Aktualny czas: 16.12.2018, 03:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tym razem, najnowszy rozdział, dodajemy bez większych opóźnień! - 927 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
CC4 - rzyganie tęczą
Autor Wiadomość
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,336
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rainbow CC4 - rzyganie tęczą
Zakładam.

Czekam na tęczę.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
31.07.2013 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,941
RE: CC4 - rzyganie tęczą
Co roku (od lat dwóch) piszę podsumowanie w postaci podziękowań dla każdego uczestnika osobno. Tym razem, szczerze mówiąc, nie mam na to nawet siły. Poprzestańmy na tym, ze podziękuję tylko mojemu osobistemu bohaterowi tegorocznej edycji CC. Naku, świetnie że byłeś, bez Ciebie by się kicha robiła Big Grin

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

31.07.2013 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Apropo CC i oko:
[Obrazek: one_swieca.jpg]

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
31.07.2013 22:47
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,731
Poziom ostrzeżeń: 5%
Czyli mam rozumieć, że to jest taki temat gdzie dzielimy się naszymi odczuciami odnośnie pobytu na CC4? Takie "wrażenia po"?
Przyznam, że to było jedno z najlepszych CC w jakich brałem udział. Choć było ponad 30 osób to integracja stała na bardzo wysokim poziomie. Jedyne grupki jakie tworzyły się, to były właściwie pary. Nie czułem się jakiś wyobcowany, gdy odchodziłem z jednego miejsca i wchodziłem w drugie. Jackie trzeba było w shogunacie odwiedzać, bo nosa stamtąd praktycznie nie wyściubiałaxd

Bardzo fajnie, że trupiarniane śniadanie nie ograniczało się jedynie do osób z trupiarni, ale zaproszeni nań byli wszyscy, choć oczywiście mile widziany był jakiś wkład. W zeszłym roku miałem mocne wrażenie podziału na trupiarnię, nerdownię na szczęście w tym roku ten podział się praktycznie zatarł, co moim zdaniem jest na plus, bo przecież to tylko miejsce a jesteśmy jedną wielką rodziną.

Nie wiem, co było takiego w tym Crewconie, bo przecież i od gier nie stroniliśmy, ale atmosfera i zgranie wszystkich było fantastyczne.
Z pewnością jednym z fajniejszych elementów integracyjnych było tańczenie belgijki. Nie ważne kto jak tańczył, bawiliśmy się super.
Żałuję, że w kalamburach udział wzięło tak mało ludzi, ale było naprawdę super, po niedługiej chwili leciały same z tego CC lub potem poprzednich, gdzie Ryba zagięła nas "padłeś, powstać, Akainu".
Jeśli chodzi o same konkursy to brawa należą się za pomysłowość oraz nawiązanie do OP. Szczególnie żałuję, że nie było mnie na ucieczce z Impel Down. Na minus jednak idzie pomysł na grupy i dzielenie się w pary jak my chcemy, bo tworzyło się potem takie combo jak Grigo & Redrey. Osobiście bardziej widziałem pomysł z załogami.
Nie sądziłem też, że tak fajnie wyjdzie cosplay, co daje do myślenia.
Atrakcji było pod dostatkiem, można było iść na Krzysia, na wodne obrady, grać w wiele imprezowych gier w tym mafię, tańczyć belgijkę, palić szyszę (gdzie powstało całkiem duże wokół niej kółeczko) i gadać gadać i jeszcze raz gadać no i pićxd
Fajnie też, że tak spontanicznie wyszedł pomysł z obejrzeniem Z, nie ma to jak oglądanie Op z Nakama!

Właściwie jedyne co przeszkadzało to te cholerne muchy nad rzeką, komary i miejscami ukrop, ale na gorąc już wymyśliliśmy sposób, szkoda, że nie podczas rzeczkowych obradxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.08.2013 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 739
U mnie będzie króciutko, dam tylko znać że ogólnie ten CC był bardzo udany, a w mojej osobistej ocenie był Zajebisty! Już samo to, że poznałem nowe osoby, z którymi bardzo fajny kontakt trzymałem jak i ze starymi ziomami z którymi miałem okazję po raz kolejny spotkać Big Grin
Jak by się tak zastanowić, to sporo jest rzeczy, które chciałbym napisać, ale niestety lenistwo bierze górę nad moją osobą, ale wystarczy tylko sobie przypomnieć rzeczkę i jej obrady, sesja dresów, nocne wyjścia na piaski, rzucanie drzewem na odległość, ciekawe konkursy jak i naprawdę bardzo fajne i ciekawe planszówki które pozwalały nam umilić czas ;] Na początku troszkę żałowałem, że nikt nie wziął gitary, ale jak sami dobrze wiemy, w cale nie była nam potrzebna, to tyle z mojej skromnej strony Big Grin
Wiedzcie, że bawiłem się naprawdę bardzo dobrze, a z takimi ludźmi jak wy, to nawet upały nie były straszne ;]
Wielki X w waszą stronę bracia i siostry!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2013 13:59 przez Nac.)
01.08.2013 13:58
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Ja powiem prosto z mostu- nie chce się rozpisywać. Chciałbym wszystkim i każdemu z osobna podziękować za całość, czym był CC4. W końcu zobaczyłem Tych ludzi, z którymi tak wiele wymieniłem zdań, poglądów, z którymi przesiedziałem godziny, ale tylko przez Internet. Teraz mogłem Ich wszystkich zobaczyć, poznać, wyściskać Big Grin Poznałem też całą chmarę nowych, choć pewnie nie nowych na forum, ludzi. Trudno byłoby mi podziękować każdemu z osobna w tak krótkim poście. Wszyscy byliście dla mnie fantastyczni, przyjęliście mnie ciepło jak prawdziwi Nakama Big Grin Na pewno długo będę wspominać tripy, konkursy, nerdzenie, śpiewy i tańce :] Nie mogę się doczekać ponownego spotkania ;]

[Obrazek: 5c44.jpg]
01.08.2013 22:53
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 594
RE: CC4 - Zgubione/Znalezione
Tak przy okazji Gento powiedz nam czy rodzice nie sa bardzo źli lub jak ogolnie ocenili nasz pobyt bo jak by nie spojrzeć to bardzo ważne wieści ^^

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2013 17:50 przez PaxRimi.)
02.08.2013 17:48
Ajinur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76
Jeżeli można, to i ja się wypowiem Tongue
Co prawda świeżak jestem tutaj, ale warto się podzielić odczuciami. W ogóle ciesze się, że mogłem wpaść na to CC, nie sądziłem, że to taka gruba akcja, żałuję naprawdę, że tak krótko.
Na początku troszke taki szok, tyle osób nowych, jak tu się odnaleźć, ale o dziwo nie było źle nawet jak na te 3 dni, udało mi się jako tako parę osób poznaćSmile
Rzeczka, cosplaye, ten husain czy jak to sie zwało no dla mnie majstersztyk.
Szczery jesteś moim mistrzem Smile Chciałem jakąś pro mafie z większością rozegrać, ale no nic. Nie można mieć wszystkiego.
Szkoda, że kalambury miało takie małe grono, no i trochę miałem zonka, bo hasła były non stop z tematyki CC, a dla mnie to była czarna magia xDD
Co tam jeszcze, a nocny wypad na pijaństwa, o tak lubię to ^^ Szkoda, że doprowadziłem się do takiego nie zacnego stanu, ale warto było choćby dlatego żeby męczyć się z zagadkami Redreya.
Generalnie mnóstwo było atrakcji i nie sposób było się nudzić.
Zdecydowanie mega pozytywnie zapamiętam to przedsięwzięcie.

Trochę dziwnie wyszło, że tak musiałem spadać z samego rana i nawet się z nikim nie pożegnałem, ale no niestety musiałem, inaczej bym nie zdążył do pracki. Także wybaczcie:/ Komi, Pax, Kasztan nie budziłem was bo no...nie miałem serca xDD
Ale spojrzeć na CC rano, aż nie wiarygodne, że było tak cichutko i spokojnie, tylko dymek z ogniska unoszący się w górze. O tak ten moment zapamiętam jako bezcenny ^^

BTW. Muszę zmienić nick, żeby nie było to ja Ajinur, Adżinur? Sam już nie wiem jak O.o

A może herbatki?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.08.2013 01:31 przez Ajinur. Powód: Poprawiona ortografia)
03.08.2013 01:30
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
W tam, nie miałeś serca. Trzeba było ludzi po prostu skopać, i tak byliby szczęśliwi że mogli się pożegnać. Ja tam niektórym nie odpuścilam Wink

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
03.08.2013 12:18
Ajinur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76
Skopać? O_O
O nie, nie mam aż tyle odwagi Tongue Starałem się być cichutko jak się tylko dało xD

A może herbatki?
03.08.2013 13:46
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama