Aktualny czas: 23.10.2017, 10:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
CC2 - Gdzie?
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC2 - Gdzie?
Tym razem jestem trzeźwa. Suuuper trzeźwa. Serio. Od rana jadę wyłącznie na coli.

Założeniem CrewConu było, że będzie to konwent ruchomy. Od Was miały zależeć czas i miejsce.
Chcemy, żeby były jak najbardziej Wam dogodne. Stąd ankieta na czas spotkania.
Na miejsce nie ma jak założyć ankiety, ale jak zagadałam o tym w temacie "Co? Jak? Gdzie? Kiedy?" (czy jakoś tak) to odpowiedziała mi GŁUCHA CISZA, więc zakładam oddzielny temat w nadziei, że tym razem ktoś zareaguje.
Międzyborów jest fajny, ale w nim byliśmy już dwukrotnie i przydałaby się jakaś zmiana ;3 Balin odpada (temat jak bagno, już się gdzieś o tym żaliłam), a nie wierzę, że nikt poza mną i Eini nie ma działki, więc bardzo prosiłabym o kontakt w tej sprawie. Jeśli macie jakieś miejsce, w którym około 20tu osób mogłoby przebalować parę dni, to proszę, dajcie znać Eihnaren albo mnie. Tutaj, czy na PM, nie ma większego znaczenia. Niemniej już jest środek marca i przydałoby się zacząć zastanawiać nad tym, GDZIE odbędzie się konwent Wink
Obiecujemy zostawić po sobie porządek i zwrócić za ewentualne straty ofc. Będziemy grzeczni Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.03.2011 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama