Aktualny czas: 20.08.2018, 15:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
CC4 - Składka
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,693
Poziom ostrzeżeń: 10%
CC4 - Składka
Czas upływa, więc wypadałoby powoli zacząć zbierać pieniądze na organizację imprezy. Co prawda wiele rzeczy zostało z zeszłego roku, ale z sugestii Szoguna i przemyśleń organizacji wynika, że trzeba kupić jeszcze więcej. Z najważniejszych rzeczy pozwolę sobie wymienić narzędzia ogrodowe (w tym roku warunkiem jest, że sprzęt załatwimy sami), czy wszystko niezbędne do pociągnięcia elektryczności do Trupiarni i Nerdowni. Do tego oczywiście nagrody, apteczka, sanitarka i multum mniejszych lub większych rzeczy, zależnych od ilości zebranych pieniędzy.

Dlatego też składkę ustalam, po konsultacjach z resztą organizacji, na 30 złotych. Nie jest to sztywna kwota. Jeżeli uważacie, że przesadziliśmy z ilością pieniędzy, albo nie możecie wspomóc taką ilością złotówek - ślijcie mniej. Jak chcecie przysłużyć się organizacji naprawdę dużą ilością pieniędzy, kierując się dobrem nas wszystkich - ślijcie więcej. Cała kwota idzie na organizację CC, więc tylko od Was zależy to, jak wygodnie będzie nam się żyło, czy jak fajne nagrody wpadną w Wasze łapki.

W cenie nie zamierzamy uwzględniać wyżywienia. Kto był w zeszłym roku pewnie pamięta, że nie wypaliło to tak fajnie, jakbyśmy chcieli - marnowanie większości czasu przez jednego z nas w kuchni to nie najfajniejsza opcja. Jeżeli jednak po zakupie wszystkich niezbędnych rzeczy i nagród zostanie nam trochę pieniędzy, to pójdą one na gotowe produkty spożywcze typu napoje, pieczywo czy konserwy.

Nie mam zamiaru podawać do wiadomości, kto, kiedy i ile wpłacił - nie robimy tego przecież dla jakiejś chorej satysfakcji. Najwyżej z resztą organizacji oplotkujemy ludzi, którzy tak baaardzo chcieli wpaść na CC, a nie wpłacili ani grosza Wink .

Pieniądze proszę przesyłać na mój numer konta:
48 1020 4317 0000 5002 0246 7967
W tytule przelewu podając nicka z forum i dopisek "CC4"

To chyba wszystko - jeżeli czegoś zapomniałem, albo macie jakieś pytania, to walcie je tutaj śmiało. A teraz czekam na wasze PINIONDZE!

[Obrazek: giphy.gif]
28.06.2013 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,096
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: CC4 - Składka
Ja jako iż nie posiadam swojego konta możliwe, że prześlę moim ojcem, lub też oddam na CC, bo na pewno się zrzucam Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
28.06.2013 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,124
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ktoś mi powie po co prąd w trupiarni?

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
28.06.2013 22:19
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,322
Żeby z Trupiarni zrobić Frankensteinię.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
28.06.2013 22:20
Ruri Online
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 54
Gwoli ścisłości. Niech organizacja poda, o jakie narzędzia ogrodowe będzie chodzić (najlepiej całą listę planowanych wydatków), żebyśmy mogli ocenić ich przydatność w trakcie trwania imprezy. W końcu można zgadać się i ktoś przywiezie potrzebne rzeczy, jeśli mieszka w miarę blisko.
28.06.2013 22:21
Biiizaaa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
Składka jest spora, trudno temu zaprzeczyć. Dlatego uważam, że powinniście dokładniej podać na co potrzebujecie pieniądze i ile, tak, jak to było na CC3. Dzięki temu będziecie bardziej wiarygodni i ludzie będą bardziej skłonni tyle zapłacić. Wink Mnie np.zastanawia po co prąd w Trupiarni, czy narzędzia ogrodowe, skoro organizacja tego chce to pewnie wie po co i mogłaby o tym napisać.

And when I am good,
I am very, very good
But when I am bad,
I am FUCKING GORGEOUS!
28.06.2013 22:22
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,124
Ze swojego doświadczenia wiem, że prąd w trupiarni to najbardziej goblinom będzie potrzebny. Tam i tak nikt w nic nie gra, nie siedzi za często i nie gada. Tam się tylko śpi, wstaje, je i chodzi po zimne piwo.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
28.06.2013 22:24
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,209
Co do składki, to jeśli dane mi będzie się pojawić to wpłacę na miejscu, bo wyniki egzaminów poznam na praktykach, a już tam dostępu do konta internetowego miał nie będę. Co do samej wysokości składki, to o ile dobrze pamiętam, będzie to najwyższa crewconowa składka, rok temu trzeba było zbudować wc i latrynę a chyba było mniej pieniędzy. No i rok temu było też mniej ludzi. Teraz jak jest szansa że przewinie się ok. 40 osób, to suma składki dojdzie do 1200zł. Do czego potrzeba tyle pieniędzy?
Prąd podłączyłbym tylko w nerdowni, bo tam gra się w planszówy itd. a w trupiarni? Tam się tylko śpi i je trupiarniane śniadania, na co tam komu prąd? Narzędzia ogrodowe? Myślę i myślę i nie widzę w głowie narzędzia ogrodowego poza kosiarką, bez którego byśmy nie przeżyli ale chyba nie chcecie kosiarki kupować? Kosiare można od sąsiadów pożyczyć, a resztę można poprzywozić jak ruri napisał.
Przydałby się jawny kosztorys, żeby to dobrze dostosować, bo kupowanie napoi itd. za resztówkę też nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.

28.06.2013 22:35
Uisper Offline
ლ(ಠ益ಠლ)
Tom's Workers

*
Liczba postów: 232
Po pierwsze. W zeszłym roku składka była taka sama
Po drugie:
Narzędzia ogrodowe mają być przeznaczone na CC, tj. Mają tam zostać. Więc pożyczanie nie wchodzi w grę.
Mówiąc narzędzia ogrodowe, chodzi o
siekierka x2 38zł
szpadel 15zł
grabie 15zł
miotełe 18zł
środek owadobójczy 24 zł
rękawice do robót 15-20 zł
rzeczy typu jak worki, taśma itp. 50 zł
Prysznic się spsuł, trzeba kupić nowy, inny 160 zł
Elektryka w okolicach 100-130 zł.
Środek do latryn 60 zł.
Do tego apteczka... 50-70zł
Nagrody, ciężko tak naprawdę powiedzieć, ogólny plan już jest, ale jak połowa ludzi nawet nie wspomniała, że przyjedzie (19 osób, daje 570 zł) ciężko stwierdzić tak naprawdę, za jakie kwoty można te nagrody załatwić. 300-500 zł.
Po zsumowaniu wychodzi 845zł w najtańszej wersji i 1100zł w najdroższej...
I nie wiadomo, co jeszcze będzie potrzebne, bo nikt z nas jeszcze tam nie był... Więc jakiś zapas też musi być.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2013 00:06 przez Uisper.)
29.06.2013 00:06
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja nie wiem jak mogliście napisać że "nie są wiarygodni"? Jak nakama może nie być wiarygodna?
Co do głównej nagrody to podzielę się swoim pomysłem z Orzimxd Nie będzie droga a każdy będzie chciał to miećSmile O ile uda mi się zdobyć materiały...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2013 12:04 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
29.06.2013 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama