli ktoś dał się zwieść ładnej i cichej oprawie to jest frajerem nie z tej ziemi). Pimpki wiedzą jak się zachować, do tego będą pod MOJĄ opieką.
Nie rozumiem skąd ta obawa, że nagle się podzielimy, że ludzie będą nosić te małe pluskwy na rękach i je niańczyć. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby się przy nich jakkolwiek ograniczać. Bynajmniej przy mnie nikt się nigdy nie ograniczał i wyrosłam na w miarę normalnego człowieka.
Deprawacja? Bogowie, naprawdę myślicie, że mnie w tym przebijecie? Albo że przywożę ze sobą parę gnojów bez charakteru i kręgosłupa?

Poważnie muszę się zastanowić co zrobić odnośnie twoich sióstr, tere fere. NIC NIE RÓB. Nie martw się o coś CHOCIAŻ RAZ. Do cholery jasnej, po kiego grzyba tyle zamieszania wokół tego robisz, po jaką cholerę starasz się nadać temu poważny ton? Ta cała dyskusja jest absurdalna!

Gry? Zabawy? No do licha ciężkiego, one nie mają pięciu lat! Pić nie będą, ale będą razem ze wszystkimi grać na konsoli czy uczestniczyć w konkursach (i Was obśmieję radośnie, jak z Wami wygrają Tongue). CC2 będzie konwentem, a nie imprezą, jaką było AP. Ergo - przed wieczorem będziemy sobie pić (bo płyny trzeba ciągle uzupełniać) i uczestniczyć w różnych rozrywkach, a wieczorkiem MOJA BĘDZIE W TYM GŁOWA, żeby Pimpki oddelegować od nas zanim impreza się rozkręci, żeby nie było niezręcznie.
Po drugie - abstynenci też będą na tym konwencie. Jeśli dobrze pamiętam całkiem nieźle się bawili ostatnim razem. Co za problem, żeby Pimpki też się dobrze bawiły? =.=
I uprzedzam, NIE MÓWIĘ, żeby na wieczór wcisnąć dzieciaki abstynentom - one nie są niedorozwinięte do diabła, żeby trzeba się było nimi bez przerwy zajmować.

CZY KTOŚ MA JESZCZE JAKIEŚ ZASTRZEŻENIA? ><#

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.03.2011 13:53
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Ostro...
Ale jeżeli chodzi o młodszych uczestników, to chyba nikt nie ma przecież coś przeciwko twoim siostrom. Więc nie wiem o co ten bulwers.

18.03.2011 14:03
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama