Aktualny czas: 25.11.2017, 13:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
CC5: seans filmowy
Autor Wiadomość
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912
Poziom ostrzeżeń: 0%
CC5: seans filmowy
Przypomniałem sobie jak oglądaliśmy na którymś z poprzednich CC One Piece:Strong World.

Może teraz walnęlibyśmy sobie wspólnie One Piece Z? Pewnie wszyscy już widzieli, ale pamiętam, że fajnie było oglądać OP w 20 osób, które jarały się tematem (haha, zasnąłem w połowieTongue). Może jacyś chętni do kinóweczki i popcornu się znajdą?Smile łatwo to przygotować bo wystarczy by ktokolwiek z laptopem miał film na dysku i powinno stykać (wiadomo, że nie wszyscy będą chcieli oglądać, więc walić rzutniki i głośniki, będzie fajnie i kameralnie).

Kto wiezie kompa i chciałby przywieźć film?

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2014 09:56 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
23.07.2014 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Seans filmowy
Ja bym się chętnie pisał. Również uważam, że oglądanie Op z nakama to świetne przeżycie. Można ewentualnie obejrzeć np specjal Merry, który imo wyszedł naprawdę do rzeczy, albo inna kinówkę starszą. Tak czy inaczej pomysł z oglądaniem jest smaczny~

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.07.2014 07:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Pewnie się nie załapię, ale jeśli tak - tak długo, jak to nie będzie OVA, to ja chętnie XD Nawet cały filler G8.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
23.07.2014 08:00
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Naju, One Piece Z oglądaliśmy wspólnie na CC4 Big Grin . Ale za specjalami z Merry czy Nami jestem jak najbardziej.

[Obrazek: giphy.gif]
23.07.2014 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,624
RE: CC5: seans filmowy
(23.07.2014 01:04 )Najuch napisał(a):  Może teraz walnęlibyśmy sobie wspólnie One Piece Z? Pewnie wszyscy już widzieli, ale pamiętam, że fajnie było oglądać OP w 20 osób, które jarały się tematem (haha, zasnąłem w połowieTongue).

To mi przypomina jak z Eikiczim oglądaliśmy special z Arlong Park Big Grin Cały film skupieni oglądamy, ale jak tylko zaczęła się w końcu finalna epicka rozpierdziucha Luffy vs Arlong - nagły atak narkolepsji przed telewizorem xD

Ja bym bardzo chętnie zaliczył Z jeszcze raz, po pierwsze bo dobre, a po drugie bo nie obejrzałem ciągle ostatnich kilku minut (miałem uszkodzony plik i nie chciało mi się kolejnego ściągać), dlatego żałuję, że przez jakiś seans "po czasie" CC4 odpada ta opcja :c

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

23.07.2014 19:40
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Ja bym obejrzała specjal z Nami jedynie d:

A tak poza tym to KILERÓW 2, a nie jakieś łan pisy xD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
23.07.2014 19:43
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
W sumie to zgadzam się z Nami w całej rozciągłości, albo ten świetny specjal, albo coś innego Big Grin

[Obrazek: giphy.gif]
23.07.2014 19:48
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,624
Dla mnie G8 to w sumie dobry pomysł. Na pewno nie każdy to widział, bo niektórzy z uporem godnym fobii unikają wszystkiego co jest fillerem, a warto Big Grin

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

23.07.2014 20:08
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja tam nie piję więc ja tam co wieczór mogę coś obejrzeć, Killera bardzo, bardzo chętnie, już o tym pisałemxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.07.2014 20:18
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,931
Poziom ostrzeżeń: 15%
Lepsze filmy z prawdziwymi ludźmi zamiast narysowaych enormous Boobies Wink

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
23.07.2014 20:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama