Aktualny czas: 15.12.2017, 06:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC2 - opinia?
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC2 - opinia?
No nie wyszło tak zajebiście jak w zeszłym roku. Wina leży głównie po stronie organizacji, więc bardzo przepraszamy.
Niemniej jakaś opinia by się przydała Wink Napiszcie tu, co się Wam podobało, co nie, byśmy wiedzieli jakich błędów nie popełniać i w jakim kierunku myśleć, żebyście mogli lepiej i ciekawiej spędzić czas ;]
Z góry dzięki! Big Grin

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.08.2011 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
RE: CC2 - opinia?
Owszem, zeszłoroczny CC był dużo lepszy niż w tym roku, ale zdecydowanie nie jest o wina organizacji. Raczej tego że ludzie jacyś niechętni miejscami do współpracy byli ;P
Od razu mówię, że osób coraz więcej a organizatorów dalej tylu ilu jest, więc w przyszłym roku wam pomagam i koniec Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
10.08.2011 14:38
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193
Ja byłem pierwszy raz, więc dla mnie była meeega zajebioza! Fantastyczni ludzie, niepowtarzalna atmosfera i niesamowita zabawa. Jeśli będę miał możliwość, to wbijam na AP (o ile będzie), a na CC3 to już bankowo.
Co do samej organizacji konwentu to wg. mnie jest kilka spraw, które warto by było poprawić. Pierwsza jest taka, żeby CC trwało cały rok! Ech, zapomniałem, że to nierealne.
Teraz już całkiem poważnie. Pierwsza sprawa, to śmieci, bo od wtorkowego poranku zastanawia mnie co się stanie z tymi trzema gigantycznymi workami śmieci, które są nie do uniesienia. Błędem było to, że nie wyrzucaliśmy tego systematycznie. Druga sprawa jest taka, żeby następnym razem, każdy kupował piwa tylko dla siebie i dawał je w osobne miejsce. Bo później jak większość jest już % to ludzie nie patrzą i biorą jak leci i jest lipka dla osoby, która to kupiła.
Trzecia sprawa jest już właściwie tylko czystą poprawką kosmetyczną. Terminarz konkursów z godzinami. Żeby nikt nie przespał, i przede wszystkim, żeby wszystkie doszły do skutku. Zdaję sobie, że nie dla wszystkich konkursów można zaplanować miejsce i czas, ale chociaż wstępnie by się przydało.

BYŁO ZAJEBIŚCIE!!! KOCHAM WAS LUDZIE!!!

10.08.2011 14:42
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Ja też byłem pierwszy raz i muszę przyznać, że impreza była ogniście zajebista a ludzie fantastyczni. Nawet nie sądziłem że będzie tam tyle nietuzinkowych (czasem i nieokiełznanych) person. Konkursy też były ciekawe choć ich organizacja mogła być ciut lepsza (dokładniejsze godziny). I przestańcie przepraszać bo nie ma naprawdę za - wszelkie większe spieprzenia to była albo wina pogody albo po prostu pech. Co do śmieci to rzeczywiście dużo się ich walało i trochę za mało śmietników było. Szkoda że miałem takie posrane pociągi to bym wam pomógł.

Tak czy siak - zajebista impreza, zajebiści ludzie i ogólnie... znakomicie. Na następnym CC będę na 99% (bo całe życie to jedna wielka niewiadoma) Big Grin

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
10.08.2011 20:54
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Wróciłem i teraz pora na długąlistę podziękowań.

Dziękuję:
Paxi: zajebiście, że przyjechałeś stary. Wkręciłeś się w ekipę genialnie i w widoczny sposób sięz nami zżyłeś. Nie wyobrażam sobie następnych edycji bez Ciebie.

Ryuuga: za "opalenizne robola", za rozmowy w kuchni, za ogarnianie pewnych osób na dworcu o północy i za wprowadzenie nutki szaleństwa Tongue

Rudzish: za bycie jedną z najbardziej wybitnych osób na CC, za rozmowy o ME i za bycie zjawiskową pod niebiosa.

RdR: byłeś tym, kogo się spodziewałem: niby spokojny na początku, a potem rozkręciłeś się kapitalnie. Swietnie się z Tobą gadało, przebywało i robiło różne dziwne rzeczy. Na AP2 i CC3 obecność obowiązkowa.

BIIIIIIIIZAAAAA: za zaakceptowanie mojego przezwiska dla Ciebie, za szaleństwa rózniste, za różne słodkości z RdR'em i za inne rzeczy, których RdR nie widział i nie słyszał xD

SLAWO: za bycie sobą, za dawanie nam radochy, za gonienie samochodów, za nie odpuszczanie żadnym znakom i za to, że nauczyłeś mnie, że Kociołek Do Syta naprawdę jest do syta. Dzięki tato Tongue

Jackie: za bycie jednym z niewielu głosów rozsądku w tym domu wariatów. Bez Ciebie byśmy poginęli Big Grin

Nac: za ratunek. Zawsze będę Ci wdzięczny.

Grigorij: za kaszel gigant, który miażdżył system, za smarkanie Komiemu do jedzenia i za bycie grigopedią.com w kwestii One Piece Big Grin

Orzi: za wkręcenie się do ekipy, za rozmowy o muzyce i kilku innych kwestiach. A za na ch*** do raju Big Grin

Szczery - za robo-dance'a, za czupakabre, za ogarnianie kalambur jak mało kto i za krótką rozmowę o Pratchettcie na schodzach ;]

Janek - za szczerą rozmowę przy samochodzie. Tyle nam starczy stary.

Taboret - za zrozumienie błędu i walkę o akceptację po wszystkim. Wyszło bardzo dobrze stary ;]

Shi i Krzyś - za familijną część CC, za bycię część mojej historyjki, za rozmieszanie wszystkiego co się rusza i generalnie wszyyyyyystko. Pozdro dla Krzysia, czemu jeszcze nie ma konta na forum? Big Grin

Komi - za bycie jednym z niewielu w miarę normalnych na CC i próby ogarniania wielu osób, które w większości się udawały.

Jutsu - za w miarę szczere rozmowy, które powinny nam stary w zupełności na ten moment wystarczyć. Dzięki ziomek.

Koro - za ogarnianie ludzi, za bycie Mojżeszem, za kąpanie nas wszystkich i za to, że miałeś 42 lata Tongue

Xaton - za byciem bliźniakiem Najucha, za łokciowanie co niektóym, za koszulkę z cyckami i za zacne ogarnianie ;]

Najuch - za przyjechanie na ostatnią noc i danie energii na życie Big Grin Za śpiew, za grę, za bycie Big Grin

Guybrush - za teksty, których czasami całkowicie nie ogarniałem i które przenosiły mnie w rzeczywistość całkoitej schizy Big Grin

Eikiczi - za opiękę na Rudzish i za grę w Magicka. Obym za rok mógł powiedzieć więcej Smile

A teraz wielka trójka:

Eihnaren - nie wiem, od czego zacząć. Szczerze mówiąc wszystko powiedziałem wczoraj i dzisiaj... Dziękuję za rozmowy, dziękuję za pocieszenia, dziękuję za dawanie nadziei i kopanie w dupe, kiedy trzeba. Dziękuję za śmiech, za łzy, za milczenie. Dziękuję za wszystko, jak zwykle. Moja obetnica pozostaje w sile, nie zawiodę.

Mononoke - *_* <----- to była moja pierwsza reakcja, jak zobaczyłem Cię na dworcu Big Grin Taka dosyć typowo samcza. Ale w miarę upływu dnia i nocy zaczęliśmy się kapitalnie dogadywać. Nie spodziewałem się, że nawiążemy aż tak dobry kontakt. Więc dziękuję za rozmowy zwykłe, za rozmowy w lesie, za rozmowy przed i w samochodzie. Dziękuję za zdjęcie w okienku, za "dopuszczenie", które było bardzo miłe i za to, że kontakt z całą pewnością się teraz nie zerwie Smile

Ryba - ogarnęłaś na tej edycji wszechświat. Jak po pierwszym CC stałaś się moim dozgonnym przyjacielem, tak po CC2 mam wrażenie, że teraz to tylko pozostaje nam leżeć w tym samym grobie na koniec. Dzięki Tobie to wszystko nie skończyło się dla mnie tragicznie, dzięki Tobie naprawdę postanowiłem się zmienić i powalczyć. Dzięki Ryba. Nie ma lepszej osoby od Ciebie.

Podsumowując:
CC2 nie był czymś tak wybitnym jak CC1 dla starych wyjadaczy, za to dla naszych świeżaków było to widocznie wybitne doświadczenie i cieszę się, że tak wielu do nas dołączyło. Było kilka katharsis, ale one też dodały kolorytu i pare osób może nawet zmieniło. Na pewno mnie. Dzięki jeszcze raz wam wszytkim, których wymienił i nie wymieniłem.

Mega X z mojej strony. Wielbię was pod niebiosa!

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2011 21:57 przez Eihnaren.)
10.08.2011 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Mój pierwszy CC ( do tej pory nie przeboleję że nie byłem na wcześniejszym - komi dobrze wiedział że wogóle nie wchodzę na forum ale i tak mi nic wtedy nie powiedział....) dobra co by tu napisać, jedyną rzeczą jaka mi się nie podobała było to, że konkurs openingów i endingów odbył się beze mnie - to tak jakby teraz zrobić wiedzówkę bez Grigoriego (jakby była możliwość chciałbym za rok zorganizowac taki, ale nie tylko z one piece ^ ^ - przynajmniej będe miał penwośc ze beze mnie się nie odbędzie Big Grin). Natomiast pozostałe konkursy, w których brałem udział strasznie mi się spodobały - tyle że wiedzówka jednak pokazała, że nic nie wiem na temat swojej ukochanej mangi i anime.
Przez konkurs budowy statków, do tej pory zastanawiam się co strzeliło naszej drużynie do głowy z budową "Flying Green" skoro mogliśmy zrobić coś o wiele mniejszego -_-. Nie żeby nie chciało mi się rozpisywac o reszcie konkursów, ale wam zapewne nie chce się wam czytać takiej litanii Smile

Co do ludzi, to KOCHAM WAS WSZYSTKICH I TĘSKNIĘ OKROPNIE, i będę żył teraz nawet o chlebie i wodzie byleby dojechać na AP. (tak btw kto byłby za jakimiś iście CrewConowymi przypinkami tylko dla uczestników Big Grin ?)

[Obrazek: archer-1.png]
10.08.2011 22:35
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,465
Poziom ostrzeżeń: 5%
A ja to jutro ogarnęSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

10.08.2011 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Co tu pisać, było suuuupa (jak to szczery pokazał Smile ) Nie wszystko było idealne, ale to też skutek tego, że nie spodziewaliście się, że będzie, aż tak dużo ludzi Smile co oczywiście jest na plus. Najlepsze w CC jest to, że mimo, że spotykamy się z ludźmi 1 raz to po chwili mamy wrażenie, że znamy się od dziecka i jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Trochę szkoda, że nie udało mi się porozmawiać z niektórymi tak poważniej, ale nadrobimy to następnym razem Smile
Naprawdę podziwiam was ludzie za to, że jesteście tacy jacy jesteście Smile

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.08.2011 23:15 przez Eihnaren.)
10.08.2011 23:06
Orzi Online
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja też wolałbym jutro, bo dzisiaj pomimo przespanych kilkunastu godzin nadal próbuję dojść do siebie xD . Ale tak średnio wypoczęty stwierdziłem: "Kurna, chcę wracać". Nie wiem jaki był pierwszy CC, ale skoro był lepszy niż obecny, to wiem jak wygląda niebo. Bawiłem się świetnie, teraz tylko odliczam dni do afteru. Nie ma co się smucić że się skończyło, tylko cieszyć się, że to się powtórzy xD
10.08.2011 23:07
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,642
Co mam napisać? Że żałuję?* Oczywiście! Że kiepsko?** Jak jasna cholera! Że lipa*** i w ogóle ujnia?**** Bez dwóch zdań.

* Że się już skończyło.
** Powracać do domu z pamięcią jak tu było świetnie
*** Lansowa Impreza Pełna Akcji
**** Udanie Jak Najlepsza Inwencja Ajnsztajna.

A tak bardziej serio. Naprawdę cieszę się, że mogłem być tam z Wami i uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jesteście wszyscy totalnie zajebiści! Nie żałuję poznania ani jednej osoby tego grona (jakże bym mógł!), każdy kogo zdążyłem przez forum czy neta ogółem poznać trochę już wcześniej, doskonale spełnił moje po nim oczekiwania (choć żałuję, że Jackie trochę często znikała, ale nadrobi zapewne za rok Smile). Było też parę takich osób, o których nie wiedziałem praktycznie nic, okazały się być potem więc cholernie pozytywnym zaskoczeniem (np. Ryuuga, Janek czy Koro). Normalnie sama doborowa kompania się zebrała. Dziękuję wszystkim naraz i każdemu z osobna.

Co do samego faktu organizacji... Miałem nie robić o to bydła, ale jednak ksywka do czegoś obliguje... Trochę zawiódł mnie fakt, że niektórzy zdawali się sprawiać wrażenie, jakby impreza ta była ustawiona tak naprawdę pod jednego człowieka, bez niego nie powinny się więc dziać najfajniejsze rzeczy. Umiar w tej kwestii został jednak na szczęście zachowany przez nasze organizatorki. Poza tym zero zgrzytów - CC to przecież nie jest jakaś oficjalna, płatna grubą kasiorę impreza, żebym miał się czepiać jakichś opóźnień czy coś. Przecież nawet jakby organizacja nawaliła w każdej atrakcji, to i tak CC2 byłby wyrąbisty. Bo CC to ludzie.

Ale w kalamburach to jednak wolę granie z kategoriami ogólnymi Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2011 02:46 przez Szczery.)
11.08.2011 02:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama